Zlín – Sokolov 5:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Pospíšil (Kubiš, P. Sedláček), 19. Kubiš (Mrázek, Köhler), 26. Zbořil (Kubiš), 36. Suhrada (Gazda, Gago), 41. Z. Sedlák (Kindl, Kratochvíl)
Jihlava – Prostějov 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Menšík (Miškář, Karabáček), 47. Skořepa (T. Havránek), 48. Chlubna (Cachnín, Miškář) – 7. Poledna (Jandus, T. Jáchym), 29. Bartko (Illéš, Ostřížek), 34. Valenta (Ostřížek), 47. Poledna (Hašek, V. Burian), 58. Jandus, 60. Pěnčík (Hašek)
Poruba 2011 – Litoměřice 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Berisha (A. Sedlák, Střondala) – 15. Guman (Jícha, Válek), 45. Procházka (Kuťák), 59. Kuťák (Berka)
Šumperk – Třebíč 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Dudycha (Žálčík), 34. Žálčík (Mácha, Bartoš), 64. Drtil (Žálčík) – 6. Dočekal, 36. Psota (Poizl, Bittner)
Kolín – Přerov 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Zajíc (Matějček) – 8. Doležal (Jan Svoboda), 12. Süss (Pechanec), 44. Okál (Krisl, Kratochvil)
Havířov – Nový Jičín 5:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Antoníček (Ćmiel, Apolenář), 23. Kratochvil (Spratek), 25. Antoníček (Kratochvil, Spratek), 34. Mrva (Antoníček, Mrowiec), 47. Apolenář (Zdeněk, Haas) – 15. Franek (Gebauer, Lehečka), 17. Květoň (Lehečka, Maliník), 27. Maliník (Konečný), 28. Konečný (Maliník), 41. Květoň (Konečný, Váňa), 49. Štefka (Sluštík)
Opava – Kopřivnice 2:3
17:30, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 37. Malina (Káňa, Rousek), 44. Rousek – 59. Brodek (Suchý, Ficek), 60. Brodek (Brodek, Dluhoš), rozh. náj. Indrst
Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Dvořák (Kopic, Dušek), 34. Křehlík (Oščádal, Brož), 45. Kopic (Vašíček, Valášek) – 23. Tejnor (Špaček, Beránek), 29. Adámek (Pigl, Mareš)
Žďár n/S – SHKM Hodonín 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Chlubna (Půža, Prokš), 33. Chlubna (Ludvík), 56. Bureš (Pleva, Prokš) – 62. Šmach (Štědrý), 11. Charvát (Matějka, Romančík), 28. Charvát (Romančík, Matějka), 50. Miklík (Charvát), 62. Šmach (Štědrý)
Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. T. Střecha (Křenek, Juráň), 25. T. Střecha (Křenek), 33. Slabý (Křenek), 44. Juráň (Trnka, Střecha) – 27. Studený, 40. Studený (Tomajko, Vosátko), 45. Popelka (Tomajko, Holemý)
Děčín – Benátky n/J 3:5
18:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 26. Macek (J. Tůma, L. Nezbeda), 29. Černý (T. Nezbeda, Brož), 50. L. Nezbeda (J. Tůma) – 20. Havlas (Mrkvička, Hejňák), 22. Král (L. Tondr, Jankovský), 43. Šafránek (Jankovský, M. Tondr), 44. Klodner (Havlas, Mrkvička), 55. Hejňák (Antoš, Šíma)
Jablonec n/N – Hronov 1:6
18:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 8. Špaček (Brokeš, Foerster) – 9. Poppel (Štrombach), 10. Poppel (Tichý), 34. Amirov (Matouš), 40. Putz (Hovsepyan, Voňka), 59. Pavelka (Voňka), 60. Salnikov (Voňka, Putz)
Klatovy – Cheb 0:5
18:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 5. Konášek (Shafeev, Fečo), 8. Prošek (Rozhon), 33. Vrtek (Šik, Krutina), 47. Krutina (Čejka, Vrtek), 60. Stejskal (Prošek, Konášek)
Ústí n/L – Chomutov 1:2
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 46. Tůma (Bláha, Vacík) – 8. Matai (Lukeš), 58. Hübl (Lukeš, Seemann)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 19. Stříbrný (Steinocher, Šimeček), 22. Řehoř (Šimeček) – 6. Chrtek (Chalupa, Pelda), 12. Jirků (Krsek, Šlaicher), 32. Tatar, 39. Chalupa (Urban), 46. Krsek (Šlaicher, Jirků)
Tábor – Příbram 5:1
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 1. Matušík (Prášek, Hajič), 26. Krejčí (Matušík, Seidl), 39. Severa (Milfait, Hajič), 49. Matušík, 58. Kohút (Duchan) – 10. Kafka (Hasman, Eret)
Kobra – Letňany 2:4
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 13. Novák (Houška), 60. Houška (Novák, Petrák) – 12. Wojnar (Arnošt), 44. Kellerstein (Arnošt, Hozák), 49. Turek (Hrala, Fiala), 51. Vacín (Hrala)
Řisuty – Písek 1:2
19:30, po prodl. (Nad. B)
Branky a nahrávky: 30. Patyk (Bílek, Janeček) – 22. Radoš (Volf, Hanus), 61. Hanus
Carolina – Los Angeles 5:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Burns (A. Svečnikov), 44. Stastny (Stepan), 50. J. Staal (Pesce, Fast), 53. Teräväinen (Skjei, A. Svečnikov), 65. S. Aho II (Burns, Nečas) – 22. Kempe (Kopitar), 32. Fiala (Lizotte), 35. Kempe (Doughty, Kopitar), 36. Kopitar (Anderson-Dolan, Doughty)
Montreal – Ottawa 4:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Dach (Suzuki, Hoffman), 40. Hoffman (Matheson), 52. Harvey-Pinard (Suzuki, Jos. Anderson), 55. Harvey-Pinard (Jos. Anderson) – 3. Giroux (Zajcev, Chabot), 4. Stützle (M. Joseph, B. Tkachuk), 37. DeBrincat (Stützle, Chabot), 53. Stützle (Chabot, Batherson), 59. B. Tkachuk (Stützle, M. Joseph)
Columbus – Washington 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Peeke (Laine), 32. E. Robinson (Olivier), 53. J. Gaudreau (Bayreuther) – 6. Hathaway (Eller, Jensen), 15. T. van Riemsdyk (Aube-Kubel), 29. T. van Riemsdyk (Kuzněcov, E. Gustafsson), 61. Kuzněcov (M. Johansson, E. Gustafsson)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 5:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 21. Leden (Michal Beneš, Pajer), 32. P. Moravec (Klíma, Fiala), 37. Idžan (P. Moravec, Táborský), 38. Pajer (Leden, Michal Beneš), 42. Matěj Beneš (Král) – 46. Vimmer (Půček)
Vlci Žilina – Skalica 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Paukovček (Mráz, Šidlík), 32. M. Halama (Růžička, Krajč), 58. Kluka (R. Varga)
Trnava – Dubnica 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Ružek (Kupka, Galimov), 26. Antonov (Kukumberg, Miklík), 29. Miklík (Kukumberg, Maarnela), 39. Miklík (Kukumberg, Maarnela) – 7. Géci (Škvarek, Mikula), 29. Mikula (Putala), 44. Ondruš (Beták, Korbel)
Martin – Humenné 0:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Novický (Krajňák, Horvát), 60. Borov (Horvát, Jacko)
Brezno – Topoľčany 2:1
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 48. Nespala (Biro, F. Adamčík), rozh. náj. M. Surový – 5. Stránsky
Žiar nad Hronom – Pov. Bystrica 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Jakúbek, 5. Fekiač (Jakúbek, Gabri), 36. Suchý (Szypula, Gábor) – 13. Zlocha J. (Cíger), 32. Urbánek (Cebák)
Modré Krídla – Levice 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 59. Dej (Lipiansky, Fetkovič) – 32. Przygodzki (Novák), 33. Volko (Král)
VUT Cavaliers Brno – UK Kings Prague 1:8
20:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Rogoznik (Pöschl, Orsech) – 15. Konopásek (Jindra, Kovařík), 18. Konopásek, 25. Jindra (Konopásek, Dlabola), 31. Volf (Lelek, Piskač), 34. Piskač (Jindra, Kovařík), 36. Konopásek (Jindra, Šimanský), 42. Málek (Šimanský, Jindra), 45. Kovařík (Jindra)
Engineers Prague – Riders Univerzita Pardubice 5:3
20:15, konec
Branky a nahrávky: 4. Kadlec (Dohnal, M. Kučera), 6. Matějka (Blažek, Fabiánek), 33. Dohnal (M. Kučera, Vobořil), 52. Matějka (Blažek), 58. M. Najman – 22. Maťátko (J. Teuber, Ladman), 40. J. Teuber (Muška), 49. Vacek (Pražák, Želizňak)
Trutnov – Nová Paka 2:12
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Vondráček, 52. Šimoníček (Vácha) – 3. Malík (Dvořák, Kotyza), 7. Bondar (Kindyshev, Fedulov), 14. Hnik (Klust, Kindyshev), 15. Hnik (Malík, Kotyza), 19. Malík (Dvořák, Klust), 23. Leder (Suvorov, Hric), 30. Hric (Mach, Suvorov), 35. Kindyshev (Fedulov), 38. Leder (Suvorov, Hric), 43. Mach (Fedulov), 45. Hnik (Malík, Dvořák), 51. Fedulov (Mach)
Třebechovice p. O. – Chrudim 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Jušta (Wolf) – 8. Langr (Roubal, Pilař), 27. Polák (Pilař, Langr), 33. Formánek (Plch, Hybeš), 59. Langr (Roubal)
Choceň – Moravská Třebová 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Krejza, 27. Martinec (Krejza), 51. Polák (Pilař), 51. Krejza (Kalous, Martinec) – 4. Marek (Horký), 11. Fibrich (Skopal, Palička)
Hlinsko – Česká Třebová 4:3
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 23. Kubal (Chvojka, Beneš), 26. Prachař (Karásek), 56. Prachař, rozh. náj. Nepokoj (TS) – 39. Jemelka (Augustin, Pavlovský), 51. Ostřanský (Pavlovský), 60. Ostřanský (Semorád, Augustin)
Polička – Litomyšl 0:0
18:30, zrušeno
Lanškroun – Jaroměř 0:0
19:00, zrušeno
Velká Bíteš – Pelhřimov 0:0
18:00, zrušeno
Telč – Chotěboř 0:0
18:30, zrušeno
Humpolec – MB HOKEJ 4:8
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Brychta (Jelínek, Kočí), 33. Kulík (Hynek), 51. Brychta (Hynek, Dolejš), 51. Brychta (Endl, Jelínek) – 12. Sigmund (Šťáva), 19. Kotačka (Mikeš, Šebesta), 25. Nováček (Krutiš, Mikeš), 29. Mikeš, 34. Nováček (Šebesta), 44. Trojan, 54. Nováček (Trojan, Šebesta), 60. Sigmund (Nováček)
Břeclav – Ústí n/L 3:0
17:40, konec
Branky a nahrávky: 48. Zálesňák (Burian, Ruml), 51. Suchyňa (Kočica, Ruml), 60. Prchal (Čermák)
Hronov – Dvůr Králové n. L. 3:4
17:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 22. Kotyk (Navrátil), 26. Zháněl (Kotyk), 48. Šretr – 18. Zaoral (Jung, Dufek), 19. Ryba (Kulveit, Jung), 39. Ryba (Karban, Fišer), 60. Furmánek (TS)
Olomouc – Nový Jičín 4:6
16:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Romanovský (Adler), 26. Púr (Brym, Pěrůžek), 46. Vymětal, 47. Končický (Dokoupil) – 10. Řehák (Vašička, Hilšer), 17. Řehák, 24. Vašička (Řehák), 27. Bezděk (Hájek), 35. Dohnal, 50. Hilšer (Vašička, Vašička)
Písek – HC Střelci J. Hradec 6:9
16:45, konec
Branky a nahrávky: 14. Kořánek (Valvoda, Velíšek), 20. Kořánek (Maroušek), 22. Řežábek (Matyska), 31. Maroušek (Kořánek, Kovářík), 33. Maroušek (Jágr), 54. Jágr (Voráček) – 8. Kotyza, 11. Beke (Ferda), 12. Budín, 20. Ferda (Topič), 24. Beke (Mácha), 37. Ferda (Budín, Baran), 47. Topič (Sedlář), 50. Ferda (Vičar), 59. Sedlář (Ferda)
Moravská Třebová – Hlinsko 5:9
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Sekáč (Hanousek), 9. Kryvonozhkin, 32. Kryvonozhkin, 54. Chlup (Kryvonozhkin), 57. Zecha (Moravec) – 2. Sitař, 10. Fiala (Čepeš), 14. Bříza (Čepeš, Fiala), 18. Čepeš (Fiala), 26. Fiala, 29. Fiala, 34. Čepeš, 45. Bříza (Čepeš), 48. Bříza (Fiala)
Slavia – Benátky n/J 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Isaev, 5. Hlaváček (Macháček), 15. Flossmann (Vostarek, Pavel), 16. Hlaváček (Oplt), 19. Macháček (Hlaváček), 40. Hlaváček (Lokvenc), 40. Hlaváček (Lokvenc, Vostarek), 44. Adamec (Macháček), 50. Vymazal (Flossmann) – 2. Čeleda (Silaštík), 4. Příhoda (Pokorný)
Vlašim – V.Popovice 12:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Fris (Jan), 8. Jan (Fris, Houda), 15. Jan (Zrnová), 17. Zajíc (Vopálka), 22. Fris (Jan), 33. Fris (Přitasil, Jan), 36. Fris, 46. Zajíc, 50. Fris (Šmejkal), 53. Jan (Fris), 54. Houda (Jan, Fris), 58. Fris (Přitasil) – 2. Bezouška (Mičánek), 27. Tůma, 29. Václavů (Šalena), 32. Mičánek, 36. Hrábek (Šalena)
HC Turnov – HC Varnsdorf 7:7
17:45, konec
Branky a nahrávky: 14. Cagáň, 15. Donát (Šmehil), 17. Cagáň, 23. Brunclík, 24. Angelovič (Strnad), 27. Donát (Angelovič), 29. Strnad (Angelovič) – 2. Rameš (Růžička), 5. Kozlok (Veselý), 18. Růžička (Kozlok), 41. Růžička (Kozlok), 49. Růžička (Starec), 56. Hemmer (Sorád), 60. Sorád (Veselý) (TS)