AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba 2011

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

25.11.2022, 18:00 • 17. kolo • Lukáš Jandora

Ve vyrovnaném utkání se nakonec radují domácí. Ti sice chvíli před koncem přišli o vedení, však v prodloužení využili přesilovku a do tabulky si připisují další dva důležité body. Hezký páteční večer všem. (20:16:27)

62:47

Havířov právě vstřelil branku! Obrovská radost domácích, kteří využívají přesilovku. Od modré se krásnou střelou zápěstím trefil pod břevno OLAF WLODARA. Asistence: Dominik Kolat.

62:10

Lajoš střílí z levého křídla, však Slíž vyráží betonem.

61:55

Ofsajd AZetu.

61:45

Znovu Urbančík, Slíž jeho skrytou střelu vyráží lapačkou.

60:42

Zajímavá šance porubského Koudelného, však bránu přestřelil.

60:01

60:00

59:48

Poruba právě vstřelila branku! Využita hru 6 na 4, střela od modré zaplavala do brány, domácí gólman ji zřejmě neviděl. Autorem gólu je FILIP HLAVÁČ. Asistence: Halata.

59:30

Oddechový čas pro domácí střídačku.

59:30

Šance pro Porubu, Havířov jde do čtyř po docela zbytečném vyloučení, po faulu v rohu domácí třetiny.

59:20

Havířovský icing.

59:08

Hosté bez brankáře!

59:08

Zásah domácí střídačky, bude se vhazovat před havířovskou bránou. A máme tady ještě oddechový čas.

58:50

Havířov v útočném pásmu šetří čas.

58:03

Ofsajd AZetu. Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30

Havířov velmi dobře brání, Poruba v přesilovce nevystřelila na bránu.

56:40

Poruba se ne a ne usadit v útočném pásmu.

56:15

A opět se AZ osvobozuje.

56:00

Domácí vyhazují.

55:46

Problém pro Havířov, jde do čtyř. Možná zlomový moment zápasu je tu.

55:10

Domácí se nyní srdnatě brání, snaží se puky vyhazovat tak, ať z toho není icing.

54:16

Icing Poruby.

53:05

Střelu Koudelného teď Maňásek vůbec neviděl, puk naštěstí pro něj netrafil bránu.

52:48

A další zákrok domácího gólmana, hosté se teď na delší dobu usadili v útočném pásmu.

52:36

Tvrdá střela Shevchuka od modré, Maňásek pozorný.

52:31

Domácí Maňásek pokryl nahození ze středního pásma, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

52:09

Icing domácích, pomalu jdeme do finiše. Nadechne se Poruba k tlaku?

51:29

Ofsajd domácích a drobná rozmíška na ledě.

50:01

Střelu Wlodary od modré Slíž viděl, puk má v lapačce.

49:20

Nepřesná střela domácího Lipky, minul pravý horní roh.

49:00

Poruba se osvobozuje.

48:32

Halata – 2 min., sekání.

48:30

Až teď a hned z toho byla nepříjemná situace, však střela z čepele hostujícího hráče byla jedním z domácích obránců zblokována.

48:00

Domácí teď velmi poctivě brání střední pásmo, Poruba se ne a ne dostat do svého útočného pásma.

46:02

Domácí borce teď velice sympaticky povzbuzují malí klučinové s bubínkem. Ženou Havířov za dalším vítězstvím.

44:12

Domácí se trochu šťastně dostávají do vedení. VIKTOR JELÉNEK se dostal k puku a propasíroval jej za záda Slíže. Bez asistence.

42:36

Icing domácích, třetí perioda začala velmi opatrně.
Hosté v plném počtu. Nedobrá přesilovka domácích.

40:53

Poruba vyhazuje až za domácí bránu.

40:01

Začátek druhé třetiny vyšel lépe hostům, ti převzali otěže zápasu a zaslouženě šli do vedení. Však po havířovském vyrovnání jsou nyní domácí mírně lepším celkem. Do třetí části, která začne v 19:33, je vše otevřené.

40:00

39:39

Moravec – 2 min., sekání.

38:20

Porubě se nyní nedaří usadit se v útočném pásmu, tuto přesilovku nehraje dobře.

37:55

Domácí se opět osvobozují.

37:21

Havířov vyhazuje.

37:16

Střelu porubského Koudelného z pravého kruhu má Maňásek.

36:54

Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Pohl – 2 min., hákování.

35:56

Střela havířovských od modré, Slíž vyráží, chytá i následnou domácí dorážku. Havířov je nyní jasně lepší.

35:30

Hezká individuální šance domácího Middletona, však k zakončení se nedostal.

35:00

Poruba jako by nyní nevěděla, co hrát.

34:03

A další zákrok porubského muže s maskou po střele Valoucha od modré.

33:45

Zákrok Slíže jen dokazuje, že domácí viditelně ožili.

33:31

V hledišti je nyní slyšet jeden z fanoušků, který si na zápas přinesl bubínek.

33:17

Po rychlém přechodu do útočného pásma střílí havířovský Pohl, Slíž však zasahuje. Bude se vhazovat.

31:59

Ofsajd Poruby. Uvidíme, zda se obraz zápasu po havířovském vyrovnání nějak viditelně změní.

30:24

Havířov je jako polit živou vodou, Slíž nyní musel 2x po sobě zasahovat.

29:07

Havířov právě vstřelil branku! Havířov vyhrál buly, střela od modré z hole Kosiny byla tečována, tu do brány šikovně usměrnil PATRIK MIKULA. Asistence: Kosina, Makovec.

28:57

Havířov před Slížem vyhrál buly, ke kotouči se dostal Lajoš, vystřelil bekendem, však porubský brankář pozorný.

27:33

Opět a zas, havířovský icing, kdy domácím velmi drhne založení útoku.

26:29

Další zakázané uvolnění havířovských, kteří nyní viditelně tahají za kratší konec provazu.

25:27

Poruba vyhrála vhazování, dozadu na beka, jehož střelu si Maňásek pohlídal. Opět se vhazuje.

25:21

Zakázané uvolnění havířovských.

24:13

Střelu domácího hráče z levého kruhu Slíž pokryl.

24:00

Hosté začali druhou třetinu lépe, vypracovali si 3 šance, ta třetí skončila gólem. Uvidíme, co inkasovaný gól udělá s domácími.

22:59

Poruba právě vstřelila branku! Hostující MATĚJ HALATA prostřelil Maňáska pod vyrážečku. Bez asistence.

22:36

Porubané jeli dva na jednoho, však výborný Maňásek.

22:21

Porubský icing.

21:30

První velká šance hostí, však Maňásek se na čáře výborně roztáhl a střelu lapil pravým betonem!

20:55

Zakázané uvolnění Havířova.

20:01

V první třetině se hrál zcela vyrovnaný zápas, ani jeden celek si nevytvořil větší šanci. Druhá třetina začne v 18:45

20:00

19:46

Ještě jedna střela domácích od modré.

19:03

Střelu domácího Valoucha od modré Slíž vidí a bez problémů chytá.

18:46

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před hostující bránou.

17:10

Nádherný bodyček domácího Bílka!

16:54

Poruba se provinila zakázaným uvolněním.

15:33

Ostravský Hlaváč pálil od modré, Maňáskův rozklek a puk v náruči.

15:03

Havířovští opět vyhazují až za hostující bránu.

14:40

Nepřesné založení hostujícího útoku...

14:22

Havířov se osvobozuje.

14:07

Ošemetná situace. Od modré střílel porubský David Moravec, Maňásek vyrazil jen před sebe, však poradil si i s dorážkou a trmou vrmou v brankovišti.

13:56

Střelu jednoho z hráčů Poruby z levého kruhu má Maňásek v lapačce.

13:18

Kreutz – 2 min., podrážení.

12:05

Hezká teč hostujícího Halaty gólem nekončí.

11:49

Poruban Krčmarský střílí z pravého kruhu, však Maňásek je pozorný.

10:12

Ofsajd porubských.

9:41

Nebezpečná střela Urbančíka (AZ) z mezikruží.

9:17

Stále čekáme na první větší šanci v utkání.

7:19

Střelu porubského Elzeho skryl do lapačky Maňásek, vhazuje se.

5:45

Střelu domácího Pohla z mezikruží vyráží Slíž pravým betonem.

4:16

Zatím se hraje vyrovnané utkání bez vyložené šance.

3:16

Hostující brankář Slíž raději pokryl kotouč, bude se vhazovat po jeho levici.

1:48

Střelu jednoho z porubských beků vyrazil Maňásek do rohu.

1:01

Icing hostujícího celku.

0:28

Druhý zákrok si připisuje gólman Maňásek.

00:01

Trenér: Jan Křivohlávek

Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Michael Hranoš — Michal Vengřín, Přemysl Bartek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 30. Mikula (Kosina, Makovec), 45. Jelének, 63. Wlodara (Kolat) – 23. Halata, 60. Hlaváč (Halata)

AZ Havířov: Maňásek (Michalik) – Kosina, Wlodara, Brančík, Bílek (A), Valouch, Kreutz, Lazár, Maršálek – Makovec (A), Lajoš, Urbančík (C), Lipka, Mikula, Siekierka, Middleton, Jelének, Kolat, Ungr, Pohl. Trenér: Jan Křivohlávek

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Mareček) – Hlaváč, Fišara, Černý (C), Shevchuk, Kalužík – Krčmarský, Moravec, Jánoš, Halata (A), Chovanec, Elze, Skřipčák, Koudelný, Gnap, Prokeš, Stasjuk. Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Michael Hranoš — Michal Vengřín, Přemysl Bartek

13:18 HAV 2 Kreutz, podrážení
22:59 POR 0:1 Halata
29:07 HAV 1:1 Mikula (Kosina, Makovec)
36:54 HAV 2 Pohl, hákování
39:39 POR 2 Moravec, sekání