1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

01.02.2023, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Nadstavba A • Jan Koudelka

Tipsport: 1.9 4.7 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání končí za stavu 1:2. Třetí třetina nám nabídla přesně ten hokej, jaký bychom chtěli vídat. Nejprve dokázal vyrovnat Martin Tůma. Dvě minuty před koncem ale skóroval Viktor Hübl a zařídil tak pro svůj tým tři body.
Já Vám děkuji za pozornost a někdy příště zase napočtenou. (20:18:23)

59:40

Skvělá kombinace domácích, Horák ale hrdinou Pirátů.

58:59

Zmatky před bránou Chomutova, Horák drží.

58:18

Ústí v šesti! Roubík nezakončil přesně.

58:07

Tůma spálil obrovskou příležitost, skvělý zákrok Horáka proti střele z blízka. Icing hostů.

57:10

57:10 Viktor HÜBL - 1:2

57:10

Piráti právě vstřelili branku!
O tuhle branku si domácí koledovali, v závěru delšího tlaku byl VIKTOR HÜBL, který uklidil zkušeně puk za Stahla – 1:2!. Asistence: František Lukeš a Vít Seemann.

56:58

Lukeš se v dobré pozici neprosadil, puk stále na chomutovských hokejkách.

55:24

Korduleho pokus byl také sražen, skončil ale až někde v ústeckém kotli.

54:35

Hübl to zkoušel z pravého kruhu, střela byla sražena do ochranné sítě.

54:18

Berčík přestřelil.

53:29

Bláha se dostal k volnému kotouči, Horák se štěstím chytá, ten jsou domácí na koni.

52:40

Kurduleho pokus jen těsně minul Horkého svatyni. Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

52:22

Icing Pirátů.

52:14

Další strkanice, chomutovským se nejspíše nelíbila Korduleho dorážka. Tentokrát se ale vylučovat nebude.
Komerční přestávka.

52:01

Matai se zjevil před Stahlem, ten ale vyráží.

Dnešní utkání sleduje 2460 diváků, nejvíce v této sezóně.

51:00

Tempo graduje, tohle se všem fanouškům musí líbit.

1:2

Branky a nahrávky: 46. Tůma (Bláha, Vacík) – 8. Matai (Lukeš), 58. Hübl (Lukeš, Seemann)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Drtina (A), Bartoš, Vacík, Trefný (C), Funk, Záruba, Šefl – Costa, Kordule, Damašek, Horký, Bláha, Berčík, Tůma (A), Kuchynka, Roubík, Daniel, Smola
Trenér: Čaloun

Piráti Chomutov: Horák (Hanuljak) – Matai, Seemann, Havel (A), Petrásek, Žižka, Váchal – Chrpa (A), Hübl (C), Lukeš – Mála, Chlouba, Kostourek – Zajíček, Veselý, Koblížek – Svoboda, Mežnar
Trenér: Koláček

Rozhodčí: Zeliska – Beneš, Štěpánek