04.05.2023, 22:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • 33. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.65 3.83 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Dobrou noc a ahoj. (00:03:37)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:8. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:7.
Bilbao mělo většinu prvního poločasu herní převahu, tu ale nedokázalo přetavit ani na větší šance, natož na góly. Betis otevřel skóre zápasu v šesté minutě, kdy se trefil z voleje Willian José. Ve 41. minutě mohli hosté své vedení dokonce ještě navýšit, Paul Akouokou ale po rohovém kopu trefil jen břevno.

Ve druhém poločase pokračovala herní převaha Athleticu Bilbao, ale stále platilo, že v koncovce se domácím nedaří. Nakonec měli nejblíže k vyrovnání v 69. minutě, kdy střelu Snaceta zastavilo břevno. V závěru zápasu byl ještě vyloučen domácí Daniel Vivian za faul na Iglesiase.
Bilbao na domácím hřišti prohrálo s Betisem 0:1 a komplikuje si tím boj o pohárovou Evropu, protože padá až na osmé místo tabulky. Betis naopak drží šesté místo, které může znamenat Konferenční nebo i Evropskou ligu.
Mužem zápasu se stává stoper Betisu Paul Akouokou.

90+8

90+8

Ke střele se ještě dostal Álex Berenguer, jeho zajímavá rána ale na branku Betisu neprošla.

90+7

Už se hraje přes předem avizovaný čas, rozhodčí ještě dává Bilbau naděj ina vyrovnání.

90+5

Iglesias se znovu tlačil za obranu Bilbaa, tentokrát byl ale od míče odstavec čistě.

90+4

Betis zahrával rohový kop, ale to neznamenalo žádné větší komplikace pro obranu Athleticu.

90+3

Daniel Vivian dostává červenou kartu za faul na Iglesiase, usvědčilo ho až video.

90+2

Ten zákrok na Iglesiase vypadal hodně podezřele a rozhodčí už se jde podívat na video.

90+1

Borja Iglesias se po jednom ze soubojů svalil na trávník. Rozhodčí sice faul nepískal, ale následně přeci jen přerušil hru.

90+1

Nastavuje se šest minut.

89

Jenže kvalitní centr před branku Betisu nepřilétl, takže hosté i dál drží těsné vedení.

88

Bilbao dostává výhodu standardní situace. Je to sice daleko od branky Betisu, ale zajímavý centr by přijít mohl.

86

Bravo opět s rozehrávkou nespěchá a je trochu s podivem, že ještě nedostal žlutou kartu.

84

Jen pár centimetrů teď dělilo domácí od vysněného vyrovnání! Malcom Ares vyslal dobrou křížnou střelu z dálky, branku ale těsně minula.