2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Řisuty

4:3

po prodl. (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

08.11.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 14 • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.21 6.63 6.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44:51

Jiří Stejskal (KOB) zatáhl za záchranou brzdu a sekáním ukončil šanci Řisut. Upřímně může být rád, že za jeho exces nebylo nařízeno trestné střílení.

39:56

Hosté třetí část zahájí v oslabení, a to dlouhém. Kryštof Pejchal (RIS) totiž neudržel emoce na uzdě a po prvotním vyloučení za podrážení strčil do rozhodčího, za což dostává další dvě minuty a k nim i desetiminutový osobní trest. Na lavici ho doprovodí Marek Pulda.

36:55

Marek Pulda (RIS) si před pražskou klecí počínal až moc aktivně a obdržel menší trest za sekání.

33:40

Poměr sil na ledě se vyrovná, tahle přesilovka se Kobře vůbec nepovedla. Tentokrát je vyloučen Tomáš Duda (KOB), který dostal dvě minuty za vysokou hůl.

32:39

Otevřely se dvířka hostující trestné, ve kterých s trestem za podrážení mizí Sebastian Janda (RIS).

24:18

A pozor, Řisuty si užijí skoro minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovku! Holému bude za podrážení dělat společnost Dominik Novák (KOB).

23:43

Ondríka čekají náročné chvíle, domácí jdou po držení Ondřeje Holého (KOB) opět do čtyř.

16:37

Poprvé se vylučuje také v táboře Pražanů, Dominik Novák (KOB) je vykázán za nesportovní chování.

11:32

Uvidíme první přesilovku dnešního utkání, Zdeněk Petráš (RIS) míří na trestnou za sekání.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Vlček (Havrda), 9. Houška (Do. Novák, T. Urban I), 22. Houška (Holý, T. Urban I), 65. S. Tichý (T. Duda) – 25. Patyk (Bílek, Zich), 28. Vimmer (Zich, Bílek), 60. Patyk (Zich, Vimmer)

HC Kobra Praha: Ondrík (Tesař) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Horáček, Dráb, Pelant – Havrda, Šťastný (C), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Petrák – Nagy, Matuška.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Řisuty: Pánek (T. Horák) – Zich, Volráb, Janda, Malovický, Strnad – Bílek (C), Patyk, Janeček – Petráš, K. Pejchal, Čech – Chamrád, Vimmer, Okegawa – Výrut, Pulda.
Trenér: Pavel Křepelka.

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík.