O Vánoční puk 2022 (5. třídy)

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

3:2

konec (1:2, 0:0, 1:0)

17.12.2022, 18:45 • Sportovní hala FORTUNA, Praha - Holešovice • Čtvrtfinále • Martina Schoupalová

Čtvrtfinále musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých nakonec poměrem 2:1 uspěli domácí z Olomouce a stávají se tak postupujícími! Naopak Oceláře může mrzet, že ztratili svůj pěkný náskok.

Díky za pozornost. (20:04:43)

44:59

Třetí třetina končí za nerozhodného stavu 2:2 a základní hrací doba tak o postupujícím z tohoto čtvrtfinále nerozhodla.

44:10

Oddechový čas pro tým HC Oceláři Třinec.

43:00

Další samostatný únik Olomouce a puk končí jen těsně mimo! Třinec je teď viditelně rozhozený.

42:35

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc nakonec využívá jedné z mnoha svých šancí a srovnává na 2:2! V samostatném úniku na nic nečekal DOMINIK SATKE a zakončuje přesně na vzdálenější tyč. Bez asistence.

41:50

Dobrá pozice pro domácí, jejich zakončení ale neprošlo třineckým blokem.

39:49

Olomouc zakončuje ze všech pozic a snaží se ze svých šancí vydolovat maximum.

38:59

Třinec se dostal do mnoha šancí, nepodařilo se mu ale trefit bránu a stále tak platí jeho vedení 2:1.

36:20

Olomouc v této třetině zatím dominuje, třinecký brankář je ale na svém místě a drží svůj tým.

35:59

Skvělé dva zákroky brankáře Ocelářů.

35:05

Obrovská šance Olomouce, která zůstala nevyužita! Jeden z domácích jel sám na třineckého brankáře a byť si jej i položil, puk mu při zakončení ujel a srovnání se tak nekoná.

34:10

Puk končí na střídačce Olomouce a vhazuje se tak u obranného pásma domácích.

33:50

Hraje se teď spíše takticky a moc střel na branku nevidíme.

32:05

Třinec ve slibné šanci, k zakončení se však nedostal.