Tipsport: 1.97 4.15 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 41 – 26 | Přesilová hra: 0/4 – 0/3 | Trestné minuty: 15 – 17

Connor Hellebuyck (WPG) – 25 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,2 %, odchytal 63:31
Juuse Saros (NSH) – 39 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,1 %, odchytal 63:31

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
1. Juuse Saros (NSH) – 39 zákroků
2. Dylan DeMelo (WPG) – 1+0
3. Kyle Connor (WPG) – 1+1 (05:10:06)
Filip Forsberg poslal hostující celek v první třetině do vedení, následně srovnal Dylan DeMelo. Za stavu 1:1 dospěl zápas do prodloužení, které rozhodl tvrdou střelou mezi betony brankáře Kyle Connor.

63:31

63:31 Kyle CONNOR - 2:1

63:31

Winnipeg právě vstřelil branku!
Jedna z mála šancí v prodloužení končí gólem. KYLE CONNOR vypálil mezi betony brankáře a kotouč se tak tak dostal za brankovou čáru. Šťastná výhra pro Jets. Asistence: Adam Lowry.

62:00

Mnoho šancí k vidění není, hraje se hodně opatrně.

61:26

Josh Morrissey pálil z bezprostřední blízkosti, ale obrovskou šanci neproměnil, brankář Juuse Saros kryje kotouč, bude se vhazovat.
Sledujeme opatrné prodloužení, na výraznější šanci čekáme.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme neviděli branku, a proto tento zápas půjde za stavu 1:1 do prodloužení.

60:00

58:31

Pionk neuspěl od modré čáry, šancí není k vidění mnoho. Zdá se, že tento zápas půjde do prodloužení.

57:26

Connor Hellebuyck kryje kotouč poté, co vypálil od modré čáry hostující Jordan Gross.Bude se vhazovat.

56:45

Dylan DeMelo se jako obránce dostal k puku na modré čáře, jeho rána z této vzdálenosti končí nad brankou.

56:08

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je stále nerozhodný.

54:07

Juuse Saros nyní zasahovat nemusel, střela soupeře končí nad. Pierre-Luc Dubois nedokázal mířidla seřídit přesně.

52:51

Po delší době se do střelecké pozice dostali domácí, Josh Morrissey vypálil od modré čáry a jeho pokus kryje celkem snadno Juuse Saros.

52:03

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Winnipegu.

51:54

Filip Forsberg si sjel před branku a šikovně tečoval kotouč, i tak ale dokázal domácí brankář Connor Hellebuyck zasáhnout.

2:1

Branky a nahrávky: 16. DeMelo (Connor, Morrissey), 64. Connor (Lowry) – 10. F. Forsberg (Granlund, Duchene)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Perfetti, Scheifele (A), Wheeler – Connor, Dubois, Eyssimont – Barron, Lowry (A), Harkins – D. Gustafsson, Stenlund, Gagner.
Trenér: Rick Bowness

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Gross, Ekholm (A), Fabbro, Gravel, McKeown – F. Forsberg, Granlund (A), Duchene – Niederreiter, Glass, Sissons – Co. Smith, R. Johansen, Jankowski – Trenin, Pärssinen, Jeannot.
Trenér: John Hynes

Rozhodčí: South, Sutherland – Murchison, Daisy

Diváci: 13 949

09:04 NSH 0:1 F. Forsberg (Granlund, Duchene)
14:16 WPG 2 Dubois, hrubost
NSH 2 Josi, hrubost
15:24 WPG 1:1 DeMelo (Connor, Morrissey)
17:07 NSH 5 Jeannot, bitka
WPG 5 Lowry, bitka
28:15 NSH 2 Co. Smith, nedovolené bránění
31:00 NSH 2 R. Johansen, hákování
34:11 WPG 2+2 Harkins, vysoká hůl
37:50 NSH 2 F. Forsberg, držení
45:25 NSH 2 McKeown, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:47 WPG 2 Dubois, hrubost