19.02.2023, 17:20 • ČEZ stadion, Kladno • 48. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 2.21 4.15 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání: Tomáš Plekanec (KLA) a Silvester Kusko (OLO).
Olomouci stačilo pouze 36 vteřin k tomu, aby Klimek vsítil vítězný gól zápasu.

60:36

60:36 Lukáš KLIMEK - 4:5

60:36

Olomouc právě vstřelila branku! A Olomouc po 36 vteřinách vítězí. Bambula poslal kotouč těsně před branku, kde se LUKÁŠ KLIMEK trefil přesně mezi Bowovy betony. Asistence: Jan Bambula, Tomáš Černý.

60:28

Na kotouči jsou hosté, kteří drží pásmo.

60:01

V poslední třetině jsme zatím viděli nejvíce gólů. Rytíři ve 45. minutě využili přesilovou hru zásluhou Procházky. Poté Kladno šláplo do pedálů a při hře čtyři na čtyři a následně čtyři na tři dokázalo soupeře dostat pod tlak a vsítit další gól. A v 52. minutě dokonce otočilo skóre zápasu a kapitán poslal svůj tým do vedení. Olomouc ovšem neztratila hlavu a z jediné střely ve třetině srovnala zatím na konečné skóre 4:4.

60:00

59:40

Švrček uklidňuje hru za brankou a počká, až jeho spoluhráči vystřídají.

58:32

Olomouc se dokázala po velkém tlaku Kladna osvobodit a do konce přesilové hry už Kladno svoji šanci nevyužije.

57:38

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

57:22

Kubíkova střela otečkovala pouze vnější síť Olomouce.

56:38

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Pavel Musil – 2 min., faul kolenem.

55:35

Slováčkovi na čáře vložil hůl do přihrávky soupeř a Kladno je pryč z pásma.

55:00

Kotouč je u Bowa a Kladno se musí dostávat do pásma znovu.

54:26

Dotchinovi přeskočil kotouč čepel a ztrácí tak opět pásmo. Za pár vteřin jsou domácí zpět v pásmu hostů.

53:55

Olomouc vyhrála vhazování a hned se osvobozuje.

4:5

Branky a nahrávky: 27. Jágr (Plekanec), 45. M. Procházka (Dotchin, Plekanec), 49. Sotnieks (Filip, Cibulskis), 52. Plekanec (Dotchin, Kubík) – 15. Nahodil (Ondrušek), 22. Kusko (P. Musil), 33. Kusko (Plášek ml., J. Káňa), 53. Navrátil, 61. Klimek (Bambula, T. Černý)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Kehar, Dotchin (A), Sotnieks, Cibulskis, Slováček, Babka, Veber – Kubík, Plekanec (C), Jágr – M. Procházka, Klepiš, Indrák – Melka, Filip, Zikmund (A) – O. Bláha II, Pytlík, Michnáč.

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Dujsík, Ondrušek (C), Mareš, Škůrek, Švrček, Řezníček, T. Černý – J. Káňa (A), Nahodil, Bambula – Plášek ml., P. Musil, Navrátil – Klimek, Kusko, Strapáč – Anděl, Menšík, Rutar.

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Brejcha, Svoboda