2:1
konec (2:1)
13.07.2023, 19:30 • MOL Aréna, Dunajská Streda • 1. předkolo • Matej Valkár (@matejovnik)
Tipsport: 1.53 3.92 7.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.53 - 3.92 - 7.48
DAC 1904 Dunajská Streda – Dila Gori
2:1
konec (2:1)
Branky: 33. Trusa (Kalmár), 36. Ramadan (Káčer) – 43. Kovtalyuk (Dzotsenidze)
Karty: 61. Káčer (DUN), 61. Risvanis (DUN), 90. Krstović (DUN) – 45+2. A. Santos (DGR), 45+2. Kovtalyuk (DGR), 77. Sardališvili (DGR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
DAC 1904 Dunajská Streda:
S. Petráš – Pinto, Risvanis, Brunetti, Andzouana – Káčer (72. Gavrić), Dimun, Kalmár (C) (72. Vitális) – Trusa (85. Veselovský), Krstović, Ramadan
Náhradníci: Gyurákovics, Veszelinov – Gruszkowski, Kaša, A. Méndez, Riquelme, M. Szolgai, N. Urblík, Z. Záhradník
Trenér: Adrian Guľa
Dila Gori:
Kučerenko – Čiteišvili, Dzotsenidze, Etou (87. Tevzadze), Wanderson – J. Victor, A. Santos (C), Parulava (64. Sardališvili) – H. Gomis (72. Mzwakali), Kovtalyuk (64. Kukhianidze), Gale
Náhradníci: Čikašua – Andronikašvili, K. Asamoah, Gaprindašvili
Trenér: Andrij Demčenko
Rozhodčí: Gillett – Hatzidakis, Cook – Hooper
Diváci: 6 269
Odveta: Dila Gori - Dunajská Streda 2:0
Tobol Kostanaj – Honka Espoo 16:00 2:1
Ararat-Armenia – Egnatia 17:00 1:1
Escaldes – Víkingur 17:00 2:1
Pjunik – Narva 17:00 2:0
Žilina – Levadia Tallinn 17:30 2:1
FK Makedonija – RFS Riga 17:30 0:1
Magpies – Dundalk 18:00 0:0
Haka – Crusaders 18:00 2:2
Panevėžys – Milsami 18:00 2:2
Domžale – Balzan 19:00 1:4
Kutaisi – FK Sarajevo 19:00 2:2
Alaškert – Tivat 19:00 1:1
Riga FC – Víkingur Reykjavík 19:00 2:0
Dukagjini – Europa 19:00 2:1
Hegelmann – Shkupi 19:00 0:5
Gżira – Glentoran 19:00 2:2
Penybont – FC Santa Coloma 19:30 1:1
Niederkorn – Gjilani 19:30 2:2
Dunajská Streda – Dila Gori 19:30 2:1
Vaduz – Něman Grodno 20:00 1:2
Tirana – Dinamo Bt. 20:00 1:1
KA Akureyri – Connah's Quay 20:00 2:0
Škendija – Haverfordwest 20:00 1:0
HB Tórshavn – Derry City 20:00 0:0
Sutjeska – Cosmos 20:30 1:0
Željezničar Sarajevo – Dinamo Minsk 20:30 2:2
La Fiorita – Zimbru Kišiněv 20:45 1:1
Linfield – Vllaznia Skadar 20:45 3:1
Maribor – Birkirkara 21:00 1:1
43
36
33