konec (1:0, 1:0, 1:1)

14.01.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Nadstavba A • Lukáš Kimmel

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím ze zimního stadion v Ústí nad Labem a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:23:19)
Je za námi první kolo nadstavby. V utkání se raduje domácí tým HC Slovan Ústí nad Labem. Hosté sice dokázali snížit po brance Filipa Vlčka, ale rozhodující úder zasadil Jan Rudovský do prázdné branky. Hosté to ještě zkoušeli se šesti hráči, ale domácí si zápas pohlídali. A díky dnešní výhře se právě Slovan posunul na 4. místo v tabulce před Tábor.

59:45

Hosté se sice dostali do zakončení, ale střela končí mimo.

59:30

Hosté to zkouší v šesti proti třem!

59:30

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Trefný – 2 min., krosček.

59:30

Stahl – 2 min., nesportovní chování, odpyká Záruba.

59:30

Domácí obrana nyní hasí každou střelu, ale toto již domácí zvládnou.

59:05

A hosté to znovu zkouší v šesti.

58:47

58:47 Jan RUDOVSKÝ - 3:1

58:47

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Zřejmě je rozhodnuto! JAN RUDOVSKÝ poslal puk ze středního pásma směr branky a puk se doklouzal do branky. Bez asistence.

58:10

Hostí stále kombinují a domácí obrana se musí hodně ohánět.

57:48

A opět David Stahl, který puk ukryl ve výstroji. Toto budou ještě perné dvě minuty.

57:43

David Stahl měl plné ruce práce, ale dokázal si po střele i dorážce poradit. Puk v ochranné síti.

57:29

Hosté to zkusí bez brankáře.

57:29

Oddechový čas pro tým Hockey Club Tábor.

57:29

A další střela, domácí hráči se nyní pouze brání.

56:56

Hosté opět začínají od své branky. Toto bude ještě boj.

56:15

Tábor se nyní snaží vyrovnat, ale zatím naráží na domácí obranu.

55:10

55:10 Filip VLČEK - 2:1

55:10

Tábor právě vstřelil branku!
Vteřinu po konci přesilovky se přece jen hosté prosazují. Puk se po odrazu dostal na hůl FILIPA VLČKA, který puk dopravil do prázdné branky. Asistence: Lukáš Endál, Jakub Matušik.

55:09

54:50

Kale Costa je zpět na ledě.

54:44

Lukáš Kříž se odhodlal ke střele, ale na jeho střelu si počkal David Stahl a puk schoval do výstroje.

54:05

Hosté stále kombinují v pásmu, ale stále hledají vhodnou příležitost ke střelbě.

53:14

Střelu Lukáše Endála vyrazil gólman do rohu odkud ho domácí hráči poslali za branku hostů.

53:10

Necelých 7 minut do konce mají hráči Tábora možnost s výsledem něco udělat.

51:37

Kale Costa se nyní za asistence spoluhráčů těžce zvedá z ledu a míří na střídačku.

51:37

Na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů a nevypadá to vůbec dobře. Ovšem co bylo zvláštní, že rozhodčí nechtěli přerušit hru.

51:18

Hostům dělá nyní problém i přechod do útočného pásma.

50:20

Nyní se útoku dostal Slovan, ale byl včas zastaven. To samé i na druhé straně Tábor a tak musí začínat opět od své branky.

49:30

Hosté drží puk na svých hokejkách za svou branou a snaží se s výsledek něco udělat.

49:10

49:00

Domácí stále kombinují ale chybí tomu střelba.

48:05

Kuchynka, Rudovský...krásná souhra kdy druhý jmenovaný zkusil protlačit puk do branky.

47:34

David Gába měl plné ruce práce! Po střele od modré přišlo několik dorážek, ovšem puk se do branky nedostal.

47:10

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Plášil – 2 min., podrážení.

46:49

Lukáš Endál spíš nyní jen nahazoval vedle branky, ale domácí gólman puk ukryl v lapačce.

46:36

David Gába puk po odrazu od mantinelu ukryl pod lapačkou.

46:11

Zakázané uvolnění Tábora.

45:33

Tábor je nyní hodně aktivní, ale nedaří se mu přesně zakončit.

44:52

Jakub Horký vytlačil Tábor z útočného pásma.

44:23

44:05

Omluvte prosím krátký výpadek z důvodu připojení.

43:58

Jakub Trefný poslal do skrumáže před branku jedovku, kterou ale David Gába našel ve výstroji.

42:23

Černý – 2 min., krosček.

41:35

Jakub Trefný našel přihrávkou Kale Costu, ale tomu puk utekl do rohu, kde o něj domácí hráči bojují.

40:58

Tábor začíná další akci ze své třetiny. David Stahl nyní našel puk po střele ve své lapačce.

40:01

Martin Tůma se hned po buly snažil dostat do útočného pásma, ale byl zastaven.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:40.
Je za námi 40. minut hry. Slovan vede před poslední třetinou 2:0 kdy se na začátku třetiny prosadil Pavel Kordule. I Tábor si vytvořil šance, ovšem naráží na výbornou obranu, nebo na skvěle chytajícího Davida Stahla. Dokráčí Slovan k vítězství nebo se povede Táboru zápas zdramatizovat ?

40:00

39:58

David Stahl! Dnes to vypadá na jeho večer, pokud se Tábor dostane ke střele jsou velmi nebezpečné.

39:50

Hra je plná nepřesností. Zakázané uvolnění domácích.

39:05

Puk je za domácí brankou, ale domácí stále skvěle brání.

38:10

Domácí se hodně zlobí, byly tam menší fauly, ale rozhodčí zůstal v klidu.

37:30

David Stahl nyní chytil dvě tutovky!

36:55

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

35:40

Hosté se nyní dostali do útoku, ale jsou zastaveni domácí obranou a následně vytlačeni z pásma. Při dalším pokusu o průchodu zastavuje hosty offside.

35:14

A další střela hned po buly, nyní jsou více aktivní hráči Slovanu.

35:10

Domácí nyní dobře kombinovali v útočném pásmu, ke střele se odhodlal Dominik Vacík, ale jeho střela byla sražena.

34:24

Puk po střele hostů končí v ochranné síti.

33:46

Richard Záruba vyslal střelu směr brána, ale nebyla úspěšná. Následně menší strkanice mezi Tomášem Hubatou a Janem Rudovským.

33:06

Nahození Jiřího Drtiny nikdo netečoval a puk tak ukryl David Gába ve své výstroji.

32:35

Martin Bláha nyní zachytil střelu hostů a dostal puk z obraného pásma.

31:33

Hosté se dostali do útoku, ale střela nebyla přesná.

31:15

Pavel Kordule napadá rozehrávku hostů.

30:42

Puk doputoval k Davidovi Stahlovi, který kotouč přikryl pod lapačkou.

30:23

Dominik Vacík minul branku.

29:46

Zakázané uvolnění domácích. Hra se nyní hodně kouskuje a nevidíme zajímavé šance.

29:29

Petr Krejčí poslal od modré střelu, která moc práce nenadělala.

29:17

Zakázané uvolněné domácích.

28:55

Pavel Kordule se skvěle dostal přes dva hráče a hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů.

28:20

Více na puku je nyní Tábor, který musí dohánět dvoubrankové manko, ale nedaří se mu pořádně zakončit.

27:25

Tábor se dostal do přečíslení dva na jednoho, ale Karel Šefl výborně tečoval puk do ochranné sítě.

26:56

Lukáš Endál si sjel před branku a vystřelil do náruče Davida Stahla.

25:55

Nyní to zkusila nová posila Martin Bláha, kterému se to nadvakrát povedlo, ale neměl komu přihrát ze svých spoluráčů.

25:05

Nutno dodat, že ani hráčům domácích se nedaří snadně přejít do útočného pásma.

24:38

Hráči Tábora se snaží útočit, ale obrana domácích je do vážnějších situací nepouští.

23:44

Martin Tůma vybojoval puk a předložil ho na Jana Rudovského, který puk netrefil.

23:00

Hraje se nyní ve středním pásmu, ale více ze hry mají nyní domácí.

22:09

22:09 ZÁRUBA - 2:0

22:09

A další využitá přesilovka! Puk doputoval po ose Záruba, Trefný až na hůl Pavla Korduleho, ktery vystřelil a puk před brankou tečoval RICHARD ZÁRUBA. Asistence: Pavel Kordule, Jakub Trefný.

21:40

Skončil trest Tábora. Domácí pokračují přesilovkou 5 na 4.

21:20

Několik šancí domácích, ovšem puk v brance nekončí!

20:01

Domácí začínají začátek třetiny ještě výhodou.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:48.
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, po které je ve vedení domácí tým, když 2 vteřiny před koncem uklidil puk do branky Martin Tůma. Hra byla opatrná z obou stran. Tábor nevyužil dvě početní výhody.

20:00

19:58

19:58 TŮMA - 1:0

19:58

Gól do šatny! Využita přesilovka 5 na 3. Puk se po sérii odrazů a střel dostal na hůl k MARTINA TŮMY, který pohodlně zakončil do prázdné branky. Asistence: Štěpán Kuchynka, Jaroslav Roubík.

19:40

Gába – 2 min., podrážení, odpyká Krajčí.

19:40

Kohout – 2 min., držení.

19:00

Richard Záruba vyslal další střelu od modré, ale byla sražena mimo branku.

18:30

Hosté se pokouší o rychlý útok, ale naráží na domácí obranu.

18:20

Richard Záruba vyslal od modré střelu, která těsně minula klec.

17:20

Puk mají na holi hráči Tábora za vlastní brankou a postupně střídají.

16:45

Endál nyní vyslal střelu, kterou David Stahl vyklepal z lapačky a rozehrál na své spoluhráče.

16:24

16:05

Domácí se osvobozují.

15:35

Jan Rudovský nyní skvěle zasáhl do přihrávky.

15:19

Hosté kombinují v útočné třetině. Po střele hostů, ukryl puk Stahl ve své výstroji.

14:35

Domácí hned zahnali hosty až do jejích pásma.

14:24

Roubík – 2 min., držení hole.

13:55

A bude se opět vylučovat na domácí straně. Výhoda pro Tábor.

13:29

Jedna slavnostní chvilka, člen Lions Patriots Miky dnes slaví narozeniny. Přejeme všechno nejlepší!

13:24

Táborští nyní kombinují v pásmu, ale chybí tomu střelba.

12:50

Puk je za hostující brankou.

12:01

Ani jeden z týmu se nedostává do větších šancí, obrany pracují výborně.

11:15

Dominik Vacík poslal puk po mantinelu, ale k puku se nikdo z domácích nedostal. Do protiútoku se tak vydal Tábor, ale byl zastaven pro offside.

09:59

Štěpán Kuchynka nyní prověřil pozornost Davida Gáby. A poté vznikla menší skrumáž před brankou hostí, ale nikdo z hráčů domácích nebyl schopný dostat puk do branky.

09:30

Domácí začínají od své branky, ale jejich postup byl zastaven za modrou.

08:52

Ondřej Šulek nyní nepříjemně dorážel, ale hráči domácích mu dali jasně najevo, že takto ne.

08:38

Pavel Kordule mohl jít do úniku, ale v poslední fázi mu puk sjel z čepele hole.

08:05

Hraje se převážně ve středním pásmu.

07:43

Radek Seidl vyslal dělovku ještě za modrou a domácí gólman raději puk podržel v lapačce.

07:10

Jakub Horký se nyní snažil protlačit mezi dvěma hráči, ale to se mu nakonec nepovedlo.

06:29

05:50

Pavel Kordule nyní skvěle zabojoval a dokázal puk dostat z vlastní třetiny.

05:30

Domácí se nyní osvobozují.

05:08

Jan Milfait vyslal dělovku, ale David Stahl ji pohodlně ukryl v náruči.

04:48

Matušík minul branku, ale hned další akce byla nebezpečnější kdy hned dvojice hostů se snažila dorážet, ale Stahl ukryl puk pod lapačkou.

04:00

Hosté začínají od své branky, ale přišlo pouze nahození ze středního pásma a na puku jsou hráčí Slovanu.

03:10

Jiří Drtina nyní zastavil útok hostů a poslal Kale Costu na steč.

02:20

Nebezpečná situace před brankou domácích, kdy se snažil jeden z hostujících hráčů tečovat.

01:30

Costa převzal puk ve svém pásmu a projel až do útočného pásma, kde hledal Berčíka, který byl obsazen.

01:03

00:30

Jaroslav Roubík pouze nahodil do pásmu, ale nikdo z hráčů domácích se k puku nedostal.

00:01

Úvodní buly vyhráli hráči Tábora.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Drtina (A), Vacík, Záruba, Trefný (C), Funk, Šefl, Polata – Rudovský, Roubík, Tůma (A) – Kordule, Costa, Berčík – Kuchynka, Horký, Smola – Bláha, Bartoš.
Trenér: Jan Čaloun

Hockey Club Tábor: Gába (Dvořák) – Plášil, Hubata, Krejčí, Černý (A), Kříž, Kohout – Seidl (C), Vlček, Matušík, Šulek, Severa, Milfait, Endál (A), Zíb, Kohút, Duchan, Duda, Nevšímal.

Předchozí vzájemné utkání:

8. 10., HC Tábor – HC Slovan Ústí n. L. 4:3 pp.

Branky a nahrávky: 10. Severa (Milfait, Plášil), 11. Dvořák (Hajič), 52. Vlček (Matušík, Severa), 64. Vlček (Milfait, Kříž) – 18. Prošek (Šefl, Bartoš), 24. Kordule (Trefný, Prošek), 30. Smola (Tůma, Trefný).
Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. Diváků: 1543.

Sestava Tábora: Gába – Plášil, Hubata, Dvořák, Zíb, Suchánek, Vala, Kříž, Hajič – Chocholoušek, Šulek, Dančišin, Matušík, Zayml, Duda, Milfait, Severa, Bárta, Vlček.

Sestava Ústí n. L.: Stahl – Šefl, Trefný, Drtina, Vodička, Funk, Záruba – Berčík, Prošek, Bartoš, Kordule, Tůma, Kučera, Roubík, Rudovský, Smola.

26.11., HC Slovan Ústí n. L – HC Tábor 4:2

Branky a nahrávky: 33. Roubík (Vodička, Kučera), 36. Smola (Damašek), 37. Tůma (Trefný), 60. Rudovský (Smola) – 9. Černý (Zayml), 46. Šulek (Matušík, Endál).

Vyloučení: 4:5 Využití: 1:1. Diváků: 841

Sestava Ústí n. L.: Stahl – Drtina (A), Vodička, Trefný (C), Záruba, Funk, Šefl, Vacík – Túma (A), Roubík, Rudovský – Kordule, Costa, Prošek – Smola, Kučera, Damašek – Daniel.

Sestava Tábora: Gába – Plášil, Suchánek, Hajič, Vala, Černý, Hubata – Seidl, Matušík, Šulek – Endál, Dančišin, Vlček – Bárta, Milfait, Severa – Duda, Zíb, Zayml.
Tábor v posledním zápase základní části přivítal Příbram. Po dvou třetinách to vypadalo, že si Tábor dojde pro klidnou výhru, když po dvou třetinách vedle 3:0, ovšem Příbram se nevzdala a dokázala zápas dotáhnout do prodloužení, kde ani jeden z týmu neskóroval a rozhodnout tak musely nájezdy, ve kterých byl lepší tým Příbrami.
Slovanu se v posledních zápasech daří a již 5 zápasů nepoznal hořkost porážky. V posledním zápase měl ovšem namále, když na ledě ve Slaném proti tým Řisut vyhrál 5:6. Slovan tak zakončil základní část na 5. místě tabulky skupiny Západ.
Proti sobě nastoupí týmy, které od sebe v tabulce dělí pouhé dva body a v případě výhry domácího týmu, se právě Slovan posune před Tábor.
Zdravím vás u utkání 1. kola nadstavbové části druhé hokejové ligy. Na stadion domácího HC Slovanu Ústí nad Labem přijede tým HC Tábor. Přeji příjemné hokejové počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:1

Branky a nahrávky: 20. Tůma (Kuchynka, Roubík), 23. Záruba (Kordule, Trefný), 59. Rudovský – 56. Vlček (Endál, Matušík)

HC Tábor: Gába (Dvořák) – Plášil, Hubata, Krejčí, Černý (A), Kříž, Kohout – Seidl (C), Vlček, Matušík, Šulek, Severa, Milfait, Endál (A), Zíb, Kohút, Duchan, Duda, Nevšímal.

Rozhodčí: Jílek – Goltsch, Beneš