AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba 2011

4:3

konec (1:2, 1:1, 2:0)

19.02.2023, 12:00 • Gascontrol Aréna • 36. kolo • Klára Bártková

Je rozhodnuto, v první třetině hrál sice lépe AZet, jenže na skóre to poznat nebylo, jelikož vedla Poruba, ve druhém dějství se oba celky prosadily jednou, v tom závěrečném domácí nejdříve vyrovnali, necelých šest minut před poslední sirénou upravili na konečných 4:3. (14:15:31)

59:54

Hosté neudrželi útočné pásmo a moc času už jim nezbývá.

59:50

Hlaváčovo zakončení od modré nebylo příliš prudké, a tak ho Smolka bez potíží zastavil.

59:35

Koudelný je po předchozím souboji hodně otřesený, ale nakonec odjíždí po svých.

59:22

Přihrávku na levý kruh domácí zastavili.

59:11

Hosté zkusí hru v šesti bez brankáře

59:11

Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba 2011.

59:11

Havířovská rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění.

58:29

Koudelný obkroužil bránu a pokusil se zasunout puk kolem tyče, ale Smolka byl proti.

58:15

AZet znovu posílá puk za hostující branku.

57:42

Už to vypadalo, že hosté vyrovnají, ale branka byla posunuta, takže rozhodčí hru přerušil.

57:23

Koudelný našel mezi kruhy Gnapa, ale jeho pokus skončil v klubku bránících hráčů.

56:47

Hlaváč se sice pokusil zastavit vyhození Bílka, ale nepovedlo se mu to, puk proto doklouzal až za porubskou bránu.

56:42

Po střetu u modré čáry se k zemi složil Middleton, s pomocí svých spoluhráčů už ale odjíždí na střídačku.

56:29

Poruba má k dispozici přesilovou hru, za sekání je potrestán domácí Mateusz Siekierka.

56:26

Zakázané uvolnění vrátí hru před domácí branku, vhazování po pravé ruce Smolky.

56:11

Ze středního pásma se puk odrazil ke Smolkovi, ten v klidu rozehrává.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Pohl (Wlodara, Lipka), 29. Plevka (Urbančík, Middleton), 47. Middleton (Plevka, Pohl), 55. Makovec (Bílek) – 17. Hlaváč (Koudelný, Gnap), 18. Wawrzkiewicz (Krčmarský, Stasjuk), 25. Hlaváč (Halata, Krčmarský)

AZ Havířov: Smolka (Hamrozi) – Wlodara, Valouch, Kalina, Kreutz, Maršálek, Bílek (A), Lazár – Makovec (A), Jelének, Urbančík (C), Lajoš, Lipka, Mikula, Plevka, David, Siekierka, Pohl, Middleton
Trenér: Jan Křivohlávek

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Mareček) – Kalužík, Řepa, Fišara, Hlaváč (A), Kosina, Shevchuk – Gnap, Chovanec, Stasjuk, Halata (C), Skřipčák, Prokeš, Koudelný, Wawrzkiewicz, Krčmarský
Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Tomeček — Vengřín, Veselý

07:15 POR 2 Hlaváč, hákování
12:02 HAV 1:0 Pohl (Wlodara, Lipka)
16:47 HAV 2 Valouch, podrážení