2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – SKLH Žďár nad Sázavou

6:3

konec (1:0, 3:2, 2:1)

19.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 9. kolo • Info o změnách stavu (Jan Zatočil)

Tipsport: 1.32 6.0 5.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bobři potvrdili v tomto utkání roli favorita a svého soka ze Žďáru nad Sázavou přehráli v poměru 6:3 a to hlavně díky Davidu Vítkovi, který zaznamenal tři branky a k tomu přidal jednu asistenci. Další ústřední postavou dnešního úspěchu Valašského Meziříčí byl Tomáš Vávra, který si připsal tři asistence. (20:32:17)

59:37

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Hosté ještě jednou zkusili hru bez brankáře a výsledkem je další branka v podání DOMINIKA POKORNÉHO. Asistence: Tomáš Andris a Richard Pětník.

58:40

JAN FENCL se trefuje do odkryté klece. Asistence: Tomáš Vávra a David Vítek.

57:09

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté skutečně dramatizují závěr zápasu. Přesilovou hru využívá LUKÁŠ BUREŠ. Asistence: Jakub Čejka a Miroslav Rohlík.

56:35

Michal Hryciow je vyloučen na dvě minuty za hrubost a hosté ještě budou mít příležitost se zápasem něco udělat.

48:50

46:50

Hosté si přesilovou hru zopakují. Nyní je vyloučen Ondřej Gabrhelík na dvě minuty za nebezpečnou výstroj.

46:14

44:14

Hosté si zahrají v početní výhodě. Na dvě minuty je vyloučen Dominik Pokorný za podrážení.

40:01

40:00

37:37

Tentokrát se domácím přesilovka povedla a DAVID VÍTEK zkompletoval hattrick. Asistence: Tomáš Vávra a Michal Hryciow.

37:10

Miroslav Rohlík je vyloučen na dvě minuty za sekání.

33:34

33:08

Hosté udeřili ve vlastním oslabení a dávají kontaktní branku, když se trefil TOMÁŠ KULHÁNEK. Asistence: Miroslav Rohlík.

31:34

Na dvě minuty je vyloučen Lukáš Jícha za sekání a domácí si zahrají další přesilovou hru.

30:31

DAVID VÍTEK skóruje dnes již podruhé a zvyšuje vedení Valašského Meziříčí. Bez asistence.

6:3

Branky a nahrávky: 8. Vítek (Hryciow, Vávra), 22. Sviták, 31. Vítek, 38. Vítek (Vávra, Hryciow), 59. Fencl (Vávra, Vítek), 60. Pokorný (Andris, Pětník) – 22. Rohlík (Kulhánek), 34. Kulhánek (Rohlík), 58. Bureš (Čejka, Rohlík)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Netolička) – Báchor (C), Hryciow, Sviták, Ďurkáč, Holiš, Gabrhelík, Kubín – Kozubík, Vávra (A), Vítek – Finsterle, Pokorný, Andris – Pětník, Martinec, Fencl – Kuchařík.

Trenér: Lukáš Plšek.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Grauer, Ludvík, Macek, Pleva (C), Svoboda, Půža – Bureš (A), Jícha, Rohlík, Pilný, Kotlík, Michalčuk, Vaňkovský, Čejka, Gregar, Kunstmüller, Kulhánek.

Trenér: Vojtěch Šír, Milan Řehoř.

Rozhodčí: Grygera – Bubela, Vengřín.

00:35 VAL 2 Vítek, vražení na hrazení
07:17 ZNS 2 Macek, nedovolené bránění
07:38 VAL 1:0 Vítek (Hryciow, Vávra)
12:13 ZNS 2 Macek, podrážení
21:02 ZNS 1:1 Rohlík (Kulhánek)
21:11 VAL 2:1 Sviták