Evropská konferenční liga (předkola)

FC Progrès Niederkorn – SC Gjilani

2:2

konec (1:0)

13.07.2023, 19:30 • Stade Municipal de la Ville de Differdange (LUX) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Matěj Skula)

Tipsport: 2.29 2.9 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:12. (21:31:04)
Je konec! Domácí Niederkorn v prvním zápase prvního předkola Evropské konferenční ligy remizoval s kosovským Gjilani 2:2 a o postupujícím do další fáze se rozhodne za týden v Kosovu. V úvodní půli otevřel skóre na straně domácích belgický křídelník de Almeida, který zužitkoval nahrávku od svého spoluhráče Natamiho. Hned v úvodu druhé půle se skóre zase měnilo, neboť se po faulu v pokutovém území z penalty prosadil Ramadani a vyrovnal. V 62. minutě však stav změnil lucemburský celek, neboť si své role prohodili aktéři u prvního gólu Progresu a tentokrát skóroval Natami. Jenže ani teď nevydrželo vedení domácím dlouho, chvíli po vstřelené brance dostal možnost vyrovnat znovu z penalty Ramadani a ani na druhý pokus se nemýlil.
Zápas skončil za stavu 2:2, tudíž ještě před odvetou v Kosovu není nic rozhodnuto.

90+6

90+4

Žlutá karta pro tým SC Gjilani (Kqiku).

90

V druhém poločase nastavený čas činí šest minut.

85

Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn:
ze hřiště odchází Mixtur, přichází Jarmouni,
ze hřiště odchází Antoine Mazure, přichází Sanali.

81

Střídání v týmu SC Gjilani:
ze hřiště odchází Bilalli, přichází Elton Calé.

75

ze hřiště odchází Rashiti, přichází Halili.

73

ze hřiště odchází Natami, přichází Lybohy.

73

Žlutá karta pro tým FC Progrès Niederkorn (Natami).

66

66. Arbnor RAMADANI - 2:2

66

Gjilani právě vstřelilo branku!
Celek z třetího největšího kosovského města znovu vyrovnává! I na druhý pokus si k penaltě stoupnul ARBNOR RAMADANI a i podruhé překonává brankáře Progresu Latika.

66

ze hřiště odchází Ismaili, přichází Kqiku.

65

Další penalta pro kosovský celek! Chvíli po gólu Natamiho v pokutovém území upadl po souboji s Peugnetem kosovský útočník Zabergja. Hlavní rozhodčí píská do píšťalky a znovu ukazuje na penaltový puntík!

62

62. NATAMI - 2:1

62

Niederkorn právě vstřelil branku!
Lucemburský klub si bere své vedení zpět! Střelec prvního gólu de Almeida, se teď vžil do role asistenta a připravil šanci OMARU NATAMIMU, který podruhé v dnešním zápase překonává brankáře Tafase.

48

48. Arbnor RAMADANI - 1:0

48

K penaltě se postavil ARBNOR RAMADANI a přestože si brankář Latik sáhl, vyrovnává skóre zápasu!

47

Žlutá karta pro tým FC Progrès Niederkorn (Karamoko).

2:2

konec (1:0)

Branky: 11. Almeida (Natami), 62. Natami (Almeida) – 48. Ramadani (pen.), 66. Ramadani (pen.)

Karty:   18. Amofa (PRK), 47. Karamoko (PRK), 73. Natami (PRK) – 6. Rashiti (SCG), 42. Bilalli (SCG), 42. Ramadani (SCG), 90+4. Kqiku (SCG)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:12.

FC Progrès Niederkorn: Latik – Guett Guett, Karamoko, Peugnet, Karayer (C) – Amofa, Bijelic – Natami, Mazure, De Almeida – Mixtur
Náhradníci: Flauss, Ribeiro – Lybohy, Bastos, Delgado, Jarmouni, Muratović, Mersch, Soares, Sanali, Figueiredo

Trenér: Jeff Strasser

SC Gjilani: Tafas – Islami, Sinani, Jashari, Hoxha – Ramadani, Musolli (C), Ismaili – Zabergja, Rashiti, Bilalli
Náhradníci: Bllaca – Halili, Xhemaili, Calé, Kqiku, Rafuna, Mateli, Hyseni, Prekazi

Trenér: Klodian Duro

Rozhodčí: Reitala – Honkanen, Lamppu (FIN)