HC Sparta Praha – Mountfield HK

3:4

konec (2:2, 1:1, 0:1)

19.12.2022, 18:00 • 34. kolo • Michal Heřman

Utkání juniorské extraligy mezi Spartou a Hradcem Králové končí trochu překvapivým vítězstvím hostujícího týmu 3:4. Šlo o poslední duel těchto týmů před vánoční přestávkou. Hosté se radují spolu s hrstkou svých diváků a po velmi bojovném výkonu si připisují všechny body. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:08:35)

59:50

Tohle už Hradec zvládne a získá všechny body. Čas domácím bleskově utíká.

59:14

Buly sice vyhráli hosté, vyhodit ale nedokázali. Puk mají domácí.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny. Následuje buly před hostující brankou.

58:52

Protiútok Hradce ke střele nevedl a do útoku tak už jdou opět domácí.

58:40

Domácí vybojovali puk a hrají kolem hostující branky.

58:31

Konec oddechového času. Sparta to zkouší bez brankáře!

58:31

A je tu menší mela před hostující brankou. Vylučovat se ale nebude. Domácí si berou oddechový čas.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí už moc času nemají. Posledních pět minut se hraje prakticky bez přerušení v rychlém sledu.

56:02

Sledujeme v posledních minutách stále podobný obraz hry. Sparta tlačí, Hradec se brání. A zatím úspěšně.

53:28

Šindelek měl na hokejce vyrovnání! Byl sám na pravé kruhu, gólmana Hradce ale neprostřelil.

53:01

V posledních minutách se hodně hraje před Kasalem, který zatím drží v důležitých momentech svůj tým.

52:02

David pálil od modré a ještě jeden z domácích hráčů střelu pravděpodobně tečoval před brankářem. Kasal ale i tak nakonec zasahovat nemusel. Puk šel mimo.

51:23

Žmola dostal ideální přihrávku mezi obránce a už chtěl ujíždět sám na brankáře. Rychlý Havlíček ale dokázal zareagovat a puk mu vypíchl.

50:05

Vencl nahodil od mantinelu. Puk si u tyče v pohodě sebral Přikryl.

49:59

Protiútok Hradce zastavil na mantinelu Hamršmíd a puk tak mají opět domácí.

48:51

Sparta se snaží hrát co nejrychleji a částečně jí to vychází. Hradec teď ale hraje v obraně velmi dobře.

47:31

Sparta donutila Hradec vyhodit přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Mácha (Stepanchuk, Böhm), 18. Hamršmíd (Mácha, David), 28. Hrabovetskyi (Hrabík, Böhm) – 5. Jón (Vencl, Pavlík), 20. Beneš (Jón, Hušek), 27. Hora, 47. Havlíček (Beneš)

HC Sparta Praha: Přikryl (Liemann) – Červenka, Šindelek, Böhm, David, Ducháč, Bartoň, Pavlák – Žmola, Stepanchuk, Hrabík, Senčák, Theimer, Vitouch, Vašíček, Hamršmíd, Mácha, Hrabovetskyi, Novák, Fábry

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Havlíček, Táborský, Hušek, Hrbek, Pavič, Pelda, Boukal – Hora, Klíma, Král, Pavlík, Novotný, Jón. Leden, Giesl, Aschenbrenner, Vencl, Beneš

Rozhodčí: Jaroš, Kosnar – Horažďovský, Teršíp