konec (1:1, 1:0, 3:2)

15.02.2023, 17:30 • KHNP Aréna • 47. kolo • Adam Beneš

Tipsport: 2.05 4.08 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (20:05:37)
Ve třetí části jsme viděli 5 branek. Konečné skóre utkání je 5:3 pro Třebíč. Porubě se povedlo zezačátku třetí třetiny vyrovnat zásluhou Hrníčka, o minutu později ale vrátil vedení zpět domácím Michálek, za minutu později na něj navázal Psota, poté měli domácí hokejisté k dispozici dvakrát dvouminutovou přesilovku 5/3, ani jednou ji však nevyužili, a tak přišel trest v 58. minutě, kdy snížil svou druhou brankou Šlahař. Výhru domácích pečetil trefou do prázdné branky Dočekal.

59:25

Poruba nahazuje do útočného pásma a hráči bojují o puk u mantinelu.

58:24

58:24 Martin DOČEKAL - 5:3

58:24

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tentokráte už to MARTINU DOČEKALOVI vyšlo. Michal Vodný získal v obranném pásmu puk a předal ho Dočekalovi, který nabral rychlost a dovezl ho až do branky.
Asistence: Michal Vodný, Ladislav Bittner

58:04

Dočekal chtěl trefit ze svého pásma prázdnou branku, což se mu nepovedlo a je z toho zakázané uvolnění.

Poruba právě vstřelila branku!
JAKUB ŠLAHAŘ měl po přiťuknutí od Střondaly před sebou prázdnou branku, kterou také trefil. Šlahař si zapisuje druhou branku a dramatizuje průběh utkání.
Asistence: Vojtěch Střondala, Jan Dufek

57:23

Třebíč se opět osvobozuje.

56:59

Šlahař špatně přihrál na modrou čáru, výsledkem je ofsajd.

56:20

Šoustal tvrdou střelou trefil jen Vodného, který následně vyhazuje.

55:50

Třebíč se osvobozuje.

55:40

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
Jakub Malý – 2 min., podrážení.

55:26

Lemcke hledal před brankou na teč Šlahaře, který netrefil puk.

55:08

Ofsajd Poruby. Následuje komerční přestávka.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Pšenička (D. Michálek), 24. Dočekal (Bittner, Psota), 43. D. Michálek (Poizl, I. Sedláček), 44. Psota (Bittner), 59. Dočekal (Vodný, Bittner) – 9. Šlahař (Hrníčko, Střondala), 42. Hrníčko, 58. Šlahař (Střondala, Dufek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Tureček, Bořuta, Vodička, Forman, Poizl – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Ferda (A), Malý, Klímek – I. Sedláček, D. Michálek, Pšenička – Mat. Novák, Maty. Svoboda, Šilhavý – Vodný.

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Urbanec (C), Voráček, Doudera, Lemcke, Klimíček, A. Sedlák – Gřeš, Vachovec (A), Šoustal – Brodek, Karafiát, Dufek – Šlahař, Střondala, Hrníčko – Lednický, Toman, Bernovský.

4:15 TRE 2 Ferda, hrubost