HC Lední Medvědi Pelhřimov – SK Telč

4:3

po s.n. (3:1) (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)

17.12.2022, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 19. kolo • Pavel Blažek

Nejlepšími hráči zvoleni Martin Vysloužil a Jiří Erat. Pelhřimov poráží Telč 4:3 po nájezdech a s tímto konstatováním se s vámi dnes loučím. Někdy příště napočtenou. (19:28:59)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Lední Medvědi Pelhřimov. Rozhodl Martin Vysloužil.

5. série 3:1

MARTIN VYSLOUŽIL ala Peter Forsberk rozhoduje.

1. série 1:0

Marek Hadrava střílí mezi betony, Poutníci vedou.

Samostatné nájezdy začínají.
Samostatné nájezdy rozhodnou tento duel...

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

Podražení a dvě minuty pro Filipa Kasalého.

64:35

Pospíchal také neproměnil tutovku, blíží se samostatné nájezdy.

62:49

Kaiseršot lapil pokus Martina Kreta.

61:19

Brabec sám před Krejčím, přestřelil.

61:05

Bínova střela na druhé straně sražena do ochranné sítě.

60:12

Hned zkraje prodloužení v šanci Vysloužil, Krejčí chytá.

60:01

Hosté stihli ve třetí třetině vyrovnat a protože další hráči se do střelecké listiny nezapsali, po výsledku 3:3 uvidíme prodloužení.

60:00

59:36

5 na 5

59:08

Smejkal navezl puk do Kaiseršota, ten přerušuje hru.

57:36

Josef Vácha a Max Kotrba – oba dvě minuty za hrubost. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

56:44

Šulák tváří v tvář Krejčímu nedává tutovku.

55:45

Martin Kret zvoní na tyčku domácí branky.

55:05

František Kret v nájezdu nechal vyniknout Kaioseršota.

52:45

Hosté jsou více při chuti, Telč pravidelně ohrožuje domácí branku.

51:42

Smejkal a po něm Berka mají velké šance, ale Kaiseršot drží puk před čárou.

50:47

Šulák v tutovce přestřelil hostující branku.

50:19

Tutovka Bíny, Kaiseršot drří Pelhřimov.

49:06

Berka z trestné ujížděl na Kaiseršota, ale Port útočníka hostů stihl vyrušit natolik, že z šance nebylo nic.

48:46

48:21

Dle sudích puk opustil útočné pásmo...

48:02

Zámek...

47:51

Do šance si najel Dominik Kasalý, ale puk z jeho hokejky Krejčí chytá.

47:33

Hosté vyhazují.

46:47

Zámek...

46:46

Zdržování hry a dvě minuty pro Josefa Berku.

45:50

Vysloužilova rána od modré našla pouze výstroj Krejčího.

44:38

SK Telč právě vstřelila branku! Josef Berba uzmul puk při domácí rozehrávce a bekhendem pod víko vyrovnává stav utkání. Bez asistence.

43:45

Hosté zkouší něco vymyslet v pásmu před Kaiseršotem, ten ve spolupráci s obránci Poutníků odolává.

42:24

Vácha posílal puk do skrumáže, kde si ho našel Krejčí a přerušuje hru.

41:00

V krátkém sledu vidíme dvě útočné akce na obou stranách.

40:01

Ve druhé třetině Poutníci otáčí výsledek a vedou 3:2. Zajímavé a bojovně laděné utkání bude gradovat ve třetí třetině, která začne cca v 18:34.

40:00

39:38

Zvýšit domácí vedení mohl Pospíchal, Krejčího lapačka byla proti.

38:54

Lední Medvědi právě vstřelili branku! DAVID ŠULÁK udělal z obránců Telče kuželky a slalom zakončil elegantně pod víko. Asistence Vladimír Port.

38:27

Dvě minuty pro Davida Kříže za podražení.

37:51

Pospíchal posílal před branku nabídku na teč, ale puk chytá Krejčí.

37:27

Váchův projektil Krejčí kryje.

35:30

Telč v zajímavé šanci, vyražený puk Kaiseršotem uklízí domácí obrana do bezpečí.

34:03

Utkání se vymyká sudímu z rukou, na obou stranách vidíme hodně tvrdé zákroky.

32:33

Na ledě je to v těchto chvílích boj plný nepřesností na obě strany.

30:35

Poutníci bojují v pásmu před Krejčím, ale brankář Telče si připisuje několik důležitých zákroků.

27:18

Podražení a dvě minuty pro Davida Smejkala.

26:29

Domácí vyhazují.

26:18

Zámek...

26:11

Puk se dotkl ochranné sítě, vhazuje se u Kaiseršota.

26:00

Zámek...

25:31

25:23

Filip Bříza dvě minuty za hrubost.

25:23

Nevýrazný pokus Vysloužila Krejčí kryje.

24:47

Telč se nyní snadno osvobozuje.

24:21

23:33

Zámek...

23:31

Dvě minuty pro Matěje Doskočila za hákování.

22:53

Lední Medvědi právě vstřelili branku! MARTIN VYSLOUŽIL využil přesné souhry s Martinem Brabcem, tvrdou střelou propálil Krejčího a máme u Bělé vyrovnáno. Asistence Martin Brabec

21:44

Jemná teč Machovského končí vedle hostující branky.

21:00

Rojení pelhřimovských dresů před Krejčím vyrovnání nepřineslo, také závar na druhé straně brankou neskončil.

20:01

V úvodní třetině sice domácí vedli, ale hráči Telče dvěma slepenými brankami skóre otočili. Druhá třetina začne cca v 17:47.

20:00

18:57

Votápkova střela sražena vysoko nad. Poutníci zatím nedokázali najít účinný recept na obranu Telče.

17:00

Další útok mířil na domácí branku, Kaiseršot raději přerušil hru.

16:13

Kotrba zblízka nepropálil Kaiseršota. Hosté jsou nyní lepším týmem.

14:59

SK Telč právě vstřelila branku! O bleskové využití přesilovky se postaral David Smejkal. Asistence Josef Berka.

14:52

Dvě minuty pro Josefa Váchu za nedovolené bránění.

14:19

Šulákův pokus končí na betonech Krejčího.

13:24

SK Telč právě vstřelila branku! Za kruhy vypálil Jiří Erat a puk končí v domácí brance. Bez asistence.

10:11

Dvě minuty pro Patrika Válka za podrážení.

10:00

Poutníci jsou po vstřelené brance aktivní, ale obrana Telče je nyní nepouští do velkých příležitostí ke skórování.

08:26

Mečiarův pokus Krejčí lapil do výstroje, ale jistý si tedy hostující brankář moc nebyl.

08:04

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Zatím :-) Teď už se MARTIN VYSLOUŽIL prosazuje přesnou střelou a otevírá skóre utkání. Asistence Petr Votápek a Tomáš Mečiar.

07:49

Závar před Krejčím zatím brankou nekončí.

06:14

Kotrba v dobré pozici minul domácí branku.

05:00

Poutníci zvýšili aktivitu v pásmu, ale zatím bez výrazné střely na branku.

03:16

Martin Vysloužil sice dostal puk do branky, ale skrz boční síť. Skóre se tedy nemění.

01:42

Martin Kret nahodil od modré, puk byl tečovaný a už mířil do brány, ale pelhřimovská obrana nebezpečí včas zažehnala.

01:00

Hosté zatím napadají pelhřimovskou rozehrávku, Poutníci se do šance zatím nedostali.

00:11

Hned po 11 vteřinách se rodil útok hostů, Kaiseršot přerušil hru.

00:01

Zdravím z pelhřimovského zimního stadionu, hosté z Telče už stojí na modré čáře a za chvíli budou následovat i domácí Poutníci. Zdravím všechny, kteří se dnes nemohli osobně dostavit a chtěl jsem pozdravit i nějaké fanoušky z Telče, ale od hostů nepřijel žádný fanoušek...
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Vysloužil (Votápek, Mečiar), 23. Vysloužil (Brabec), 39. Šulák (Port), rozh. náj. Vysloužil – 14. Erat, 15. Smejkal (Berka), 45. Berka