2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Letci Letňany

2:4

konec (1:1, 0:0, 1:3)

01.02.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • Nadstavba A • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:21:57)

Dnešní utkání sledovalo 169 diváků.
Kobra bude mít už tento pátek šanci si spravit chuť v Chomutově, zatímco tým ze severu Prahy na svém ledě o den později přivítá ústecký Slovan.
V Braníku máme dohráno! Kobra s favoritem z Letňan dvě třetiny držela krok a sahala po bodovém zisku, který by jí pomohl si upevnit svou pozici v tabulce, jenže silní soupeři v poslední části dostali dění pod kontrolu a třemi zásahy si urvali vítězství na svou stranu.

59:52

Poslední sekundy základní hrací doby se dohrávají před brankou Lukáše Sochůrka, je vymalováno!

59:27

59:27 Vladislav HOUŠKA - 2:4

59:27

Kobra právě vstřelila branku!
Půl minuty před koncem přichází ještě kosmetická úprava skóre, Kobra stahuje své manko na dva zásahy! Z prostoru pro vhazování se pěknou střelou blýskl VLADISLAV HOUŠKA, který tak mírní domácí porážku – 2:4! Asistence: Dominik Novák, Martin Petrák.

58:50

Hosté už se radovali z pátého gólu, který ale po dlouhé konzultaci s rozhodčím nakonec nebyl uznán! Hra bude pokračovat vhazováním ve středním pásmu, blíže k domácí modré čáře.

58:28

Uvidíme ještě jednu domácí přesilovku, dvě minuty za hákování dostává Vojtěch Kropáček (LET).

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:40

Bránící Havelka zhatil kvalitně se rozvíjející domácí akci, Brázdil ani teď nebyl nucen zasahovat.

57:14

Uhlíkova střela od mantinelu se neujala, Sochůrek si jí pohlídal a pryž vytěsnil za brankoviště.

56:43

Nebezpečné zakončení do vzdálenějšího horního rohu lízlo Brázdilovo rameno a skončilo v ochranné síti, hra je tak v Braníku na chvíli přerušena.

56:18

Němeček na trestné lavici stráví ještě půl minuty. Brázdil má v oslabení minimum práce, Letňany početní nevýhodu zvládají bez větších komplikací.

55:39

Kropáček se nalepil na domácího zadáka u modré čáry a po pár sekundách boje o připravil o kotouč, který následně bez váhání poslal až za Sochůrka.

54:52

Během následné skrumáže u Brázdila fauloval Dominik Němeček (LET), kterého rozhodčí poslal ven z hrací plochy za podrážení.

54:51

Zničehonic se před Brázdilem zjevil Houška, který zachytil přihrávku z pravé strany a následně orazítkoval beton strážce hostující svatyně!

53:57

Sochůrek padl na led ve snaze pokrýt kotouč, což se mu ale nepodařilo. Souhra Letců pokračuje dál.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Novák (Houška), 60. Houška (Novák, Petrák) – 12. Wojnar (Arnošt), 44. Kellerstein (Arnošt, Hozák), 49. Turek (Hrala, Fiala), 51. Vacín (Hrala)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Holý, Duda, Straka, Stejskal, Knesl, Pavlák, Svach, Ducháč – Martínek, Ksandr, Kolda, Jedlička, Míšek, Matuška, Zídek, Janča, Houška, Novák (C), Petrák, Hrabovetskyi.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Guryevsky, Havelka, Chalupa, Lytvynov, Němeček, Kynčl, Fiala – Hrala, Kastner (A), Wojnar, Kellerstein, Kropáček, Arnošt (A), Řepík, Labuzík, Vacín, Hozák (C), Uhlík, Kučera, Turek.
Trenér: Jaroslav Nedvěd.

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka.