2. liga skupina Západ

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Tábor

2:1

po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

21.10.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 9 • Skupina Západ • Lukáš Kimmel

Tipsport: 4.09 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek sobotního večera. (18:24:56)
Tábor ochutnal hořkost porážky poprvé v sezóně. Prodloužení rychle ukončil Martin Dubský.

60:25

60:25 Martin DUBSKÝ - 2:1

60:25

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
MARTIN DUBSKÝ si sjel k brankáři, první střelu Gába vyrazil ale na dorážku byl krátký. Asistence: Martin Berčík

60:01

Domácí vyhráli vhazování.

60:01

Máme za sebou 60 minut hry a ani to nestačilo k tomu kdo dnes vyhraje. Ve 48. minutě prostřelil Davida Gábu, Martin Berčík. Ale hosté se nevzdali a hned o minutu později vyrovnali střelou Ondřeje Šulka. Nabídne nám prodloužení rozuzlení nebo budou muset rozhodnout nájezdy?

58:29

Hra přerušena, jeden z hostujících hráčů najel do Stahla, který se zvedá z ledu. Vylučovat se nebude, domácí příznivci se hodně zlobí.

58:15

Hosté opět nastěhováni před Stahlem.

57:56

Vhazování po levé ruce hostujícího gólmana.

57:25

Domácí se nyní snažili probít do útočného pásma, ale obrany dnes fungují výborně.

56:40

Hraje se pět na pět, ale ani z týmů se nemůže dostat do větší šance.

55:04

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Tomáš Hubata – 2 min., hrubost.

2:1

Branky a nahrávky: 48. Berčík (Kuchynka, Petráš), 61. M. Dubský (Berčík) – 49. Šulek (Plášil, Hajič)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Vlach) – Kubát (A), L. Sýkora, Trefný (C), Gottfried, Popela, Funk, Polata – Kloz, Roubík (A), M. Dubský – Berčík, Petráš, Kuchynka – Krédl, Špaček, J. Tůma.
Trenér: Jiří Merta

HC Tábor: Gába (T. Dvořák) – Plášil, Hubata, Jáchym, A. Čížek, Suchánek (A), K. Černý, Hajič – Seidl (C), Zíb, Krliš – Milfait, Matušík (A), Severa – Nevšímal, Zadražil, Dančišin – Bárta, Zayml, Šulek.
Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Baxa

04:18 TAB 2 Matušík, podrážení
19:52 TAB 2 Suchánek, držení
20:52 TAB 2 K. Černý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
25:10 TAB 2 Severa, podrážení
36:26 UNL 2 Gottfried, podrážení
37:08 TAB 2 Matušík, sekání
37:52 UNL 2 Kloz, faul loktem
39:12 UNL 2+2 Krédl, krosček
47:24 UNL 1:0 Berčík (Kuchynka, Petráš)
48:48 TAB 1:1 Šulek (Plášil, Hajič)
55:04 UNL 2 M. Dubský, hrubost