2:3

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

15.02.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.62 4.0 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:27:49)

3. Jason Robertson (DAL) 1+1
Boston tedy urval bonusový bod za výhru v prodloužení, když o výhře hostí rozhodl Pastrňák. Dallas naopak potvrdil, že prodloužení prostě vyhrát neumí, ikdyž k tomu měl velkou šanci, jelikož domácí hokejisté hráli i přesilovou hru.

Boston Bruins tedy nakonec porazil Dallas Stars 3:2 po prodloužení.

63:44

63:44 David PASTRŇÁK - 2:3

63:44

Boston právě vstřelil branku!
Bruins nakonec slaví vítězství v prodloužení, když se McAvoyovi podařilo křižně nahrát puk na DAVIDA PASTRŇÁKA, který pohotovou střelou překonal Oettingera. Asistence: Charlie McAvoy, Pavel Zacha.

63:24

Johnston vystřelil ze středu útočného pásma a Ullmark jeho střelu vyrazil za svou klec.

62:37

Boston zvládl své oslabení a Marchand se vrací zpět do hry.

61:57

Po zblokované střele Pavelského se Bostonu podařilo dostat puk z obranného pásma.

61:45

Heiskanenovu střelu z modré čáry chtěl tečovat Pavelski, ale kotouč netrefil, a ten tak skončil v lapačce Ullmarka.

61:38

Roberston vyslal další střelu směrem na hostující bránu, kde si Ullmark nebyl nějak extra jistý, zda ho má ve své výstroji, ale rozhodčí nakonec přerušili hru.

61:21

Hintz se svou střelou snažil překvapit Ullmarka, ale kotouč se jen odrazil od jeho betonů.

60:50

Pavelski dostal nabito na levou stranu, kde mířil k bližší tyči, ale Ullmark se stihl přesunout.

60:32

Domácí trenér Peter DeBoer si samozřejmě vzal oddechový čas.

60:32

Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Brad Marchand (BOS) nedovoleně bránil Seguina, který by jinak zřejmě šel do samostatného úniku.

60:14

Jako první se do útoku vydali domácí, když Heiskanen svou střelu nevměstnal mezi tři tyče.

60:01

Bostonu se v závěrečné třetině podařilo poslat zápas do prodloužení, když se o vyrovnání tohoto střetnutí postaral český útočník Zacha, který milimetrovou střelou k vzdálenější tyči prostřelil Oettingera.

Bitva dvou nejlepších týmů svých konferencí tedy musí jít za stavu 2:2 do prodloužení.

2:3

Branky a nahrávky: 14. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 25. J. Robertson (Pavelski) – 11. Hall (H. Lindholm, Krejčí), 51. Zacha (Carlo, Pastrňák), 64. Pastrňák (McAvoy, Zacha)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, Lundkvist, R. Suter – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Faksa, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Dellandrea – Studenič, Glendening, Gurjanov.
Trenér: Peter DeBoer

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – Grzelcyk, McAvoy, H. Lindholm, Carlo, Forbort, Clifton – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Hall, Krejčí, Zacha – N. Foligno, Coyle, Cr. Smith – Greer, Frederic, Lauko.
Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: L´Ecuyer, Schlenker – Pancich, Johnson

Diváci: 18 532

03:33 DAL 2 W. Johnston, hákování
10:33 BOS 0:1 Hall (H. Lindholm, Krejčí)
13:11 DAL 1:1 Hintz (J. Robertson, Pavelski)