po prodl. (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0)

08.11.2023, 18:00 • Krystal aréna, Krnov • 13. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 3.01 4.51 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek večera přeje Tomáš Chalupa. (20:05:57)
Nakonec poměrně divoký zápas je u svého konce! Po první třetině, která skončila 1:1, jsme na další branky čekali až do třetí dvacetiminutovky. V ní Opava nejprve šla do vedení, hosté ale zápas dvěma zásahy Viktora Konečného otočili ve svůj prospěch. Tři minuty před koncem poslal zápas do prodloužení Jan Vojtovič. V něm Slezanu druhý bod přisoudil Tomáš Rousek.

61:12

61:12 Tomáš ROUSEK - 4:3

61:12

Opava právě vstřelila branku!
Teď už je ale hotovo! Opavští se radují z proměněného protiútoku dva na jednoho. Stuchlík předal kotouč TOMÁŠI ROUSKOVI a ten bombou z první pod břevno rozhoduje dnešní duel. Asistence: Kryštof Stuchlík.

60:50

Rozhodnutí nepřináší ani průnik Davida Dobši.

60:25

Marek Brada se nakonec odhodlal k rychlé akci, s ranou na bližší tyč však nepochodil.

60:05

Opava vyhrála důležité vhazování a má kotouč.

60:01

60:00

59:50

Je to tak, poslední minuta základní hrací doby rozuzlení nepřinesla.

59:00

Štindl svou přihrávkou před brankou před brankou nikoho nenašel. Zápas nám zřejmě půjde do prodloužení.

58:13

Málem jsme byli svědky hattricku! Na levé straně dostal moře času ke střele Viktor Konečný, který se mohl rozmyslet, kam kotouč vypálí. Nakonec ale trefil jen pravý beton Slíže.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

Slezan už je znovu v útočné třetině.

56:59

56:59 Jan VOJTOVIČ - 3:3

56:59

Potřetí máme srovnáno! Ďáblové vyrobili hrubku na vlastní modré a kotouče se zmocnil JAN VOJTOVIČ. Ten Daniela Šimonů překonává svižnou ranou přes obránce. Bez asistence.

56:17

Ten se ale po rychlém kontru a střele Tarnoczyho odkládá, Slíž totiž před dotírajícími útočníky musel puk podržet v lapačce.

55:51

Vhazování v pásmu Nového Jičína. Opava se chystá k závěrečnému náporu.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Stuchlík (Rousek, Štěpánek), 41. Vojtovič (Brada, Thiel), 57. Vojtovič, 62. Rousek (Stuchlík) – 5. Geidl (Olesz, Kuboš), 44. Konečný (Matěj), 49. Konečný (Geidl, Matěj)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Ervasti, Adamec, Štěpánek, Jak. Ludvík, Thiel, Lehotský – Brada, Káňa (A), Kadula – Dobša, Stuchlík, Rousek (A) – Krupa, Beránek, Vojtovič – Kotásek, Štindl, Häring – Hendrych.
Trenér: Pavel Zdráhal.

HK Nový Jičín: Šimonů (Hořejší) – Báchor, J. Holáň, Hanák, Kuboš, Homola, Dudáš – Konečný, Olesz, Maliník (A) – Geidl, Berka, D. Handl – Gebauer (C), Hilšer, Tarnoczy – Škarka, Matěj.
Trenér: David Dostál.

Rozhodčí: Koziol – Bartek, Hladík.

03:21 OPA 2 Štěpánek, držení
04:03 NJI 0:1 Geidl (Olesz, Kuboš)
07:22 NJI 2 Hanák, sekání
08:02 OPA 1:1 Stuchlík (Rousek, Štěpánek)