4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

21.10.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 14. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.95 4.18 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, a to znamená jediné! Dynamo poprvé v sezoně bere vítezství na domácím ledě, kde poráží Prostějov 4:2. Za stavu 2:1 po druhé třetině Dynamo nezahálelo a vstřelilo další dvě branky, po kterých bylo prakticky rozhodnuto. Hosté se zmohli dvě minuty před koncem akorát na snížení. (20:24:08)

59:51

Ještě se jednou bude vhazovat před Honzíkem, to ale na výsledku už nic nezmění.

59:34

Teď ještě pořádně vřou emoce na ledě, jeden z pardubických hráčů reklamuje, že byl zasažen do slabin. Poté se tam ještě strhla mela, bude se vylučovat.

59:03

Dynamo mělo slibnou šanci, tu ale překombinovalo.

58:36

Lichtag čekal u mantinel a zamezil vstupu do pásma.

57:18

57:18 Tomáš JIRÁNEK - 4:2

57:18

Jestřábi právě vstřelili branku! Tak ještě možná drama! Domácí si nepohlídali před bránou TOMÁŠE JIRÁNKA, který prostřelil Honzíka – 4:2! Asistence: Matouš Venkrbec a Jan Maruna

57:04

Tomáš Zeman si dal teď dvakrát okružní jízdu v pásmu, ale nevystřelil.

56:13

Hanousek rozjíždí další akci zezadu.

55:03

Michal Pochobradský nabral rychlost, zbavil se snad všech hráčů soupeře i svého týmu a předložil puk do palebné pozice Tomáši Urbanovi, jenž těsně minul šibenici!

54:26

Urputný souboj, po kterém nakonec Dynamo vyhazuje do bezpečí.

54:01

Hanouskovo nahození nenadělalo pozornému Honzíkovi problémy, bude se ale alespoň vhazovat.

53:14

Úmyslná hra rukou od Hanouska a vhazuje se ve středním pásmu.

52:33

Rouha se ještě rozjel za téměř ztraceným pukem a nakonec ušetřil pár vteřin.

51:57

Petr Krejčí – 2 min., hrubost.

51:57

Daniel Rákos – 2 min., hrubost.

4:2

Branky a nahrávky: 27. Rákos (Urban, Bučko), 38. Lichtag (Voženílek, Kaut), 45. Lichtag (Kaplan, Kaut), 46. Urban (J. Mikyska) – 14. Z. Doležal (Slanina, Pitule), 58. Jiránek (Venkrbec, Maruna)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Chabada, Kubíček, Bučko, Voženílek, Tvrdík – Hrníčko, Rákos (A), Herčík – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Rouha, Zeman, Žálčík (A) – Paleček.
Trenér: Richard Král

LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Pavelka) – Hanousek, Šidlík, Kloz, Drtil, Krejčí, Forman, Pěnčík – Fronk, Ostřížek, V. Burian (A) – J. Veselý, Račuk, Illéš – Slanina, Pitule, Z. Doležal – Jiránek (A), Maruna, Venkrbec (C).
Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Polák, Maňák