5:4

po prodl. (3:1, 1:1, 0:2 - 1:0)

29.01.2023, 17:00 • 34. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.59 5.02 4.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel, ktorý by zniesol aj kritéria play-off, sa končí víťazstvom Slovana 5:4 po predĺžení. Poprad si za sympatickú hru odnáša jeden bod. (19:44:53)

61:02

Slovan Bratislava dal gól!
V 62. minúte rozvlnil sieť po prihrávke Takáča CARL ACKERED, jeho strela spomedzi kruhov skončila v hornom rohu Petersovej brány, ktorý nemal nárok. Slovan víťazí 5:4 po predĺžení.
Asistencie: Brant Harris, Samuel Takáč

60:16

Harris prihral Pecararovi, ten zakončil iba do Petersa.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa zápas skončil 4:4, o malú chvíľu začne predĺženie. Slovan bude pokračovať v presilovej hre.

60:00

Tretia tretina sa skončila.
Oddychový čas pre tím HC Slovan Bratislava.

59:13

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Záborský – 2 min., napadnutie hlavy alebo krku

58:39

Poprad kombinuje v útočnom pásme, Kukuča naservíroval puk do výbornej pozície Záborskému, toho Coreau vychytal a drží nerozhodný stav!

57:55

Strely na bránu: 33 – 44.

57:05

Pecararo sa dobre vrátil a zastavil popradský útok, potom vyviezol puk, prešiel až k bráne a pripravil šancu spoluhráčovi, ktorý neskóroval.

55:55

Poprad dal gól!
Poprad zužitkoval svoj veľký tlak v presilovke a vyrovnáva na 4:4. PATRIK SVITANA trafil vzdialenejší horný roh brány a Coreau len rozhodil rukami.
Asistencie: Samuel Mlynarovič, Benjamin Betker

55:47

Na strelu Vainia Coreau videl a stihol zasiahnuť.

55:16

Zigo sa dostal k odrazenému puku a poslal ho cez všetky čiary.

55:00

Coreau vyrazil strelu pred seba, potom dorážka Vainia skončila v jeho lapačke. Poprad má veľký tlak.

54:40

Kotvanova tvrdá strela z prvej skončila na betónoch Coreaua. O chvíľu Kotvan strieľal znova, Coreau hru prerušil.