2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Řisuty

4:3

po prodl. (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

08.11.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 14 • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.21 6.63 6.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (22:14:01)

Dnešní utkání sledovalo 138 diváků.
Svěřence Miloslava Šeby v sobotu čeká další domácí utkání, tentokrát budou hostit tabulkového souseda z Ústí nad Labem. Řisuty vyrukují na Děčín.
Co zprvu vypadalo jako jednoznačný zápas nakonec bylo vyrovnanou bitvou až do posledních minut! Kobra proti buldokům ztratila tříbrankový náskok a umožnila soupeři se vrátit zpět do zápasu, ze kterého tým Pavla Křepelky vytěžil cenný bod. Braničtí nicméně tak jako tak vítězí počtvrté v řadě a posouvají se blíže k první osmičce.

64:21

64:21 Stanislav TICHÝ - 4:3

64:21

Kobra právě vstřelila branku!
Máme hotovo, rozstřel nebude třeba! Pod rozhodující gól duelu se podepisuje STANISLAV TICHÝ, jehož bekhendové nahození zaplulo za Pánka – 4:3! Asistence: Tomáš Duda.

64:00

Běží poslední minuta prodloužení!

63:38

Havrda poslal puk do hrazení za Pánkem, který tak tentokrát mohl zůstat naprosto v klidu.

63:06

Zatím vše nasvědčuje tomu, že v Braníku půjdeme až do nájezdů. Ondrík si Petrášovu střelu, která neměla zrovna dvakrát gólový poteciál, pohlídal.

62:33

Vlček ztratil puk na mezikruží, další výpad Kobry tak střeleckou šanci nevyprodukoval.

62:12

Teď nicméně Ondríka prověřily ranou z pravé strany, kterou brankář vyrazil nad svou svatyni.

61:47

Čech startuje ven ze svého obranného pásma, Řisuty zatím v prodloužení působí pasivním dojmem.

61:09

Novák místo přihrávky na najíždějícího Havrdu zvolil střelu, kterou si Pánek bez obtíží pohlídal.

60:33

Buldoci už pár sekund drží puk ve své třetině a hledají nějakou cestu zpátky před Ondríkovu klec.

60:22

Jako první si v nastavení o slovo řekl Vlček, který z kruhu nasměroval puk jen do Pánkovy výstroje.

60:01

Braničtí sice měli úspěch na dosah, Řisutům se ale v závěru podařilo velký nápor přetavit v trefu. Šedesát minut litého boje tak o vítězi nerozhodlo a na řadu přichází pětiminutové prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Vlček (Havrda), 9. Houška (Do. Novák, T. Urban I), 22. Houška (Holý, T. Urban I), 65. S. Tichý (T. Duda) – 25. Patyk (Bílek, Zich), 28. Vimmer (Zich, Bílek), 60. Patyk (Zich, Vimmer)

HC Kobra Praha: Ondrík (Tesař) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Horáček, Dráb, Pelant – Havrda, Šťastný (C), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Petrák – Nagy, Matuška.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Řisuty: Pánek (T. Horák) – Zich, Volráb, Janda, Malovický, Strnad – Bílek (C), Patyk, Janeček – Petráš, K. Pejchal, Čech – Chamrád, Vimmer, Okegawa – Výrut, Pulda.
Trenér: Pavel Křepelka.

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík.