Evropská konferenční liga (předkola)

Gżira United – Glentoran FC

2:2

konec (2:1)

13.07.2023, 19:00 • Centenary Stadium, Ta' Qali (MLT) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Daniel Ryl (@D_Ryl))

Tipsport: 2.7 2.8 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí smírně, před odvetou na hřišti Glentoranu je tak vše otevřené. Irové mohou litovat zahozené penalty zkraje prvního poločasu, a přestože vedli, Malťané otočili. Začátek druhé půle však přinesl druhé vyrovnání a oba týmy pojedou k odvetě s rovnocenným skóre. (20:57:20)

90+5

90+5

Střídání v týmu Glentoran FC:
ze hřiště odchází McCartan, přichází Kelly.

90+3

Do statistik se zapisuje ještě Carlos Chaba (GZU), jenž vidí žlutou kartu.

81

Utkání spěje do finiše, ale místo šancí přibývá faulů – žlutá karta pro Jaye Donnellyho (GLE).

80

ze hřiště odchází O'Conchubhair, přichází R. Donnelly.

75

Žlutou kartu vidí pro změnu Macula (GZU).

74

Střídání v týmu Gżira United FC:
ze hřiště odchází Wilkson, přichází Essaka.

68

ze hřiště odchází Ogedi-Uzokwe, přichází J. Donnelly.

57

Za ruční brzdu tentokrát zatáhl Marcelo Dias (GZU). Zkušený brazilský obránce tak vidí zaslouženou žlutou kartu.

48

48. Rhys MARSHALL - 2:2

48

Glentoran právě vstřelil branku!
Máme opět vyrovnáno! Tentokrát už Glentoranu vstup do poločasu vyšel znamenitě, když se rychle prosazuje obránce RHYS MARSHALL.

46

ze hřiště odchází Wightman, přichází Sule.

46

Relativně divoký první poločas nám právě skončil! Irové už v úvodu nevyužili penaltu, přesto se ujali vedení, jenže domácí Malťané nic nezabalili a ještě do přestávky dvěma trefami skóre otočili a do druhého poločasu půjdou v lepším rozpoložení.

45

40

40. Brooklyn BORG - 2:1

40

Tým Gżira United právě vstřelil branku!
Na Maltě je o něco veseleji, protože domácí celek otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch! Macula se na gólu podílí přihrávkou BROOKLYNU BORGOVI, který prokázal, že v maltské devatenáctce nehraje náhodou. Asistence: Macula.

29

Malťané k radosti svých fanoušků vyrovnávají, když se prosadila jedna z letních posil – brazilský útočník WILKSON.

2:2

konec (2:1)

Branky: 29. Wilkson, 40. B. Borg (Macula) – 9. Ogedi-Uzokwe (McCartan), 48. Marshall

Karty:   2. Thiaguinho (GZU), 57. Dias (GZU), 75. Macula (GZU), 90+3. Chaba (GZU) – 81. J. Donnelly (GLE)

Neproměněná penalta: 2. Ogedi-Uzokwe (GLE), mimo

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:11.

Gżira United: Cassar – A. Borg, Chaba, Romero, Dias – B. Borg, Macula, Ewertton – Mendonza (C), Thiaguinho, Wilkson (74. Essaka)
Náhradníci: Pisani – Gomda, Kadar, Mohamed, Pace, Taliana

Trenér: D. Abdilla

Glentoran FC: McCarey – Marshall, Wilson, McCullough (C), Singleton, O'Conchubhair (80. R. Donnelly), Burns, Wightman (46. Sule) – McCartan (90.+5 Kelly), McGinn – Ogedi-Uzokwe (68. J. Donnelly)