11:1

konec (8:0, 3:1, 0:0)

17.12.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 26. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.15 8.5 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do druhé třetiny vlétnul mezi domácí tyče Adam Kubík, hosté měnili už podruhé. To jim ovšem nepomohlo. Na 9:0 propálil Mikuláše Pluháčka Štěpán Urbánek. Na 9:1 snížil Filip Štrombach. Kdo očekával drama, to se nekonalo. Desítku čepoval Pavel Písařík. Na 11:1 navýšil v oslabení Vítězslav Nedrda. Utkání skončilo nedůstojně pro druhou ligu. Hosté postupně odcházeli do kabin z důvodu údajně zraněných hráčů a odmítli k další části utkání nastoupit. Hlavní rozhodčí tedy utkání ukončil (18:51:31)

32:41

32:41 NEDRDA - 11:1

32:41

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí v oslabení navyšují skóre. Autorem branky je VÍTĚZSLAV NEDRDA, který si zahrál bago s Markem Havlíkem. Asistence: Marek Havlík a Milan Böhm

31:21

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Mosteckou desítku čepuje dnes PAVEL PÍSAŘÍK, který vykoupal Mikuláše Pluháčka. Asistence: Jakub Procházka

28:53

Hronov právě vstřelil branku! Máme tu drama!!! Hosté po ojedinělém útoku snižují zásluhou FILIPA ŠTROMBACHA. Asistence: Adam Kubeček

26:19

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! IJe vidět, že se blíží vánoce. I sváteční střelci dnes dávají góly. Za Mikulášem Pluháčkem krásně zazvonila zadní tyč po bombě ŠTĚPÁNA URBÁNKA. Asistence: Jakub Procházka a Jiří Hofmann

22:58

Vedoucí mužstva domácích Daniel Šoustek stačil zavřít včas pusu. Jinak přišel kotoučem o zuby

22:41

Adam Kubík si připisuje první zákrok

22:14

Dohlížel trestů Miroslav Majerčín poslal do brejku Štěpána Urbánka. Ten trefil betony Mikuláše Pluháčka. Dohližitel trestů tedy nebude mít asistenci

21:35

Martin Mical v oslabení zapotil Mikuláše Pluháčka, ten statečně vyráží

21:01

Domácí se vysvobozují

20:01

Střídání v týmu HC WIKOV Hronov:
ze hřiště odchází Gazizov, přichází Pluháček.

20:01

Střídání v týmu MOSTEČTÍ LVI:
ze hřiště odchází Hosnedl, přichází Kubík.

20:01

První třetina začala zostra. První branku domácích vstřelil Josef Stříbrný. Přesně za minutu navýšil skóre Jaroslav Šimeček. Přesilovou hru zužitkoval Pavel Písařík a domácí směřují k jednoznačnému vítězství. Svoji druhou branku poté vstřelil Pavel Písařík a stav utkání byl 4:0. Na 5:0 krásnou svižnou zvýšil Jakub Procházka. 6:0 Milan Böhm a 7:0 Michal Steinocher. Domácí krásně rozbalují své dárky. Na 8:0 opět Milan Böhm. První třetina a je po zápase

18:22

Michal Steinocher to zkusil jako útočník. Objel branku a zkusil zasunout. Marsel Gazizov tam měl ovšem beton

17:26

17:26 BÖHM - 8:0

17:26

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí nemají dost. MILAN BÖHM tam strčil dalšího loupáka. Asistence: Josef Stříbrný a Vítězslav Nedrda

16:04

16:04 ŠIMEČEK - 7:0

16:04

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Až je mi hostů líto. Autorem branky je JAROSLAV ŠIMEČEK

15:51

15:51 BÖHM - 6:0

15:51

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Tak tu máme kanára. Další branku střílí MILAN BÖHM. Asistence: Ivan Řehoř a Štěpán Urbánek

15:04

15:04 PROCHÁZKA - 5:0

15:04

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásnou svižnou vystřihl Marselovi Gazizovovi JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Pavel Smolka a Štěpán Urbánek

13:44

Vojtěch Kysela se hezky prosazoval před Marsela Gazizova. Moc nechybělo

12:22

12:22 PÍSAŘÍK - 4:0

12:22

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je tu další vánoční příděl. Svoji druhou branku střílí PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Pavel Smolka a Jakub Procházka

06:27

ze hřiště odchází Pluháček, přichází Gazizov.

06:27

06:27 PÍSAŘÍK - 3:0

06:27

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovou hru. PAVEL PÍSAŘÍK krásně zavěsil po přihrávce od spoluhráčů. Asistence: Pavel Smolka a Aleš Havlůj

03:05

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je tu další branka domácích. Jejím autorem je JAROSLAV ŠIMEČEK, který zužitkoval krásnou přihrávku spoluhráčů. Asistence: Jakub Kroupa a Michal Steinocher

02:05

02:05 STŘÍBRNÝ - 1:0

02:05

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná kombinační akce domácích. JOSEF STŘÍBRNÝ krásně vystřelil do volného prostoru nad rameno Mikuláše Pluháčka. Asistence: Ivan Řehoř a Milan Böhm