16.12.2022, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.52 4.99 4.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:19

57:19 Brandon HAGEL - 4:1

57:19

Tampa právě vstřelila branku!
Máme hotovo, dnes vyhrají Lightning! Kučerov se zmocnil kotouče a vyrazil sám na prázdnou klec. Místo střely se ale nakonec rozhodl předat puk dojíždějícímu BRANDONU HAGELOVI, který si následným jednoduchým zakončením zadělal na hattrick – 4:1! Asistence: Nikita Kučerov.

56:57

Tarasov vyráží na střídačku! Columbus už nemá co ztratit, hosté hrají vabank v šesti!

53:36

53:36 Brandon HAGEL - 3:1

53:36

Tak tohle je dost možná poslední hřebík do hostující rakve, body dnes nejspíš zůstanou v Tampě! Kučerov krásnou křižnou přihrávkou připravil zakončení pro BRANDONA HAGELA, který pěknou střelou z kruhu do vzdálenějšího horního rohu Tarasovovy svatyně poslal domácí do dvoubrankového náskoku – 3:1! Asistence: Nikita Kučerov, Victor Hedman.

49:02

49:02 Brayden POINT - 2:1

49:02

Blesky se necelých jedenáct minut před koncem základní hrací doby vrací do vedení! Obrana Columbusu nedostatečně hlídala BRAYDENA POINTA, který se protáhl až před brankoviště a za Tarasova doslova protlačil odražené nahození Hagela z pravé strany. Tohle si Bjork s Gavrikovem za rámeček nedají – 2:1! Asistence: Brandon Hagel, Nikita Kučerov.

42:14

Gaudreau se z rohu nebezpečně přesunul až před branku a zkusil zakončit pod horní tyč, puk ale zvedl až příliš a svatyni Lightning minul!

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

37:33

Dnešním třetím trestaným hráčem z řad hostujícího výběru je Jake Christiansen (CBJ), který byl, stejně jako Johnson a Berni, vykázán za hákování.

32:48

Paul kvůli dvěma dotěrným protihráčům zakončil jen do mantinelu. K odraženému puku se ale dostal dojíždějící Stamkos, který pak prudkou ranou z voleje vymetl pavučiny v Tarasovově rukavici! Skvělý zákrok brankáře Jackets!

25:08

Coleova tečovaná střela nebezpečně proskákala kolem Tarasova, puk byl jen pár centimetrů vedle vzdálenější tyče! Tohle bylo nepříjemné!

23:10

23:10 Kirill MARČENKO - 1:1

23:10

Columbus právě vstřelil branku!
Hosté přetavili rychlou akci ve vyrovnávací gól, na Floridě začínáme zase od začátku! Sillinger se po křídle protáhl do pásma a naservíroval puk na druhou stranu třetiny na volného KIRILLA MARČENKA, jehož následná rána zaplula přesně ke vzdálenější tyči – 1:1! Asistence: Cole Sillinger, Erik Gudbranson.

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

13:44

Rozjetého Cirelliho těsně před brankovištěm zahákoval Tim Berni (CBJ), který za tohle zatáhnutí záchranné brzdy stráví dvě minuty na trestné lavici.

10:56

Poměr sil na ledě se na pět sekund vyrovná, pak půjdou do početní výhody zase hosté. Na trestnou míří zkušený veterán Corey Perry (TBL), a to za držení.

09:39

Tarasov se blýskl neuvěřitelným zákrokem! Kučerov byl úplně sám u pravé tyče a zvolil jedovatou ránu z voleje, gólman Columbusu ale tygřím skokem letící pryž zneškodnil!

09:02

Kent Johnson (CBJ) si nyní při bránění pomohl hákem, Tampa si vyzkouší první přesilovku.

03:57

03:57 Pierre-Édouard BELLEMARE - 1:0

03:57

Domácí se hned ze své třetí střely na branku prosazují a už ve čtvrté minutě odskakují do vedení! Naměstnikov zavezl puk do útočného pásma a přihrál ho za sebe rozjetému PIERRU-EDOUARDU BELLEMAREOVI, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0! Asistence: Vladislav Naměstnikov, Victor Hedman.

4:1

Branky a nahrávky: 4. Bellemare (Naměstnikov, Hedman), 50. Point (Hagel, Kučerov), 54. Hagel (Kučerov, Hedman), 58. Hagel (Kučerov) – 24. Marčenko (Sillinger, Gudbranson)

Tampa Bay Lightning: Elliott (Vasilevskij) – Hedman (A), Perbix, Cole, Černák, H. Fleury, Bogosian – Hagel, Point, Kučerov (A) – Stamkos (C), Paul, Killorn – Colton, Cirelli, Maroon – Naměstnikov, Bellemare, Perry.
Trenér: Jon Cooper.

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Merzlikins) – Gavrikov, M. Bjork, Berni, Gudbranson, Christiansen, Peeke – J. Gaudreau, Jenner (C), Nyquist (A) – Činachov, Roslovic, Laine – K. Johnson, Sillinger, Marčenko – L. Foudy, Kuraly, Olivier.
Trenér: Brad Larsen.

Rozhodčí: McCauley, Luxmore – Flemington, Smith.

Diváci: 19 092

03:57 TBL 1:0 Bellemare (Naměstnikov, Hedman)
09:02 CBJ 2 K. Johnson, hákování