1:1

konec (1:0)

04.05.2023, 20:45 • Dacia Arena, Udine • 33. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 5.91 4.04 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno a ze sektorů fanoušků hostů se začínají hrnout davy lidí, aby mohli začít slavit se svými hrdiny, kteří potřetí v historii vybojovali titul pro Neapol. Hosté se ve druhé půli vrhli za jediným cílem, srovnat skóre, což se povedlo už v 52. minutě, kdy sice Silvestri vyrazil střelu od Kvaraccheliji, ale byl už krátký na dorážku Victora Osimhena. Od té doby se toho na hrací ploše moc neudálo, oba celky byly s remízou spokojeny a jediná větší šance přišla po střele střídajícího Zielińskiho. Duel tak skončil výsledkem 1:1, po kterém je Udinese na 12. místě se 43 body, zatímco Neapol je první s 80 body a je jistým vítězem letošního ročníku Serie A!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:56:30)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.

90+3

90+2

Domácí u míče, nikam se ale nehrnou, už i oni jsou spokojeni s remízou.

90+1

Gólman Silvestri diskutuje s hlavním sudím, tématem jsou možná fanoušci Neapole za jeho brankou, kteří již oslavují a opět tam jsou i nějaké dýmovnice.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Osimhen centre přes nohu hledal Lozana, Becão odvrátil na rohový kop.

88

Fanoušci hostů už hypnotizují časomíru a tlačí zápas ke svému konci. Neapol je pár minut od titulu.