5:4

po prodl. (3:3, 1:1, 0:0 - 1:0)

19.02.2023, 16:00 • 39. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.26 4.13 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doáci vyhrávajú tento zápas 5:4 po predĺžení. Videli sme prvé dve tretiny veľmi rýchly a dobrý hokej. V tretej tretine to bol skôr boj. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (18:33:14)

63:03

HC Nové Zámky dali gól! Domáci rozhodujú tento zápas v predĺžení. Johnson vyhral súboj pri mantineli. Zodvihol hlavu, videl voľného TROYA LOGGINSA, ktorý strelou z prvej prekonáva Melicherčíka. Asistencie: johnson.

62:38

Džugan vypálil veľmi nebezpečne. Kántor jeho pokus vyráža.

61:22

Kale Kerbashian sa na opačnej strane rovnako natlačil pred Kántora, ale nedokázal zakončiť.

60:45

Johnson si nakorčuloval až pred Melicherčíka. Brankár hostí podržal dobrým zákrokom svoje mužstvo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Zápas sa nerozhodol ani po tretej tretine. Bude následovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:42

Kale Kerbashian si nakorčuloval spoza brány pred Kántora. Domáci brankár v dôležitom momente podržal svoje mužstvo.

59:09

Sledujeme veľký boj v strede ľadovej plochy o puk.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:25

Johnson sa uvoľnil na osi ihriska. Chystal sa zakončiť, ale Bortňák sa mu dobre hodil do strely.

56:47

Bezúch vybojoval puk pri mantineli. Prihral na Jacksona. ten pálil z prvej, ale strela mu nesadla.

54:41

Veľká šanca domácich! Múčka bola sám pred Melicherčíkom. Hosťujúci brankár jeho strelu vyrazil. Následne dorážal Farley, ale ani jeden pokus sa neujal.

52:51

Chovan na priahol od modrej čiary. Jeho pokus Melicherčík kryje a následuje reklamná prestávka.

51:44

Ouellet teraz výborne zakročil. V poslednej chvíli vypichol puk Jackosnovi, ktorý by sa už rútil sám na Melicherčíka.

50:22

La Porte dostal výborne prihrávku spota brány. Z prvej zakončoval, ale jeho pokus Kántor kryje.

48:27

Mikúš zariskoval. Puk poslal za bránu Melicherčíka, ale sledujeme len boj v rohu klziska.

5:4

Branky a nahrávky: 1. Loggins (Johnson, Klempa), 3. Ondrušek (Ligas, Faith), 19. Jackson (Farley, Mikúš), 34. Loggins (Klempa, Hatala), 64. Loggins (Johnson) – 6. Džugan (Giľák, Myklukha), 10. Kerbashian (Majdan, Porte), 19. Majdan (Kerbashian, Valach), 25. Majdan (Kerbashian)

HC MIKRON Nové Zámky: Kántor (Ovečka) – Lee, Chovan – Kozák, Hatala – Mamčics, Ligas – Laurenčík – Loggins, Johnson, Klempa – Farley, Jackson, Tomáš Mikúš – Bezúch, Juraj Mikúš, Faith – Lapšanský, Ondrušek, Mučka
Trenér: Gergely Majoross

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Ouellet – Ulander, Ališauskas – Groch, Valach – Žiak – Reway, Nellis, Rapáč – Majdan, Kerbashian, La Porte – Giľák, Myklukha, Džugan – Bellus, Bortňák, Vartovník
Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodčí: Výleta, Moller – Synek Tichý

00:36 NZM 1:0 Loggins (Johnson, Klempa)
02:16 NZM 2:0 Ondrušek (Ligas, Faith)