29.01.2023, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.67 4.64 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:50

59:50 Logan COUTURE - 4:6

59:50

San Jose právě vstřelilo branku! Aktivní LOGAN COUTURE se krásně uvolnil před střídačkami a ze středního pásma mezi dvěma protihráči zamířil po ledě do prázdné! Asistence: Erik Karlsson.

59:22

Michael Eyssimont mohl skórovat do prázdné brány, jenže Kris Letang ho rozhodil hitem!

58:13

58:13 Kaapo Kähkönen a Tomáš Hertl společně zabránili gólům

58:13

Jeden z hráčů Penguins objel bránu a u pravé tyče zasouval puk do sítě, jenže Tomáš Hertl zabránil gólu svou levou nohou! Timeout PIT.

55:35

55:35 Logan COUTURE - 4:5

55:35

San Jose právě vstřelilo branku! Kapitán LOGAN COUTURE si najel před bránu na parádní zadovku od Alexandra Barabanova a Casey DeSmith fantasticky zasáhl levou rukou, jenže poté si levým betonem srazil puk do sítě! Asistence: Alexandr Barabanov a Marc-Édouard Vlasic.

54:48

54:48 Kaapo Kähkönen v závěru vychytal Teddyho Bluegera!

54:48

Teddy Blueger dostal nádhernou přihrávku před bránu, bekhendový blafák ale nedotáhl do konce a poté třískl hokejkou o ochranné sklo! Kaapo Kähkönen fantasticky zasáhl levým betonem!

54:14

Tomáš Hertl mohl skórovat po nahození z levého křídla, když se před bránou ocitl úplně sám, Casey DeSmith ho ale vychytal! Reklamní brejk.

51:35

Jevgenij Svečnikov dostal dvě minuty za držení a Penguins si po vyrovnání zahrají přesilovou hru.

50:06

50:06 Jevgenij MALKIN - 4:4

50:06

Pittsburgh právě vstřelil branku! Brankář Kaapo Kähkönen špatně rozehrál o hrazení a JEVGENIJ MALKIN zamířil z pravého kruhu po přihrávce Jeffa Petryho do bližšího horního rohu brány! Kähkönen nic neviděl. Asistence: Jeff Petry.

43:35

43:35 Kaapo Kähkönen fantasticky zasáhl proti tečované střele

43:35

Kaapo Kähkönen podruhé v zápase vychytal Jakea Guentzela a hned vzápětí zasáhl pravým betonem proti ráně Briana Dumoulina od modré!

39:41

Michael Eyssimont fauloval v blízkosti vlastní brány Sidneyho Crosbyho a dostal dvě minuty za držení.

37:07

37:07 Alexandr BARABANOV - 3:4

37:07

San Jose právě vstřelilo branku – 3:4! ALEXANDR BARABANOV vystřelil na ose útočného pásma po zpětné přihrávce Logana Couturea z pravé strany od modré čáry a jeho pokus se odrazil od Jasona Zuckera před bránou do pravého horního rohu brány! Asistence: Logan Couture a Matt Benning.

34:54

34:54 Ryan POEHLING - 3:3

34:54

Pittsburgh právě vstřelil branku! Domácí RYAN POEHLING vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a do poslední chvíle signalizoval pohledem přihrávku, poté ale rychlou střelou zápěstím zamířil přesně mezi betony hostujícího brankáře a během oslabení vyrovnal na 3:3! Parádní střetnutí. Asistence: Brian Dumoulin.

34:15

Jake Guentzel před pár okamžiky nevyužil slibnou šanci a vzápětí byl vyloučen za sekání. Reklamní přestávka.

33:50

Jake Guentzel se ocitl ve velké šanci v blízkosti pravé tyče a Kaapo Kähkönen fantasticky zasáhl pravým betonem! Dorážka byla zablokována.

28:26

Kris Letang byl hodně blízko vyrovnávacího gólu, když na pravém křídle vypálil od modré čáry a hostujícího brankáře zachránila konstrukce!

27:49

Marcus Pettersson svedl pěstní souboj s Jonahem Gadjovichem a oba byli vyloučeni za bitku. TV brejk.

24:54

24:54 Noah GREGOR - 2:3

24:54

San Jose právě vstřelilo branku! Logan Couture na ose útočného pásma pronikl mezi dvěma protihráči před bránu a Casey DeSmith se mezi betony překonat nenechal, vzápětí ho ale z dorážky překonal NOAH GREGOR! Další obrat v zápase. Sharks vedou. Asistence: Logan Couture.

24:20

Sidney Crosby dnes bodoval v sedmém zápase po sobě a během parádní série vstřelil tři góly, ke kterým přidal devět asistencí. Celkem 12 bodů.

21:21

Jevgenij Malkin fauloval během forčekingu v pravém rohu útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování.

19:53

19:53 Erik KARLSSON - 2:2

19:53

San Jose právě vstřelilo branku! ERIK KARLSSON si najel před bránu Pens na nahození Alexandra Barabanova z bodu levého kruhu a skvělou tečí puk usměrnil do odkryté sítě! Znovu vyrovnáno! Asistence: Alexandr Barabanov a Steven Lorentz.

12:55

12:55 Sidney CROSBY - 2:1

12:55

Pittsburgh právě vstřelil branku! Jevgenij Malkin orazítkoval nádhernou střelou z vrcholu pravého kruhu vzdálenější levou tyč, kde vzápětí dorazil puk do prázdné sítě SIDNEY CROSBY! Penguins využili i druhou přesilovou hru a otočili skóre. Asistence: Jevgenij Malkin a Jake Guentzel.

12:46

Jevgenij Svečnikov zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za sekání. Penguins si zahrají po krátké komerční přestávce druhou přesilovou hru.

09:31

Brent Burns je jediným aktivním obráncem, který má na svém kontě více bodů než Erik Karlsson ze San Jose. B. Burns má 810 a Erik Karlsson 724.

06:20

Penguins si vytvořili obrovský tlak a rychle mohli otočit skóre, jenže střela z pravého kruhu pro vhazování skončila na brankové konstrukci!

05:45

05:45 Jevgenij MALKIN - 1:1

05:45

Pittsburgh právě vstřelil branku! Hostující Kaapo Kähkönen vyrazil střelu Sidneyho Crosbyho z vrcholu levého kruhu pouze před sebe a pak po přihrávce Rickarda Rakella skóroval u pravé tyče do prázdné brány JEVGENIJ MALKIN! Srovnáno – 1:1. Asistence: Rickard Rakell a Sidney Crosby.

05:37

Jacob MacDonald byl vyloučen na dvě minuty držení a hokejisté Penguins mohou vyrovnat v přesilové hře.

02:39

02:39 Casey DeSmith málem inkasoval podruhé, horní tyč!

02:39

Hokejisté Sharks mohli vést rychle o dva góly, jenže střela z levého kruhu pro vhazování skončila na horní tyči brány Pittsburghu!

01:25

01:25 Michael EYSSIMONT - 0:1

01:25

San Jose právě vstřelilo branku! MICHAEL EYSSIMONT si najel na bekhendovou přihrávku Logana Couturea zpoza brány a z blízkosti zamířil k levé tyči! Sharks rychle vedou 1:0! Asistence: Logan Couture a Marc-Édouard Vlasic.

4:6

Branky a nahrávky: 6. Malkin (Rakell, Crosby), 13. Crosby (Malkin, Guentzel), 35. Poehling (Dumoulin), 51. Malkin (Petry) – 2. Eyssimont (Couture, Vlasic), 20. E. Karlsson (Barabanov, Lorentz), 25. Gregor (Couture), 38. Barabanov (Couture, Benning), 56. Couture (Barabanov, Vlasic), 60. Couture (E. Karlsson)

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Tokarski) – Letang (A), Dumoulin, Petry, M. Pettersson, Ruhwedel, P. Joseph – Rust, Crosby (C), Guentzel – Rakell, Malkin (A), Zucker – Carter, Blueger, McGinn – Heinen, Poehling, D. O'Connor.
Trenér: Mike Sullivan

San Jose Sharks: Kähkönen (Reimer) – E. Karlsson (A), Jayc. Megna, Benning, Vlasic, Ferraro, MacDonald – Gadjovich, Hertl (A), Meier – Barabanov, Couture (C), Eyssimont – Gregor, Sturm, Bonino – Lindblom, Lorentz, J. Svečnikov.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Mitch Dunning, TJ Luxmore. Čároví: Kilian McNamara, Kyle Flemington

Diváci: 18417

01:25 SJS 0:1 Eyssimont (Couture, Vlasic)
05:37 SJS 2 MacDonald, držení