3:4

po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)

21.10.2023, 17:00 • Šumperk, Škoda aréna • 9 • Skupina Východ • Vít Káňa

Tipsport: 2.51 4.7 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Šumperk dnes doma prohrál s Baníkem Hodonín 3:4 gólem v prodloužení. O osudu utkání rozhodl ve 32. vteřině prodloužení Matěj Novák, který dorazil puk do odkryté branky bezmocného Irgla. DRACI se musí spokojit s jedním bodem, ten bonusový tedy putuje na jih Moravy. (19:14:44)

60:32

60:32 Matěj NOVÁK - 3:4

60:32

Baník právě vstřelil branku!
Opět platí, nedáš dostaneš. Po tutovce Draků jel po levé straně Jakub Němec, který vystřelil a od betonu Irgla šel puk před MATĚJE NOVÁKA, ten poslal nikým neatakován kus gumy do odkryté branky. Asistence: Jakub Němec.

60:05

Draci začali prodloužení na puku.

60:01

Po šedesáti minutách hry je stav 3:3, jde se do prodloužení.

60:00

59:42

Daniel Vachutka (Šumperk) to zkusil z dálky, ale touš se odrazil od mantinelu před jeho kolegu. Ten ale nedokázal zakončit do branky.

59:32

Draci opět v oslabení dostali touš do střední třetiny.

58:33

Jiří Karafiát (SHKM Hodonín) trefil z levého kruhu jenom hráče Baníku.

57:43

Ondřej Šišolák (Šumperk) dobře napadá rozehrávku Baníku.

57:20

Draci dostali touš v oslabení ze své třetiny.

57:06

Vojtěch Riedl (SHKM Hodonín) neudržel pro hosty pásmo.

Draci právě vstřelili branku!
Je opět srovnáno. Nilsson nahrál na pravou stranu, kde byl rozjetý JAKUB HORKÝ, který překonal brankáře hostů Pitáka na bližší tyčce. Asistence: Alex Nilsson a Tobias Jaroš.

55:39

55:39 David POLESNÝ - 2:3

55:39

Hodonín si bere vedení na svou stranu. Baník byl v posledních chvílích velmi aktivní a byl za svou aktivitu odměněn. Puk šel na pravý kruh, kde DAVID POLESNÝ propálil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence Vojtěch Dobiáš.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Cekr, 24. Rutar, 57. J. Horký (Nilsson, Jaroš) – 11. Němec (Štědrý, A. Dufek), 17. Bachánek (Weintritt, Dobiáš), 56. Polesný (Dobiáš), 61. Mat. Novák (Němec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Irgl (Ryšavý) – Minařík, Rutar (A), Cekr, P. Kubíček, Cibuzar, P. Hohl – J. Horký, Polách, Scheuter – Vachutka (A), Nilsson, Jaroš (C) – Danielčák, Šišolák, Tomeš – Skopal.
Trenér: Michal Mikeska

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Němec, Riedl, Polesný, J. Švejda, Zorko, Sedláček, Bílek, Rauš – Karafiát, Luža, Mat. Novák – Bachánek, Weintritt, Dobiáš – Sajdl, A. Dufek, Laciga – Štědrý, P. Krejčí.
Trenér: Aleš Bachánek

Rozhodčí: František Held – Kamila Smetková, Dominik Viskot

03:37 SUM 2 P. Kubíček, držení
09:21 SUM 1:0 Cekr
10:17 HOM 1:1 Němec (Štědrý, A. Dufek)
16:13 HOM 1:2 Bachánek (Weintritt, Dobiáš)