konec (1:1, 3:1, 1:2)

21.10.2023, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 18 • Skupina Západ • Leona Tomcová

Ode mě je to pro dnešek vše.
Přeji příjemný zbytek soboty. (15:10:55)
Je tu konec zápasu, který se v poslední části stal napínavým. České Budějovice dokázali srovnat na 4:4. Nakonec ale karlovarští potvrdili jejich sílu a dvě minuty před koncem vsítili pátý gól, který udrželi až do poslední minuty.

59:48

Prázdnou branku jen těsně minul Vít Záhejský.

59:40

Motor to zkouší v šesti!

58:56

Hra se přesunula do středního pásma.

58:19

Oddechový čas pro tým HC Motor České Budějovice.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56

57:56 Jakub GALNOR - 5:4

57:56

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nečekanou střelou překvapil Maříka JAKUB GALNOR, který po otočce zakončil přesně pod víko. Asistence: Jakub Anton a Matyáš Adámek.

54:51

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Jakub Vogel – 5 min. + OK, bitka + 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
Richard Pitel – 5 min. + OK, bitka + 2 min., hrubost.

54:50

Ebenstreit pozastavuje hru přikrytím puk. Za jeho brankou se mezitím strhla lehká bitka.

53:44

Za hákování budějovickým hráčem před bránou, bylo nařízeno trestné střílení. Na led šel Matyáš Adámek, který neproměnil. Jeho dělovka šla vysoko nad branku.

53:44

Adam Gřegořek – TS, hákování.

52:35

Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

52:35

52:35 Marcel KŘÍŽ - 4:4

52:35

České Budějovice právě vstřelily branku!
Karlovarskou přihrávku zachytil MARCEL KŘÍŽ, který sám ujel na Ebenestreita. Jeho se mu podařilo vymíchat a zakončil za jeho záda.
Bez asistence.

52:13

Karlovarští si najíždí z vlastního pásma.

50:58

Karlovarští se snaží zmocnit puku.

5:4

Branky a nahrávky: 7. Zeman (Galnor, Adámek), 22. Pastor (Čihař, Záhejský), 26. Galnor (Adámek, Šlechta), 34. M. Váňa (Šlechta), 58. Galnor (Anton, Adámek) – 15. Humeník, 39. Placek (Gřegořek, Petrásek), 49. Buzek (Pitel, M. Kříž), 53. M. Kříž

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Pavlovic) – Dorot (C), O. Postl II, Anton, M. Beran I, Vogel, Bulka – Galnor, Adámek, Zeman – Šlechta (A), M. Váňa, Steklý – Holejšovský, Čihař, Záhejský – Pastor, P. Vojáček, Rybár – V. Váňa.
Trenér: Pavel Arnošt

HC Motor České Budějovice: Mařík (Maleček) – Bystřický, T. Tůma, Placek (A), Gřegořek, Vachun, Buzek – Humeník, Pitel (C), M. Kříž (A) – Aulický, Hoch, Kusak – Mojsejev, Šimon, Petrásek – Kotous, Pospíchal.
Trenér: Radim Skuhrovec

Rozhodčí: Kostourek, Hucl – Brejcha, Gerát

06:23 KVA 1:0 Zeman (Galnor, Adámek)
08:59 KVA 2 M. Váňa, hrubost
14:01 CEM 1:1 Humeník