5:4

po prodl. (3:3, 1:1, 0:0 - 1:0)

19.02.2023, 16:00 • 39. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.26 4.13 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doáci vyhrávajú tento zápas 5:4 po predĺžení. Videli sme prvé dve tretiny veľmi rýchly a dobrý hokej. V tretej tretine to bol skôr boj. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (18:33:14)

63:03

HC Nové Zámky dali gól! Domáci rozhodujú tento zápas v predĺžení. Johnson vyhral súboj pri mantineli. Zodvihol hlavu, videl voľného TROYA LOGGINSA, ktorý strelou z prvej prekonáva Melicherčíka. Asistencie: johnson.

62:38

Džugan vypálil veľmi nebezpečne. Kántor jeho pokus vyráža.

61:22

Kale Kerbashian sa na opačnej strane rovnako natlačil pred Kántora, ale nedokázal zakončiť.

60:45

Johnson si nakorčuloval až pred Melicherčíka. Brankár hostí podržal dobrým zákrokom svoje mužstvo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Zápas sa nerozhodol ani po tretej tretine. Bude následovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:42

Kale Kerbashian si nakorčuloval spoza brány pred Kántora. Domáci brankár v dôležitom momente podržal svoje mužstvo.

59:09

Sledujeme veľký boj v strede ľadovej plochy o puk.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:25

Johnson sa uvoľnil na osi ihriska. Chystal sa zakončiť, ale Bortňák sa mu dobre hodil do strely.

56:47

Bezúch vybojoval puk pri mantineli. Prihral na Jacksona. ten pálil z prvej, ale strela mu nesadla.

54:41

Veľká šanca domácich! Múčka bola sám pred Melicherčíkom. Hosťujúci brankár jeho strelu vyrazil. Následne dorážal Farley, ale ani jeden pokus sa neujal.

52:51

Chovan na priahol od modrej čiary. Jeho pokus Melicherčík kryje a následuje reklamná prestávka.

51:44

Ouellet teraz výborne zakročil. V poslednej chvíli vypichol puk Jackosnovi, ktorý by sa už rútil sám na Melicherčíka.

50:22

La Porte dostal výborne prihrávku spota brány. Z prvej zakončoval, ale jeho pokus Kántor kryje.

48:27

Mikúš zariskoval. Puk poslal za bránu Melicherčíka, ale sledujeme len boj v rohu klziska.

47:26

Sledujeme teraz veľmi kúskovanú hru. Viac sa prerušuje ako hrá.

46:00

Opäť hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary. Icing.

45:36

Tento krát si v rozohrávke nerozumeli hostia. Icing.

44:09

Jakcson strieľal z ľavého kruhu.Jeho pokus bol tečovaný na ochrannú sieť.

43:31

Romáňa vypálil bombu od modrej čiary. Kántor puk chytá a prerušuje hru.

43:00

Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

42:11

Hostia sa dostali do rýchleho brejku. Myklukha bol sám pred Kántorom. Domáci brankár v rozklaku chytá jeho pokus.

41:05

Tomáš Mikúš priťukol puk Jakcsonovi, ktorý strelou nechal vyniknúť Melicherčíka v hosťujúcej bráne.

40:33

Vartovník perfektne našiel prihrávkou Belluša, ktorý z prvej vypálil. Jeho strelu Kántor efektne chytá.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme opäť nerozhodný stav. tento krát 4:4. Hostia sa dostali do vedenia prvý krát. zápase zásluhou Juraja Majdana. Za domácich vyrovnával Troy Loggins.

38:54

Tomáš Mikúš vypálil z prvej po prihrávke od Leeho. Melicherčík chytá puk lapačkou.

38:09

Loggins pálil z pravého kruhu a Melicherčíka trafil puk do helmy. Hra je prerušená.

37:37

Vylúčenie v domácom tíme. Juraj Mikúš dostáva 2 minúty za hrubosť.

37:37

Hráč hostí Elias Ulander dostáva 2+2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

37:36

Hostia vyhadzujú puk na zakázané uvoľnenie.

37:11

Lee nahadzoval puk od modrej čiary. Melicherčík puk vyráža betónom.

36:01

Majdan sa tlačil do útočného pásma, ale bol tam skór ako puk. Píska sa ofsajd.

35:07

Bezúch získal puk za bránou hostí. Snažil sa natlačil pred Melicherčíka, ale obrana hostí ho výborne zablokovala.

33:49

HC Nové Zámky dali gól! domáci sa dlho nedokázali dostať do zakončenia. Klempa potiahol akciu. Bol tiesnený dvomi obráncami, dokázal však prihráť na TROYA LOGGINSA, ktorý strelou švihom prekonáva Melicherčíka v bráne hostí. Asistencie: Klempa, Hatala

33:06

Juraj Majdan na bral rýchlosť na ľavom krídle. Dostal sa až do zakončenia. Jeho strela však nebola presná.

32:26

Myklukha sa pekne uvoľnil na pravom krídle. Prihral na Giľáka, tomu však puk preskočil hokejku a nedokázal zakončiť.

31:48

Teraz je to skôr boj ako hokej. Bojuje sa o každý centimeter ľadu.

30:01

Rapáč nahadzoval puk na bránu Kántora. Nellis sa snažil tečovať, ale nepodarilo sa mu to.

28:31

Hostia boli v dobrej šanci. Laurenčík sa pošmykol a Rapáč zahadzuje šancu, keď netrafil puk ideálne.

27:24

Juraj Valach vypálil od modrej čiary. Vartovník jeho pokus tečoval Kántor musel puk vyraziť.

26:52

DOmáci Ondrušek sa predieral do útočného pásma, ale píska sa ofsajd.

25:33

Sledujeme naozaj výborný hokej. Hrá sa hore dole.

24:26

Spišská Nová Ves dala gól! Hostia idú do vedenia v tomto zápase! Kale Kerbashian vybojoval puk pri mantineli. Prihral na úplne voľného JURAJA MAJDANA pred domácou bránou. Kanonier hostí už nemal problém dostať puk za chrbát Kántora. Asistencie: Kerbashian

23:56

Kerbashian potiahol akciu. Prihrával na voľného La Porteho, ktorý pálil, jeho pokus bol však zblokovaný.

22:11

Sledujeme teraz viacero súbojov a nepresností v strede ľadovej plochy.

20:44

Džugan strieľal z pravého kruhu. Jeho zakončenie chytá Kántor v domácej bráne.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme za sebou šialenú prvú tretinu. Videli sme v nej šesť gólov. Obidva tímy strelili po tri góly. Domáci viedli 2:0 aj 3:2. Hostia však dokázali zrovnať krok.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:22

Spišská Nová Ves dala gól! Hostia bleskovo vyrovnávajú stav zápasu! Kerbashian našiel perfektnou prihrávkou JURAJA MAJDANA, ktorý si puk dobre spracoval a strelou nedal šancu domácemu brankárovi. Asistencie: Kerbashian, Valach

18:04

HC Nové Zámky dali gól! Domáci sa opäť dostávajú do vedenia! Prvý útok domáceho tímu úradoval. Zatlačil hostí v ich obrannej tretine a ROBERT JACKSON prudkou strelou prekonáva brankára hostí! Asistencie: Jackson, Farley, Tomáš Mikúš

16:52

Bortňákovej nahodenie od modrej čiary narobilo domácemu brnkárovi veľké problémy.

15:09

Od modrej čiary strieľal Romaňák. Jeho pokus schoval v lapačke Kántor.

14:46

13:15

12:55

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

12:11

Martin Reway zakončoval z ľavého kruhu. Jeho pokus však míňa bránu hostí.

11:26

Vylúčenie v tíme hostí. Elias Ulander dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

09:26

Spišská Nová Ves dala gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Rýchla akcia hostí slaví úspech. KALE KERBASHIAN si veľmi pekne prebral prihrávku od Majdana a nechytateľnou strelou prekonáva brankára Kántora. Asistencie: Majdan, La Porte.

08:48

Hostia si nerozumeli v rozohrávke a píska sa icing.

07:31

Majdan sa natlačil pred domácu bránu. Puk mu v poslednej chvíli skĺzol z hokejky.

06:45

Sledujeme zatiaľ výborný hokej. Akcia strieda akciu.

05:03

Spišská Nová Ves dala gól! Hostia znižujú stav stretnutia! Agilný Giľák potiahol akciu hostí. Peknou prihrávkou našiel voľného ROBERTA DŽUGANA, ktorý strieľa kontaktný gól hostí. Asistencie: Giľák, Myklukha

04:52

Lapšanský vybojoval puk pri mantineli. Okamžite z otočky strieľal. Jeho pokus míńa bránu hostí.

03:22

Hostia v útoku. Martin Reway peknou prihrávkou našiel pred bránou Rapáča, ale ten nedokázal zakončiť.

02:16

HC Nové Zámky dali gól! Hostia sa nestihli spamäť z prvého gólu a už inkasujú aj druhý! Veľmi šikovný domáci útočník RICHARD ONDRUŠEK sa perfektne presadil a strelou švihom dáva druhý gól svojho tímu. Asistencie: Ligas. Faith

01:32

Hostia sú zaskočení úvodným gólom. Domáci opäť v útoku.

00:36

HC Nové Zámky dali gól! Domáci strieľajú bleskový gól a otvárajú skóre dnešného zápasu! Johnson našiel prihrávkou TROYA LOGGINSA, ktorý strelou prekonáva Melicherčíka v bráne hostí. Asistencie: Johnson, Klempa

00:01

Úvodné buly získali hráči zo Spiša.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC MIKRON Nové Zámky: Kántor (Ovečka) – Lee, Chovan – Kozák, Hatala – Mamčics, Ligas – Laurenčík – Loggins, Johnson, Klempa – Farley, Jackson, Tomáš Mikúš – Bezúch, Juraj Mikúš, Faith – Lapšanský, Ondrušek, Mučka
Tréner: Gergely Majoross

HK GROTTO Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Ouellet – Ulander, Ališauskas – Groch, Valach – Žiak – Reway, Nellis, Rapáč – Majdan, Kerbashian, La Porte – Giľák, Myklukha, Džugan – Bellus, Bortňák, Vartovník
Tréner: Vlastimil Wojnar

Rozhodca: Výleta, Moller – Synek Tichý.
Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovaž zápas slovenskej hokejovej Extraligy medzi HC Mikron Nové Zámky a HK GROTTO Spišská Nová Ves.

HC MIKRON NOVÉ ZÁMKY
Domáci hokejisti mali fantastický začiatok sezóny. Veľmi dlho boli na čele celej súťaže. Postupne ich výkony upadali a momentálne sa nachádzajú na priebežnom 7 mieste. Ak chcú pomýšľať na priamy postup do Playoff budú musieť zabrať a dnes zvíťaziť.

HK GROTTO Spišská Nová Ves
Hostia zo Spiša majú namierené priamo do Playoff. Hrajú výborný hokej čo potvrdzujú aj pravidelným zbieraním bodov. V dnešnom zápase sa očakáva vyrovnaný súboj. Uvidíme ako to celé dopadne.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

5:4

Branky a nahrávky: 1. Loggins (Johnson, Klempa), 3. Ondrušek (Ligas, Faith), 19. Jackson (Farley, Mikúš), 34. Loggins (Klempa, Hatala), 64. Loggins (Johnson) – 6. Džugan (Giľák, Myklukha), 10. Kerbashian (Majdan, Porte), 19. Majdan (Kerbashian, Valach), 25. Majdan (Kerbashian)

Trenér: Gergely Majoross

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Ouellet – Ulander, Ališauskas – Groch, Valach – Žiak – Reway, Nellis, Rapáč – Majdan, Kerbashian, La Porte – Giľák, Myklukha, Džugan – Bellus, Bortňák, Vartovník
Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodčí: Výleta, Moller – Synek Tichý

00:36 NZM 1:0 Loggins (Johnson, Klempa)
02:16 NZM 2:0 Ondrušek (Ligas, Faith)