2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Řisuty

4:3

po prodl. (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

08.11.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 14 • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.21 6.63 6.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (22:14:01)

Dnešní utkání sledovalo 138 diváků.
Svěřence Miloslava Šeby v sobotu čeká další domácí utkání, tentokrát budou hostit tabulkového souseda z Ústí nad Labem. Řisuty vyrukují na Děčín.
Co zprvu vypadalo jako jednoznačný zápas nakonec bylo vyrovnanou bitvou až do posledních minut! Kobra proti buldokům ztratila tříbrankový náskok a umožnila soupeři se vrátit zpět do zápasu, ze kterého tým Pavla Křepelky vytěžil cenný bod. Braničtí nicméně tak jako tak vítězí počtvrté v řadě a posouvají se blíže k první osmičce.

64:21

64:21 Stanislav TICHÝ - 4:3

64:21

Kobra právě vstřelila branku!
Máme hotovo, rozstřel nebude třeba! Pod rozhodující gól duelu se podepisuje STANISLAV TICHÝ, jehož bekhendové nahození zaplulo za Pánka – 4:3! Asistence: Tomáš Duda.

64:00

Běží poslední minuta prodloužení!

63:38

Havrda poslal puk do hrazení za Pánkem, který tak tentokrát mohl zůstat naprosto v klidu.

63:06

Zatím vše nasvědčuje tomu, že v Braníku půjdeme až do nájezdů. Ondrík si Petrášovu střelu, která neměla zrovna dvakrát gólový poteciál, pohlídal.

62:33

Vlček ztratil puk na mezikruží, další výpad Kobry tak střeleckou šanci nevyprodukoval.

62:12

Teď nicméně Ondríka prověřily ranou z pravé strany, kterou brankář vyrazil nad svou svatyni.

61:47

Čech startuje ven ze svého obranného pásma, Řisuty zatím v prodloužení působí pasivním dojmem.

61:09

Novák místo přihrávky na najíždějícího Havrdu zvolil střelu, kterou si Pánek bez obtíží pohlídal.

60:33

Buldoci už pár sekund drží puk ve své třetině a hledají nějakou cestu zpátky před Ondríkovu klec.

60:22

Jako první si v nastavení o slovo řekl Vlček, který z kruhu nasměroval puk jen do Pánkovy výstroje.

60:01

Braničtí sice měli úspěch na dosah, Řisutům se ale v závěru podařilo velký nápor přetavit v trefu. Šedesát minut litého boje tak o vítězi nerozhodlo a na řadu přichází pětiminutové prodloužení.

Prodloužení začne přibližně ve 20:10.

60:00

59:55

59:55 Petr PATYK - 3:3

59:55

Řisuty právě vstřelily branku!
V Braníku dnes půjdeme do tiebreakeru, Buldoci v poslední možnou chvíli vyrovnávají! V prostoru pro vhazování se uvolnil PETR PATYK, jehož střela na zadní tyč nás poslala do prodloužení – 3:3! Asistence: Adam Zich, Štěpán Vimmer.

59:40

Pavel Křepelka si bere oddechový čas.

59:40

Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění, Pánek mizí ven z brankoviště: buldoci závěr zápasu dohrají se šestí hráči v poli!

59:28

Brankář už byl připraven zamířit ven ze hry, jenže postup Řisut zastavil čárový sudí – ofsajd.

58:48

Čech zachytil Šťastného pokus o vyhození na modré čáře, Pánek už pokukuje po střídačce...

58:14

Petrášův projektil zamířil vysoko nad svatyni, závěr základní hrací doby se tak o malou chvíli protáhne.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:19

Pánek zastavil vyhozený puk, který od něj převzal Volráb. Hostům se pomalu krátí čas.

56:56

Kobra je pod tlakem. Trestuhodně volný Strnad chtěl Ondríka potrápit zakončením z kruhu pro vhazování, křižná přihrávka mu ale příliš nesedla.

56:16

Pánek už oslavně zvedal ruce nad hlavu, chaotická situace před Ondríkem ale vyrovnáním nekončí! Hosté položeného brankáře nepřekonali a rozhodčí následně přerušil!

55:44

Čech byl na mezikruží čistě zastavil Stejskalem. Buldoci se stále nevzdávají a opakovaně útočí.

54:29

Základní hrací doba se chýlí ke konci. Celek ze Slaného se po dlouhé době ocitl pod mírným tlakem, který se mu ale podařilo vcelku rychle rozebrat.

54:15

Urban se řídil dopředu po křídle, dotěrný Zich mu ale znemožnil zakončit. Bek buldoků se pak v brankovišti srazil se svým gólmanem, sudí přerušuje.

53:46

Janda se uvolnil na kruhu a nehodlal tuto šanci zahodit, jenže Ondrík jeho střelu hravě vyrazil.

52:56

Petrák kvalitním forčekem zabrzdil hostující útok, Řisutům se nedaří prorazit dopředu.

52:14

Puk po souboji u modré čáry vyskočil na jednu ze střídaček, vhazovat se na hraně domácí třetiny.

51:38

Třetí třetina je zatím ze všech tou nejopatrnější, ani jeden tým nechce udělat chybu. Obrany zůstávají pevně zavřené a šancí je k vidění naprosté minimum.

50:48

Ondrík si počíhal na nebezpečné zakončení! Domácí stále vedou pouze kvůli němu, buldoci na ledě dominují a ženou se za vyrovnáním!

50:18

Horáček vyhazuje pryž na hostující polovinu, Kobra se následně snaží co nejrychleji prostřídat formace.

49:43

Dráb z modré čáry nahodil puk za Pánkovu svatyni, kde o něj teď hned několik hráčů bojuje.

48:45

Ondrík zneškodnil střelu jednoho z protihráčů zprava, hosté nyní mají na ledě více ze hry.

48:06

Hraje se dál. Šťastný operuje s kotoučem ve středním pásmu, domácí hledají cestu vpřed.

47:50

Uff, tak tohle nikdy nevidíme rádi. Pánek vykopl prudkou střelu z pravé strany vysoko do vzduchu, přičemž odražený kotouč trefil některého z diváků na tribuně. Na místo vyráží zdravotník, snad bude vše v pořádku.

47:28

Sledujeme poměrně vyrovnanou bitvu bez větších šancí, aktivnější jsou na ledě Řisutští.

46:45

Ondrík si připisuje další úspěšný zákrok do svých statistik a udržel Kobru ve vedení, po krátké přestávce uvidíme vhazování po pravé straně jeho svatyně.

46:23

Pánek zastavuje vyhozenou pryž za svou brankou a přenechává ho Jandovi, hosté rychle střídají.

45:52

Hraje se nahoru dolu, ani Řisutům se nedaří v přesilovce vymyslet nějakou hezčí akci.

44:51

Jiří Stejskal (KOB) zatáhl za záchranou brzdu a sekáním ukončil šanci Řisut. Upřímně může být rád, že za jeho exces nebylo nařízeno trestné střílení.

44:29

Šteinerova střela z modré se zasekla na některém z hráčů před bránou, Pánek zůstal v klidu.

43:54

Vlčkova křižná přihrávka proskákala skrz hostující brankoviště, buldoci jsou v plném počtu.

43:24

Teď ale byla k vidění obrovská šance Branických! Houškovu střelu u pravé tyče málem do prázdného prostoru v kleci tečoval Novák, kterému ale puk projel jen těsně vedle hole!

42:32

Domácí během dlouhé početní výhody nepodávají úplně přesvědčivý výkon, Pánek měl dosud jen naprosté minimum práce. Buldoci podávají dobrý výkon.

42:12

Prudká střela z pravého křídla rozvlnila síť nad Pánkem, hra je na malý moment pozastavena.

41:36

Janda ve vlastním oslabení vyvezl puk na druhý konec kluziště, čímž odkrojil pár hodně cenných vteřin ze zbývajícího průběhu hostujícího oslabení.

40:58

Kobra se poprvé od začátku posledního dějství usadila vepředu a kombinuje, zatím bez střel.

40:23

Řisuty do periody vstoupily dobře a vyhodily kotouč až k Ondríkovi. Ve čtyřech budou skoro čtyři minuty.

40:01

Zkraje prostřední dvacetiminutovky to vypadalo, že Kobra směřuje za poměrně hladkým vítězstvím. Po druhém gólu Houšky to v Braníku bylo už o tři góly, jenže buldoci se poté vrátili do hry díky dvojnásobné početní výhodě a následně stáhli své manko na jediný zásah. Před třetí třetinou je to tak stále otevřené, uvidíme, jak se duel bude vyvíjet dál.

Další třetina začne přibližně v 19:33.

40:00

39:56

Hosté třetí část zahájí v oslabení, a to dlouhém. Kryštof Pejchal (RIS) totiž neudržel emoce na uzdě a po prvotním vyloučení za podrážení strčil do rozhodčího, za což dostává další dvě minuty a k nim i desetiminutový osobní trest. Na lavici ho doprovodí Marek Pulda.

39:32

Janda drží puk za hostující svatyní, prostřední část hry se v Braníku pomalu chýlí ke konci.

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:51

Duda chtěl přihrávkou po křídle vysunout dopředu Nováka, který byl zastaven už ve střední třetině.

38:19

Ve vlastním oslabení Ondríka rychlou střelou prověřil Čech, strážce domácí klece byl připraven.

37:46

Ondrík zachytil vyhozený puk na zadní čáře, Kobře se v přesilovce nedaří si vytvořit nějakou šanci.

36:55

Marek Pulda (RIS) si před pražskou klecí počínal až moc aktivně a obdržel menší trest za sekání.

36:11

Trochu klidu na domácí hokejky chtěl dodat Stejskal, který ale z kruhu trefil jen Pánkův beton.

35:32

Řisuty měly vyrovnání na dosah ruky, za Ondríkem teď po projektilu cinkla tyčka!

35:09

Zich chtěl využít clony před Ondríkem a vypálil z modré čáry, ale připravený strážce domácí svatyně si puk pohlídal a vložil do jeho dráhy rukavici.

34:33

Dráb hlídá puk za svým brankovištěm, za chvíli začne zkrácená přesilovka borců s buldokem na dresu.

34:18

Při hře ve čtyřech na obou stranách se málem do úniku dostal Petráš, kterého ale rychle dojel Šteiner a hitem mu znemožnil zakončení!

33:40

Poměr sil na ledě se vyrovná, tahle přesilovka se Kobře vůbec nepovedla. Tentokrát je vyloučen Tomáš Duda (KOB), který dostal dvě minuty za vysokou hůl.

33:29

Buldoci tentokrát oslabení zahájili velice slušně a drží hru daleko od svého brankoviště.

32:39

Otevřely se dvířka hostující trestné, ve kterých s trestem za podrážení mizí Sebastian Janda (RIS).

32:20

Sledujeme rychlý a vyrovnaný hokej, kterému ale momentálně chybí větší střelecké šance. Ani jeden brankář v poslední době nemá moc práce.

31:32

Krátká branická kombinace v útoku zakončení nepřinesla, buldoci jí zvládli velmi rychle rozebrat.

30:44

Horáček nyní ve své obranné zóně u hrazení bojuje o kotouč s Výrutem, ten se jen tak nedá.

29:52

Janda úspěšně natlačil na mantinel Dudu. Zatímco v první třetině byli domácí vepředu dominantní, nyní se jim nedaří sebevědomou obranu Řisut překvapit.

29:15

Ondrík smetl vyhozený puk za svou svatyni a nechal ho Stejskalovi, Kobra se obratem vrací do útoku.

28:39

Šteiner se z modré čáry pokusil naservírovat puk na vzdálenější tyč Vlčkovi, slibná akce ale vyhořela. Nabídla totiž nebyla úplně přesná, pryž zajela za klec.

28:14

Šteiner včas dojel ujíždějící pryž, na který si dělal zálusk Vimmer, a zahrál ho do pásma soupeřů.

28:02

Po delší době nyní musel svůj gólmanský um dát na odiv také Pánek, hra je na malý moment zastavena.

27:15

27:15 Štěpán VIMMER - 3:2

27:15

Tak pozor, v Braníku to opravdu bude ještě drama! Ondrík musí ze své klece lovit další kotouč, z prostoru mezi kruhy hosty k vyrovnání výrazně přiblížil ŠTĚPÁN VIMMER a na jihu Prahy je rázem zaděláno na nervydrásající duel – 3:2! Asistence: Adam Zich, Vítězslav Bílek.

26:42

Domácí jsou v plném počtu. Před jejich klecí teď bylo k vidění pár nepříjemných odrazů, Šteiner puk následně rukou vymetl mimo nebezpečí.

26:16

Znovu Janda, tentokrát z jiného úhlu a přesně. Zakončení z prostoru mezi kruhem a modrou čarou zasáhlo přesouvajícího se brankáře do hrudníku.

25:46

Janda z pravé strany zasáhl jen vnějšek pražské svatyně, Kobra obratem vyhazuje až za Pánka.

25:13

Matyáš Ondrík to nemá jednoduché a nyní musel ze svého repertoáru vytáhnout další zákrok. Po krátké přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.

24:33

24:33 Petr PATYK - 3:1

24:33

Tak to bylo rychlé, hosté početní výhodu bleskově využívají a stahují své manko na dva zásahy! Svěřence kouče Křepelky vrací zpět do hry produktivní PETR PATYK, jenž se prosadil z bezprostřední blízkosti brankoviště – 3:1! Asistence: Vítězslav Bílek, Adam Zich.

24:18

A pozor, Řisuty si užijí skoro minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovku! Holému bude za podrážení dělat společnost Dominik Novák (KOB).

23:43

Ondríka čekají náročné chvíle, domácí jdou po držení Ondřeje Holého (KOB) opět do čtyř.

23:10

Kobra kombinuje v útočném pásmu, buldoci se ale aktivně brání a nenechávají svým sokům moc prostoru pro přihrávky. Holý drží puk u hrazení.

22:43

Sledujeme bitvu o kotouč v rohu za brankou Řisut, do které je zapojeno hned několik borců.

22:20

Bílek byl odzbrojen na pravém kruhu, ani domácí protitútok ale následně zakončení nepřinesl.

21:48

Domácím tři góly evidentně nestačí. Dráb znovu pálil od modré, jeho puk zmizel v Pánkově rukavici.

21:01

21:01 Vladislav HOUŠKA - 3:0

21:01

Braničtí dobrý vstup do prostřední třetiny přetavují v další gól! Ve svém pásmu se na kotouč dostal VLADISLAV HOUŠKA, který se přes střed hřiště protáhl za hostující obranu a střelou z prostoru pro vhazování rozvlnil Pánkovu síť – 3:0! Asistence: Ondřej Holý, Tomáš Urban.

20:20

Začínáme zostra, Pánek se takřka ihned ocitl pod palbou. Kobra je aktivní a tlačí na své soky.

20:01

Úvodní pasáž hry je minulostí. Kobra proti Řisutům potvrzuje předzápasové předpoklady a svou převahu přetavila hned ve dva zásahy. Nutno ale podotknout, že hosté rozhodně nejsou ze hry a pokud se jim podaří využít domácích chyb v obraně, kterých nebylo zrovna málo, mohli by duel ještě pořádně zdramatizovat.

Další třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

19:48

Na druhém konci kluziště se chtěl před Ondríka protáhnout Bílek, kterého si ale pohlídal Horáček.

19:23

Tichý z poměrně solidní pozice přestřelil, jeho puk šel jen pár centimetrů vedle zadní tyče svatyně Řisut.

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:34

Čech sbírá vyhozený puk za svou svatyní a startuje motory. Pánek mezitím bije hokejkou o led, Novákův dvouminutový trest bude za pár sekund minulostí.

17:57

První třetina pomalu ale jistě míří do finiše, hostům se nedaří dostat domácí borce pod tlak.

17:26

Oslabení neoslabení, Vlček se tak jako tak protlačil až přímo před Pánka. Se zakončením ale až moc otálel a dojíždějící Volráb ho nakonec zneškodnil.

16:37

Poprvé se vylučuje také v táboře Pražanů, Dominik Novák (KOB) je vykázán za nesportovní chování.

16:10

Malovický rozehrává puk ven ze své třetiny, buldoci teď hledají nějakou skulinu v domácí obraně.

15:45

Urban vyhrál buly proti Vimmerovi a poslal puk dozadu na Holého, jehož projektil byl zblokován.

15:32

Stejskal zasáhl jen Pánkovo rameno, hostující brankář si na nedostatek práce stěžovat nemůže.

14:19

Zničehonic teď mohlo přijít snížení! Po chybě branické obrany se po křídle před branku dostal Patyk, který bekhendem Ondríka nepřekvapil.

13:55

Kobra vystřídala formace a znovu zamířila dopředu, tentokrát ale její postup zastavil odpískaný ofsajd.

13:20

Branická přesilovka za malou chvíli skončí. Na kruh se nyní protáhl Novák, který ale nezvládl zakončit přesně mezi tři tyče a střelou jen orazítkoval hrazení.

12:31

Vlček mohl mít zaděláno na hattrick, z kruhu ale trefil jen brankovou konstrukci! Za Pánkem to cinklo, hosté jsou pod obrovským tlakem!

11:40

Domácí málem početní výhodu využili jen pár sekund po jejím začátku, Stejskalova skákající střela proklouzla těsně vedle tyče!

11:32

Uvidíme první přesilovku dnešního utkání, Zdeněk Petráš (RIS) míří na trestnou za sekání.

10:39

Novák zkusil proniknout do řisutské třetiny po pravém křídle, Strnad si ho ale pohlídal a odzbrojil ho.

09:49

Šťastný za svou brankou trestuhodně odevzdal puk protihráči, který pak pěknou přihrávkou připravil ránu pro volného Pejchala! Ondrík byl ale ve střehu a velkou šanci uhasil!

09:24

Hosté se poprvé v zápase usadili před Ondríkem, jejich mírnému náporu ale zatím chybí střely.

08:24

08:24 Vladislav HOUŠKA - 2:0

08:24

Po pěkné souhře už je to o dvě branky! Po Vlčkovi se na střeleckou listinu zapisuje VLADISLAV HOUŠKA, který před brankou přetavil Novákovu přihrávku z pravé strany v zakončení z voleje, na které Pánek nestačil zareagovat. Tohle si řisutská obrana za rámeček nedá – 2:0! Asistence: Dominik Novák, Tomáš Urban.

08:15

Novák se zničehonic dostal do přečíslení dva na jednoho s Urbanem a místo přihrávky zvolil střelu do vzdálenějšího horního rohu, které ale chyběla dávka přesnosti! Puk končí v ochranné síti.

07:30

Urban si ve středním pásmu počíhal na Patyka a oddělil ho od kotouče, Řisuty se k němu ovšem následně vrátily zpátky a stále zkouší prorazit do útoku.

06:27

Dráb zkusil štěstí z modré čáry, přičemž jeho střela se zasekla v chumlu hráčů na mezikruží. Pánek tak tentokrát nebyl nucen zasahovat.

06:06

Buldoci se podruhé v zápase ocitli v ofsajdu, další buly tak proběhne u domácího pásma.

05:58

Zatím se v Braníku hraje jen na jednu branku, Pánek se těší z dalšího úspěšného zákroku.

05:07

05:07 Filip VLČEK - 1:0

05:07

Na první gól jsme na jihu Prahy nečekali vůbec dlouho, Kobra jde zkraje šesté minuty do vedení! Z bezprostřední blízkosti brankoviště otevřel skóre FILIP VLČEK, jehož zakončení z pozice na hraně kruhu pro vhazování prošlo za Pánka – 1:0! Asistence: Maxim Havrda.

04:49

Petrák se rychle oklepal z ostrého hitu v rohu a zamířil na střídačku, Řisuty mezitím šly do útoku.

03:49

Kvasnička skvěle vybojoval puk v útočném pásmu a následně hostujícímu brankáři přidělal pořádnou porci starostí! Pánek proti jeho prvotnímu zakončení ale zasáhl včas a nataženým betonem zneškodnil i dorážku.

03:08

Pánek si opět pohlídal prostor u brankové konstrukce a lehké nahození takřka z rohu kluziště schoval do své výstroje. Na moment se přerušuje.

02:43

Vlček se po středu kluziště protáhl až přímo před Pánka a zkusil ho překvapit zakončením na zadní tyč, strážce hostující svatyně byl ale ve střehu.

02:07

Hru nyní zastavuje postavení mimo hru, které si do statistik zapisují hráči s buldokem na dresu.

01:42

Hraje se nahoru dolu, Řisuty se po vlažném startu vzchopily a pronikly do útočné třetiny.

00:49

Stejskalovo tečované nahození se od některého z protihráčů odrazilo do helmy Jandy, který ale zřejmě zásah ani nezaregistroval. Domácí jsou vepředu.

00:27

Kobra neztrácela čas a hned přesunula hru dopředu, zatím se jí ale nedaří se dostat do zakončení.

00:01

Sudí svolává hráče do kruhu, jdeme na věc!
K trojici rozhodčích na ledě se připojují oba týmy, start utkání se rychle blíží. Domácí dnes nastoupí ve svých žlutých dresech, hosté pro změnu v modrých.

Pro zajímavost ještě dodejme, že v kádru Řisut najdeme hned několik jmen, které se v průběhu svých kariér objevily i na druhé straně barikády. Dres s hadem na prsou dříve oblékali například Sebastian Janda, Daniel Čech či Matěj Malovický, který startoval i za B-tým. Jan Výrut pak za Kobru nastupoval v juniorce.

Domácí se dnes budou muset obejít bez Kamila Bříšky, který tradičně nastupuje na středu první formace. Vzhledem k tomu, že celou pražskou kabinou v minulém týdnu proběhla nemoc, kvůli které se odkládal sobotní duel v Kralupech, je pravděpodobné, že hvězdný forvard se ještě plně nezotavil. Duel každopádně vynechá.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný středeční večer, tentokrát už přímo z mrazivé branické haly! Zde teď končí rozbruslení, níže najdete dnešní sestavy.

HC Kobra Praha: Ondrík (Tesař) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Horáček, Dráb, Pelant – Havrda, Šťastný (C), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Petrák – Nagy, Matuška.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Řisuty: Pánek (T. Horák) – Zich, Volráb, Janda, Malovický, Strnad – Bílek (C), Patyk, Janeček – Petráš, K. Pejchal, Čech – Chamrád, Vimmer, Okegawa – Výrut, Pulda.
Trenér: Pavel Křepelka.

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík.
Pražané budou do středečního souboje vstupovat v roli mírných favoritů, o čemž svědčí i výsledek zářijového přátelského utkání mezi dnešními soupeři. Kobra totiž hosty na svém ledě přejela vysoko 9:3.
Co se produktivity týče, z domácího tábora se nejvíce daří zkušené dvojici Kamil Bříška (12+9) a Tomáš Šťastný (7+14): oba dosud nasbírali 21 bodů. Ofenzívu týmu ze Slaného pak se 14 body na kontě táhne další hokejový matador, a sice Vítězslav Bílek (10+4).
Oproti tomu buldoci se stále hledají a po dvanácti odehraných duelech visí těsně nad dnem tabulky – horší je v západní skupině jen Hronov. Řisuty všech sedm dosud nasbíraných bodů získaly na začátku října a momentálně na zisk čekají už sedm zápasů. Dosud naposledy podlehly Letňanům, z jejichž ledu si o víkendu odvezly nelichotivý debakl 2:7.
Kobra před dvěma týdny vyměnila dlouhou šňůru porážek, která se zastavila na čísle sedm, za podstatně příjemnější sérii vítězství, a pomalu tak stoupá tabulkou. Svěřenci Miloslava Šeby dali částečně zapomenout na hrubě nepovedený vstup do sezóny díky úspěchům proti Chebu (6:2), Hronovu (11:3) a Mostu (5:3), přičemž dnes se pokusí vyhrát počtvrté za sebou. Dokáží to?
Příjemnou středu u sledování 2. ligy! V pražském Braníku bude dnes večer k vidění bitva desátého se čtrnáctým, Kobra na svém ledě hostí Řisuty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Vlček (Havrda), 9. Houška (Do. Novák, T. Urban I), 22. Houška (Holý, T. Urban I), 65. S. Tichý (T. Duda) – 25. Patyk (Bílek, Zich), 28. Vimmer (Zich, Bílek), 60. Patyk (Zich, Vimmer)