konec (0:0, 1:0, 2:0)

29.01.2023, 17:00 • Winning Group Arena • 43. kolo • Martin Rambousek

Tipsport: 2.32 4.0 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mě vše, bude se na vás těšit u dalších přenosů, napočtenou! (19:37:04)
Je dobojováno! Kometa prodloužila svou sérii výher především díky Dominku Furchovi, který přidal druhou nulu v řadě. Kometa si do třetí třetiny přenesla jednogólový náskok, který ve závěrečné periodě navýšila na dva góly. Liberec to v závěru zkoušel v šesti hráčích. Tento risk ale hostům nevyšel a po faulu Šíra šli do čtyř. Přesilovku v poslední minutě duelu zpečetil třetím brankou Marek Ďaloga.

Nejlepší hráči utkání: Dominik Furch – Jakub Neužil

59:43

59:43 Marek ĎALOGA - 3:0

59:43

Kometa právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! Kometa pečetí svou výhru za tři body brankou v samém závěru. MAREK ĎALOGA se dostal ke kotouči před Neužilovou bránou, odkud rozvlnil libereckou síť tvrdou ránou. Asistence: Kristián Pospíšil.

59:20

Kometa vyhrála buly. Nahození Štočky na bránu neprošlo. Ďaloga hraje s pukem ve středním pásmu.

59:13

Oddechový čas pro tým HC Kometa Brno.

59:13

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jan Šír – 2 min., vražení na hrazení.

59:00

Zbývá poslední minuta do závěrečné sirény.

58:45

Nahození Balinskise trefilo Furcha do betonu, Liberec pokračuje v útoku.

58:28

Okál vyhazoval kotouč z obranné třetiny do prázdné brány. Jeho pokus proskákal těsně vedle levé tyče, píská se icing.

58:19

Filippi posílal od mantinelu puk na Šíra, jenž pas nezachytil.

58:08

Hosté si rozestavěli formaci a kombinují v útoku.

58:00

Liberec ještě před vhazováním odvolal Neužila!

58:00

Ščotka poslal kotouč vysokým obloukem až na zakázané uvolnění, píská se icing.

57:37

Kometě se daří dobře bránit střední pásmo. Liberečtí se těžce dostávají před Furcha.

57:08

Holland získal za bránou puk a o mantinel ho poslal do středního pásma.

56:44

Kometa vyhrála buly a dopředu šel Flek, který puk nahodilé lze bránu a umožnil spoluhráčům, aby vystřídali.

56:40

Pospíšil našel v rohu kluziště puk a tvrdým odpalem ho poslal na icing.

3:0

Branky a nahrávky: 29. Kučeřík (Kollár, Pospíšil), 52. Strömberg (Horký, Zbořil), 60. Ďaloga (Pospíšil)

HC Kometa Brno: Furch (Čiliak) – Ďaloga, L. Forman, Ščotka (A), Hrbas, Kučeřík, Holland, Fajmon – Okál, Holík, Horký – Flek, Kollár, Pospíšil – Vincour (C), Strömberg, Koblížek – Dufek, Zbořil, Šalé.
Trenér: Patrik Martinec

Bílí Tygři Liberec: Neužil (Kváča) – Balinskis, Nedomlel, Ivan, Melancon, Derner, Štibingr, Kolmann – Birner (A), Filippi, Faško-Rudáš – Frolík, A. Najman, Flynn – Ordoš, Jelínek (C), Rychlovský – Vlach, Šír (A).
Trenér: Patrik Augusta

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Rampír, Axman

Diváci: 6224

26:59 LIB 2 Birner, podrážení
28:28 KOM 1:0 Kučeřík (Kollár, Pospíšil)
37:42 KOM 2 Kučeřík, podrážení
38:24 KOM 2 Holland, vražení na hrazení
45:32 KOM 2 Dufek, vysoká hůl
51:37 LIB 2 Balinskis, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
51:57 KOM 2:0 Strömberg (Horký, Zbořil)
52:19 KOM 2 Dufek, podrážení
59:13 LIB 2 Šír, vražení na hrazení
59:43 KOM 3:0 Ďaloga (Pospíšil)