1:4

konec (0:2, 0:0, 1:2)

16.12.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 26. kolo • Natália Poláčková sk

Tipsport: 2.56 4.32 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec dnešného zápasu. Domácim sa síce podarilo v 45.minúte zásluhou Ondreja Janíka znížiť na 1:2, ale hostia si svoje víťazstvo poistili dvoma gólmi do prázdnej brány v 59. a 60.minúte. Humenné ako prví tím v tejto sezóne, prekračuje 50 bodovú hranicu a zostáva na prvom mieste tabuľky. Záhoráci zostávajú na 4.mieste. Skaličania túto sezónu nenašli recept na svojho dnešného súpera. Domáci majú možnosť získať ďalšie 3 body už v nedeľu, keď na svojom ľade Žiar nad Hronom.
Ja Vám prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:20:07)

59:35

Humenné dáva gól!
Domáci to znova skúsili v šestici. Vznikol závar v pásme domácich a FILIP VRÁBEĽ zamieril do prázdnej brány.
Asistencie: Igor Safaraleyev, Filip Vaško

58:10

Hostia strieľajú gól v oslabení. MARTIN LENĎÁK to skúsil z vlastného pásma a puk si našiel cestu do prázdnej brány domácich.
Asistencie: Kristián Horvát

58:00

Hujsa chcel posielať prihrávku na zadnú žrď kde bol Šátek, jeho pokus kryje Kozel.

57:05

Šiesti domáci sú nasťahovaní v útočnom pásme.

56:56

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Marcinko – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

55:47

Šišolák išiel do kľučky pred bránou hostí, k zakončeniu sa ale nedostal.

55:10

Domáci majú necelých 5 minút na vyrovnanie. Humenné ale dobre bráni.

53:23

Ťavoda zastavil prihrávku Nemca, ktorá smerovala pred bránku hostí.

52:39

Puk na ochrannej sieti. Hra prerušená.

51:00

Domáci boli nasťahovaní v útočnom pásme, Janík to vyskúšal ale jeho pokus zblokovali hostia.

49:30

Nepresná prihrávka domácich, ktorí sa sami vyháňajú za vlastnú bránu.

49:10

Hujsova strela končí na žrdke bránky Kozela.

48:49

Trandin si prikopával puk na hokejku, ale trafil len prvý betón Bernáta.

Skalica dala gól!
Skalica využíva presilovku a znižuje stav zápasu. ONDREJ JANÍK to vyskúšal od modrej čiary, pred brankárom hostí v ten moment prekorčuľoval Šátek a puk skončil za chrbátom brankára Patrika Kozela.
Asistencie: Martin Hujsa

1:4

Branky a nahrávky: 45. Janík (Hujsa) – 5. Krajňák (Horvát, Ragan), 14. Borov (Krajňák), 59. Lenďák (Horvát), 60. Vrábeľ (Safaraleyev, Vaško)

HK Skalica: Bernát (Nemec) – Jombík, Hílek, Semandel, Janík, Vidovič, Fatul – Janáč, Nemec, Šišolák – Hujsa, Landrigan, Šátek – Kuba, Včelka, Kotvan – Soveľ, Duban, Mikula
Trenér: Michal Ružička

HC 19 Humenné: Kozel (Balogáč ) – Lenďák, Jacko, Ťavoda, Marcinko, Pulščák, Novický – Vaško, Vrábeľ, Safaraleyev – Ragan, Krajňák, Horvát – Borov, Trandin, Lačný – Farkaš, Markuš
Trenér: Andrej Parfyonov

Rozhodčí: Výleta, Adamec – Bezák, Zelený

04:06 HUM 0:1 Krajňák (Horvát, Ragan)
11:25 SKA 2 Landrigan, podrážení
13:24 HUM 0:2 Borov (Krajňák)
13:35 SKA 2 Hujsa, hákování
22:27 SKA 2 Včelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
25:49 HUM 2 Jacko, vražení na hrazení
28:08 HUM 2 Ťavoda, sekání
29:21 SKA 2 Včelka, hrubost
29:21 HUM 2 Novický, hrubost
33:47 SKA 2 Včelka, podrážení
37:40 HUM 2 Lenďák, příliš mnoho hráčů na ledě
43:50 HUM 2 Marcinko, nedovolené bránění
44:58 SKA 1:2 Janík (Hujsa)