2. liga skupina Západ

HC Klatovy – HC Řisuty

3:5

konec (0:3, 1:0, 2:2)

15.02.2023, 18:00 • Klatovy, Zimní stadion města Klatov • Nadstavba B • Martin Dokulil

Tipsport: 1.7 5.0 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SHC Klatovy tak před svým publikem prohrávají konečným výsledkem 3:5 a HC Řisuty si tak odvážejí cenné body do tabulky, nutno říct, že Buldoci byli lepší ve hře a domácím se začalo dařit více až v posledních pár minutách, ale už vyrovnat nestihli. (20:04:15)

59:57

59:57 HOUFEK - 3:5

59:57

Klatovy právě vstřelily branku! Klatovští ještě v poslední minutě snižují zásluhou JAKUBA HOUFKA, který přidává druhý přesný zásah v dnešním kole. Asistence: Jan Heřman, Jan Walter.

59:24

59:24 JANEČEK - 2:5

59:24

Řisuty právě vstřelily branku! Ještě jedna úprava skóre z hokejek Buldoků, autorem gólu do prázdné brány je PETR JANEČEK. Bez asistence.

56:04

56:04 PROKOP - 2:4

56:04

Klatovy právě vstřelily branku! Klatovští se znovu trefují, Vajner nahodil od modré a kotouč teč ještě MAREK PROKOP. Asistence: Stanislav Vajner, Jiří Beníšek.

53:01

Domácí v útočném pásmu na puku.

52:10

Klatovy nevyužily další výhodu a soupeř je v plném počtu.

50:10

Vyloučení v týmu HC Řisuty:
Malovický – 2 min., sekání.

48:39

48:39 PATYK - 1:4

48:39

Řisuty právě vstřelily branku! Hostující výběr vylepšuje své vedení dalším zásahem, po Bílkovo asistenci se prosazuje ranou PETR PATYK. Asistence: Vítězslav Bílek, Petr Janeček.