Chance liga

HC Slavia Praha – HC Stadion Litoměřice

7:2

konec (4:1, 1:0, 2:1)

19.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • 30. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.43 4.1 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:17:51)
Hokejisté Slavie poprvé v letošní sezóně dali sedm gólů a porážejí Litoměřice vysoko 7:2. K důležité výhře vykročili už v první třetině, gólově ovládli i druhou a třetí třetinu. Svůj první gól dal během debutu ve slávistickém áčku Tomáš Labuzík, úspěšný první zápas v novém dresu zaznamenal i brankář Adam Brízgala.

59:24

Jebavý tvrdým hitem poslal k ledu Labuzíka, ten se ale bez problémů zvedá.

57:56

57:56 Jan HOLÝ - 7:2

57:56

Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice ještě dvě minuty před koncem využívají přesilovku a dávají svůj druhý gól. Přesnou střelou, kterou ještě otřel o tyčku, se trefuje JAN HOLÝ. Asistence: Josef Slavíček a Jaroslav Kracík.

56:59

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Lukáš Žejdl – 2 min., nedovolené bránění.

53:58

53:58 Lukáš ŽEJDL - 7:1

53:58

Slavia právě vstřelila branku!
Do střelecké listiny se zapisuje i LUKÁŠ ŽEJDL, který vjel do útočného pásma a střelou k pravé tyčce do protipohybu litoměřického brankáře zvyšuje už na 7:1. Asistence: Edgars Kulda.

52:30

Mrňa mířil na svůj druhý gól, Sklíbu ale tentokrát neprostřelil.

49:09

Nejproduktivnější hráč Litoměřic Válek vyhmátl puk zpod Brízgaly a snažil se ho pod ním střelit do branky. Tu ale těsně minul.

48:03

Dnešní utkání sleduje 519 diváků.

46:36

Střelu od modré dorážel těsně před Brízgalou Ton, sešívaný gólman puk vyrazil.

46:09

Brízgala musel být po delší době opět v akci. Před bránou zakončoval střelec první branky Koláček, slávistický gólman se proti němu přesunul.

44:56

44:56 Pavel MRŇA - 6:1

44:56

I ve třetí třetině se slávisté prosazují a dávají už šestý gól! Klikorka dalším přesným pasem vyslal do samostatného úniku PAVLA MRŇU, který svým švihem sestřelil i Sklíbovu láhev. Asistence: Karel Klikorka.

44:42

Szathmáry tvrdě nastřelil Procházku, který s bolestí odchází na střídačku.

41:56

Přečíslení dvěma proti jednomu zakončoval po Mrňově pasu Maxim Havrda, z dobré pozice před brankovištěm ale přestřelil.

7:2

Branky a nahrávky: 1. Kern (Žovinec, J. Brož), 6. Žovinec (Žejdl), 9. L. Stehlík (Mrňa, Všetečka), 19. Hejda (L. Stehlík, Kern), 31. Labuzík (Klikorka), 45. Mrňa (Klikorka), 54. Žejdl (Kulda) – 4. Koláček (Holý, Ton), 58. Holý (Slavíček, Kracík)

HC Slavia Praha: Brízgala (Málek) – Klikorka, Hejda, Žovinec, D. Němeček, Barák (C), Szathmáry, Duda – Všetečka, Žejdl (A), Kulda – L. Stehlík, Kern, J. Brož – Mrňa, Havrda, Sklenář – Petrov, Labuzík, Strnad.
Trenér: Daniel Tvrzník

HC Stadion Litoměřice: Sklíba (Suk) – Jebavý (A), Hampl, Výtisk (C), Š. Němec, J. Šedivý, Holý (A), Černohorský – Válek, Jícha, P. Svoboda – Procházka, Kuťák, Slavíček – Ton, Kracík, Koláček – Jiruš, Cikhart, Gajda.
Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Baxa, Belko