Litvínov – Třinec 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Estephan (TS) – 36. M. Růžička (Hrňa, Marcinko), 61. Marcinko (M. Růžička, Daňo)
K. Vary – Pardubice 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Koblasa (O. Beránek, Černoch) – 22. Zohorna (R. Kousal, Radil), 31. Říčka (Radil, Čerešňák), 60. Košťálek
Vítkovice – Motor ČB 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Bukarts (Mueller, Krieger), 7. Fridrich (Mikuš, Stezka), 18. Chlán, 48. Gewiese (L. Kovář, Kalus) – 15. Strnad (Gulaš, Gazda), 25. Šenkeřík, 37. Pech (Strnad, Gulaš)
Mountfield HK – Plzeň 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Kev. Klíma (Jergl) – 17. Schleiss (Kodýtek), 33. Suchý (Kodýtek, Hrabík), 37. Houdek (Suchý, Malát), 53. Rekonen (Kodýtek, Holešinský)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Strömberg (Koblížek) – 26. M. Beránek (Fořt), 40. P. Kousal (Stříteský), 59. O. Najman (Lantoši, Åberg)
Kladno – Olomouc 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Klepiš (Brodecki, Indrák), 8. Klepiš (Brodecki, Sotnieks), 13. Kubík (Sotnieks, Ticháček), 25. Kubík (Kehar), 38. Brodecki (Plekanec) – 13. Olesz (Knotek, J. Káňa), 50. Nahodil (Olesz, Škůrek)
Sparta – Liberec 3:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Němeček (Jandus, Sobotka), 35. Řepík (Kempný, Tomášek), 58. Tomášek – 39. Ivan (Ordoš)
Boston – Carolina 3:2
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 40. Krejčí (Pastrňák, Zacha), 51. Krejčí (Zacha, N. Foligno), 64. Pastrňák (Marchand, Bergeron) – 7. Noesen (Aho, A. Svečnikov), 16. Kotkaniemi (Jarvis, Pesce)
Chicago – Montreal 2:3
20:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 26. Cal. Jones (Dickinson, Khaira), 57. Raddysh (P. Kane) – 4. Edmundson (Monahan), 28. Suzuki (Matheson, Monahan), rozh. náj. Dach
Minnesota – Toronto 3:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kaprizov (Eriksson Ek, Zuccarello), 23. Boldy (Goligoski, Greenway), 57. Zuccarello – 4. Marner (Liljegren, Tavares), 13. Aston-Reese (Engvall), 31. Järnkrok (Giordano, Tavares), 54. Nylander (Bunting, Mete)
Washington – Calgary 3:0
20:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Oshie (E. Gustafsson, Ovečkin), 37. Kuzněcov (Oshie, Milano), 53. Ovečkin (Sheary, Milano)
Anaheim – Ottawa 1:5
21:00, konec
Branky a nahrávky: 58. Max Jones (White) – 17. B. Tkachuk (Batherson, Chabot), 19. Brassard (M. Joseph, Sanderson), 31. Stützle (DeBrincat, Batherson), 35. Zub (Brassard, M. Joseph), 47. M. Joseph (Brassard, Pinto)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4
23:30, konec
Branky a nahrávky: 51. Hayes (Deslauriers, Sanheim) – 12. Archibald (Blueger), 20. Crosby (M. Pettersson, Letang), 23. Poehling (Blueger, Petry), 34. Poehling (Blueger, Archibald)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 0:0
12:15, odloženo
Plzeň – Jihlava 0:0
17:00, odloženo
Vítkovice – HC Litvínov 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Krejsa (Prčík, Kotásek) – 12. Ekrt (Skuhrovec, Danielčák), 44. Čech (Vyhlídal), 47. Vopat (Skuhrovec, Bystřický), 55. Skuhrovec (Dudáček)
Sparta – Kometa Brno 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Vitouch (Hauser, Theimer), 37. Hrabík (Senčák, Fábry), 39. Hrabík (Senčák, Fábry) – 11. Rakus (Fajmon, Linka), 17. Boltvan (Zembol, Rakus), 30. Rakus (Bělohlav, Němec), 62. Harmim (Němec)
Třinec – K. Vary 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Cedzo (Andrle, Moškoř), 23. Šilar (Bartoš), 60. Šutý (Volas) – 40. Tůma (Sapoušek, Kusak)
Pardubice – Liberec 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Herčík (Koudelka, Pavlata), 22. Fiala (Novotný), 23. Štetka, 50. Herčík (Pavlata, Tomas), 53. Tvrdík (Rájek, Tomas), 58. Pavlata – 17. Kříž (Hladík), 48. Pérez (Kříž, Bačkovský), 50. Fiala (Patzelt)
Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:3
17:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 21. Saari, 48. Uhrík (Walega, Diakov) – 5. Buc (Źitný, Chalupa), 19. Žitný (Osburn, Buce), rozh. náj. Lapšanský
Spišská N. Ves – Prešov 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Beaudry (Novák), 18. Kerbashian (Majdan, Beaudry), 19. Giľák (Salituro), 41. Kerbashian (Majdan), 59. Giľák (Verbeek) – 14. Žilka (Klíma, Turan), 50. Girduckis (Lalík, Nauš)
Košice – Poprad 2:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Parshin (Ferenc, Chovan), 49. Campbell (Ferenc, Leskinen)
Nitra – Zvolen 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Zuzin (Messner, Hecl), 31. Marcinek (Šiška), 52. Bondra (Langkow, Hain)
HC Slovan – Trenčín 1:2
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 25. Fominykh (MacKenzie) – 45. Petráš (Tourigny), rozh. náj. Tourigny
Banská Bystrica – Nové Zámky 2:3
18:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 5. Tamáši, 7. Björkung (Bíreš, Kabáč) – 21. Jackson (Johnson, Farley), 59. Johnson (Lee, Jackson), rozh. náj. Jackson
Skalica – Pov. Bystrica 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Kadlečík (Landrigan, Hujsa), 59. Včelka (Janáč, Kuba), 62. Hujsa (Landrigan, Jombík) – 44. Tománek (TS), 53. Rufati (Omelka, Dmitriev)
Martin – Topoľčany 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Semaňák (Ďurina, Sleziak), 18. Tiainen (Ďurina, Nemec), 41. Dírer (Charvát, Juščák)
Levice – Humenné 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Volko (Huna, Novák), 24. Huna (Volko, Zahradník) – 49. Ščurko (Ťavoda)
Dubnica – Vlci Žilina 2:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Beták (Chatrnúch, Lunter), 55. Beták (Ďuriš) – 19. Krajč (Růžička, Kluka), 29. Hovorka (Jakubík, Melcher), 43. Tibenský (Růžička, Melcher), 52. Mráz (Koyš, Pacalaj), 53. Mráz (Koyš, Kluka), 58. Koyš (Mráz, Varga)
Žiar nad Hronom – Modré Krídla 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Fekiač (Jakúbek, Kolenič), 46. Fekiač (Jakúbek, Kolenič) – 45. Bezák (Žabka, Ožvald), 53. Preissinger (Kukumberg, Ožvald), 60. Fetkovič (Lipiansky, Demo)
Samson České Budějovice – Strakonice 8:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Suchánek (Rolínek, Sičák), 18. Nedorost (Mrkvička, Šulčík), 19. Nedorost (Sičák, Šulčík), 24. Sumerauer (Vydarený, Ryba), 25. Ryba (Sumerauer), 33. Sičák (Vydarený), 45. Šuhaj (Sumerauer, Vydarený), 57. Sumerauer (Rolínek, Ťoupal) – 3. Januška (Šebesta, Dlouhý), 31. Andrle (Mikeš, Cibuzar), 55. Andrle (Tintěra), 59. Hradský (Křenek, Koňařík)
Č. Krumlov – Hluboká n.V. 3:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Krcho (Michalec, Svoboda), 16. Berný (Lamač, Svoboda), 38. Svoboda (Hakl) – 24. Arnold (Rákosník), 37. Vácha (Schmidmayer, Miler), 39. Miler (Schmidmayer), 43. Miler (Vácha, Schmidmayer), 58. Michel (Rákosník, Moudrý)
Pelhřimov – Velká Bíteš 5:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Vrátný (Votápek, Kasalý D.), 16. Vrátný (Votápek, Vácha), 23. Štěrba (Mečiar, Martínek), 31. Šulák (Votápek, Vrátný), 35. Machovský (Brabec, Hadrava Marek) – 14. Dupljaku (Petrčka)
Chomutov – Písek 0:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 22. Řehoř, 25. Šipla (Sabiniok), 56. Hlaváček (Dubský, Cháb)
Havířov – Poruba 2011 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Mikula (Kosina, Makovec), 45. Jelének, 63. Wlodara (Kolat) – 23. Halata, 60. Hlaváč (Halata)
Technika Brno – HK MD Šumperk 4:1
18:45, konec
Branky a nahrávky: 28. Pospíšil (Adam, Toman), 52. Pospíšil (Toman), 54. Pospíšil (Toman), 60. Pospíšil – 58. Najman (Slováček, Křivohlávek)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 4:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Hrdlička (Dymák, Kuprijanov), 38. Kuchta (Topol, Holenda), 51. Kuprijanov (Hrdlička, Dymák), 57. Kuprijanov – 13. Petrásek (Vavřík, Hála), 20. Eremiáš (Putz, Turek), 21. Eremiáš (Putz, Turek)
Vsetín – Přerov 1:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Rigo – 27. Billa (Kuchta, Pekr), 50. Šilhavý (Halík, Kuchta)
Čerti Ostrov – Mostečtí Lvi 4:6
16:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Nöbauer (Havlík), 18. Dvořák (Jonák, Nöbauer), 40. Havlík (Jonák), 46. Pišna (Helecz, Houdek) – 5. Petr (Pačan), 9. Dostál (Král), 17. Ščislák (Perný, Chovanec), 28. Perný (Ščislák, Chovanec), 34. Petr (Pačan), 60. Dostál (Křen)
Bílí Tygři Liberec – Č. Lípa 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Hrabčák (Jakubec, Vološín), 6. Mizera, 7. Vološín (Hrabčák, Jakubec), 24. Rydval (Kotyk), 50. Jakubec – 4. Stejskal (Lukáš), 35. Stejskal (Fajkus)
Rakovník – Kralupy n. Vltavou 8:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Lev (Bodinger), 5. Arnošt (Sojka), 14. Vlasjuk (Vaníčková), 15. Tráva (Vlasjuk), 27. Bodinger, 46. Vlasjuk (Tráva), 55. Lev (Bodinger), 55. Arnošt (Vitásek) – 23. Vorlíček (Šilhavý), 41. Krátký (Voljanskij), 52. Šmíd (Mládek), 54. Voljanskij (Havel, Šilhavý), 57. Mládek (Vrba)
HC Domažlice – Klatovy 7:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Lohr (Schröpfer), 29. Holomoj (Jelínek, Martinec), 38. Červený (Toupal), 42. Holomoj (Martinec), 46. Hašek (Toupal, Červený), 47. Martinec, 52. Lenárd (Toupal) – 22. Beer (Batěk), 25. Kosnar (Hlavatý), 60. Balák (Rendl, Batěk)
Třemošná – Černošice 7:4
17:35, konec
Branky a nahrávky: 5. Šmíd (Koranda), 20. Steinbrücker, 20. Krasanovský (Sieger, Hrach), 21. Holý, 44. Krasanovský (Matoušek), 53. Holý (Steinbrücker), 58. Sieger (Matoušek) – 38. Hradil (Capoušek, Bláha), 52. Krásný (Václavek, Voska), 60. Kozák (Pavlovský), 60. Malík
Vlašim – Poděbrady 3:2
17:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 33. Dvořák (Horejš), 58. Kořánek (Dvořák, Pejša), 60. Pessr (TS) – 28. Zbejval (Vaníček, Flieger), 43. Vaníček (Zbejval)
Opava – Orlová 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Chudoba (Nádeníček), 27. Haladěj (Wendelin), 32. Haladěj (Petruška), 35. Petruška (Platzek), 48. Petruška (Platzek) – 17. Vaštyl (Šústek), 22. Štebel (Kotala), 57. Šústek (Kural)
Orli Znojmo – Warriors Brno 5:4
18:15, konec
Branky a nahrávky: 13. Kotrba (Hudeček), 17. Kotrba (Walla), 31. Nečas (Míča), 38. Pozděna (Nečas), 45. Kotrba (Hudeček) – 4. Straka (Klouda, Mareček), 6. Klouda (Kolečkář, Straka), 55. Dočekal (Staněk), 57. Kolečkář (Dočekal)
Ústí nad Labem – HC Varnsdorf 11:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kurty (Kuchler, Nedoma), 20. Bartoň (Kredl), 21. Kredl (Kuznetsov), 26. Kredl, 31. Kurty (Kuznetsov), 37. Kredl (Kuznetsov, Hurný), 46. Kurty (Nedoma), 47. Kuznetsov (Hurný, Bartoň), 49. Bartoň (Chlapec), 55. Nedoma (Hurný, Kurty), 56. Kuznetsov (Kredl) – 11. Pešek (Vaněk), 37. Damašek (Veselý, Vaněk), 55. Voráček (Pešek)
HC Střelci J. Hradec – Soběslav 16:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kovaříček (Svoboda, Slechan), 21. Svoboda (Kovaříček), 25. Kovaříček (Šťastný, Slechan), 29. Zamazal (Mareš, Makovec), 30. Svoboda (Bukovský), 32. Kovaříček (Punda, Svoboda), 33. Klípa (Kovaříček, Svoboda), 36. Šimek (Kynčl), 41. Klípa (Svoboda, Punda), 45. Mareš (Makovec, Zamazal), 46. Mareš (Makovec, Vylít), 48. Punda (Kovaříček, Svoboda), 52. Šťastný (Makovec, Zamazal), 54. Kovaříček (Svoboda, Bukovský), 55. Urban (Ledecký, Kynčl), 60. Zamazal (Mareš, Makovec) – 15. Schmidtmayer (Brožka, Musil)
Sokolov – Klášterec nO 3:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kožík (Vican), 29. Kožík (Vican), 43. Sipl (Czingel, Galla) – 31. Kroupar (Döring, Mojžíš), 39. Kokman (Jenček), 50. Kroupar (Mojžíš, Jenček), 59. Jenček (Ševčík, Dautovský)
Kroměříž – Vel. Meziříčí 2:3
19:15, po s.n.
Branky a nahrávky: 12. Opravil (Ševčík, Opravil), 56. Ševčík (Lavička, Opravil) – 41. Němec (Vildomec), 56. Staiger (Broža), rozh. náj. Kuřátko (TS)
Tábor – Pelhřimov 10:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 4. Kupka (Šimák, Suchan), 7. Šimák (Suchan), 19. Janda, 21. Šťastný (Kundrát, Janda), 23. Říha (Bejšák, Špánek), 23. Kundrát (Adamec), 30. Kundrát (Adamec, Šťastný), 33. Kundrát (Vaněk), 46. Šťastný (Janda, Kundrát), 53. Janda (Vaněk, Šťastný) – 35. Zelenka (Hájek, Zukal), 41. Zelenka (Hájek, Zukal)
Strakonice – HC DDM Č. Budějovice 1:7
19:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Vaněček (Vaník) – 12. Čevora (Čížek), 17. Falta (Kretschmer, Tauer), 19. Marhoun (Falta), 35. Taraba (Kretschmer, Falta), 49. Kretschmer (Melichar, Tauer), 50. Čevora, 58. Kantor (Marhoun)
Litomyšl – Lokomotiva Č. Třebová 4:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Dostál (Stráník), 25. Zezula (Klement), 32. Dostál, 40. Dostál (Stráník) – 23. Vrba (Lepša), 44. Novotný (Lepša), 53. Fiala (Slezák)
Chotěboř – Skuteč 4:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 37. Němec (Stránský, Petržílek), 40. Petržílek (Stránský, Němec), 44. Petržílek (Matýsek), 49. Slávka (Zoubek) – 48. Netolický (Hron)
Krkonoše – Nová Paka 7:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Rada (Mostecký, Knutson), 9. Rychlovský (Stojkovič), 31. Knutson (Grof), 35. Novotný (Knutson), 39. Rada (Knutson, Rychlovský), 41. Knutson (Mlejnek), 57. Novotný (Oborník) – 43. Kindyshev (Paulus, Fišar), 48. Trejbal (Kindyshev), 55. Trejbal (Krátký, Kindyshev), 57. Trejbal
Val. Meziříčí – Brumov 3:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Raušer (Holík), 16. Kubín (Raušer), 38. Páže (Budín, Siner) – 53. Pigulevskyi
Litoměřice – Bílina 5:9
19:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Dykast (Bauer, Barva), 34. Bouša (Hrzán), 41. Barva (Klaus), 55. Bořil (Dykast), 56. Bauer (Vait) – 26. Novotný (Beneš), 32. Dobek (Vozár), 38. Vozár (Novotný, Kočárek), 45. Vozár (Novotný, Kočárek), 46. Vozár (Novotný, Kočárek), 49. Komisar (Bobko), 49. Novotný (Kočárek, Vozár), 52. Tykal (Dobek), 58. Kočárek (Býna)
Nový Bydžov – Kolín 2:10
20:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Jiránek (Hrubý), 49. Krause (Ševčík, Zrzavý) – 3. Dvořák, 4. Pilný (Houžvička), 31. Veselý (Král), 38. Dvořák (Franc), 41. Veselý (Žaloudek, Novotný), 44. Dudek, 47. Veselý (Král), 56. Dvořák (From), 57. Žaloudek, 59. Pilný
Hlinsko – Lanškroun 4:6
20:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Bříza (Picka, Grygar), 18. Machura (Bříza, Vrána), 29. Bříza (Ondráček), 46. Bříza (Ondráček) – 5. Jáneš (Peškar), 13. Šedý (Peškar), 26. Gildain, 32. Bednář (Peškar), 51. Jirků (Jáneš), 57. Bednář (Faltejsek)
Hvězda Praha – Smíchov 1913 11:0
20:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Pírs (Hulej, Jurak), 15. Hrůšová (Jurak, Srb), 20. Frank (Náhončík, Štefko), 22. Štefko (Frank, Kubas), 29. Topol (Ivanovic), 30. Pírs (Kubata), 33. Pírs (Srb, Kubata), 36. Štefko (Pírs, Kubata), 47. Kubata (Jurak, Pírs), 57. Ivanovic (Roule, Topol), 58. Hulej (Ivanovic, Topol)
Frýdlant – Děčín 5:6
20:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Zverka (Salač, Švadlenka), 1. Budka (Krátký), 15. Krebs (Zverka, Švadlenka), 28. Salač (Louda), 30. Krebs (Švadlenka, Krátký) – 4. Antal (Hájek, Nowák), 21. Hruška (Macek, Čamra), 24. Nowák (Prchal), 35. Macek (Hruška, Šíma), 49. Macek (Hercík), 50. Hruška (Hájek, Antal)
Benátky n/J – Letňany 6:5
20:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 21. Husák (Kuna, Kuna), 33. Němeček (Vorel, Kusý), 37. Kusý, 44. Němeček (Kusý), 59. Husák (Kusý), 60. Vorel (TS) – 2. Křišťan, 26. Čečetka (Skyva), 33. Čečetka (Kalajev), 41. Kalajev (Čečetka), 46. Dobrov
Vsetín – Technika Brno 4:3
16:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Miklas (Drozd), 37. Miklas (Drozd, Kužel), 47. Koláček, 47. Stodůlka (Kovář, Ostrčil) – 15. Čaňo (Minář, Smrž), 48. Smrž, 53. Hladký (Čaňo)
Břeclav – Warriors Brno 3:2
16:55, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Zálesňák (Pečner), 54. Vaculík, 62. Burian (Huleja) – 9. Baláž (Čada, Žižka), 59. Drasal (Janák, Žižka)
K. Vary – Sokolov 5:3
16:55, konec
Branky a nahrávky: 5. Klíma (Šuma, Vimr), 10. Roštejnský (Vimr), 33. Příplata (Kožík, Dobřemysl), 37. Dobřemysl, 49. Teterja (Hynek, Klíma) – 15. Hanek (Novák), 49. Knap (Novák, Petrák), 55. Krejbich (Sztolarik, Vykoupil)
Třebíč – Havířov 6:5
18:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 10. Windegger (Suchánek, Přibyl), 29. Windegger (Přibyl), 50. Kijonka (Bartoš, Rous), 51. Havlíček (Suchánek, Přibyl), 59. Suchánek (Kijonka, Windegger), rozh. náj. Suchánek (TS) – 1. Jarolím (Ščerba), 17. Barnošák (Beleš, Kósa), 31. Makula, 38. Kósa (Toma), 55. Bielesz (Lacina)
Písek – Ústí n/L 2:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Prokop (Kápl, Čunát), 20. Prušák (Prokop, Kápl) – 10. Vaněk (Pospíšil), 20. Klír (Pospíšil), 23. Kurnat (Hudec), 25. Pospíšil (Surkov), 30. Pengl (Šilhavý), 35. Pengl, 38. Kváš (Hrubec)
Polsko U16 – Chrudim 5:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Drabik (Borys), 35. Guminski (Hanzel, Tyczyński), 42. Borys (Klucznik, Drabik), 44. Zając (Laszkiewicz, Stolarski), 48. Guminski (Majerczyk, Borys)
PZ Kladno – Kobra 1:9
19:30, konec
Branky a nahrávky: 38. Dostál (Darsa) – 3. Judiak (Cibulka, Svoboda), 11. Tichý (Frejka), 13. Judiak (Leinweber, Beránek), 14. Judiak (Leinweber), 29. Leinweber (Judiak), 31. Tichý (Jindrák), 43. Derka (Judiak, Leinweber), 47. Palaščák (Cibulka), 48. Leinweber (Beránek, Judiak)
Náchod – Třemošná 2:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Flaška (Šedivý, Krögler), 35. Bohuněk (Bubeníček, Špetla) – 6. Křepel (Kubový), 9. Lédl (Křepel), 17. Kubový (Fehér), 60. Křepel
Litoměřice – Pilsen Wolves 0:4
16:45, konec
Branky a nahrávky: 10. Maršálek (Patejdl), 13. Martinů (Lučan), 23. Jonák (Reisnecker, Lučan), 27. Jonák (Popovych)
Klatovy – Příbram 2:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kolář (Kloud), 15. Denk (Kalivoda) – 2. Šmíd (Jeník), 2. Pešta, 5. Novotný (Pikous, Jeník), 14. Veselý (Pikous), 27. Škrdlant (Lenc), 29. Novotný (Pešta), 31. Šmíd (Pikous), 36. Šmíd (Škrdlant), 46. Lukšan (Šašek, Novotný), 57. Lukšan (Valta, Pešta)
Poděbrady – Letňany 5:2
17:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Smutný (Polanský), 11. Polanský (Kraus), 14. Kraus (Hájek), 29. Hájek (Polanský), 30. Bažev (Smutný) – 10. Kubalík (Motlíček), 18. Kubalík (Motlíček, Wolf)
Mostečtí Lvi – Berounští Medvědi 4:1
18:45, konec
Branky a nahrávky: 12. Novotný (Trnka), 16. Voženílek (Srbecký), 53. Kába (Patočka, Sýkora), 57. Nekvinda – 8. Hovorka (Hasman)
Žďár n/S – Tábor 5:2
18:45, konec
Branky a nahrávky: 15. Slavíček (Chromý), 19. Dvořák (Klíma), 36. Beran (Slavíček, Chromý), 43. Dočekal (Jaroš), 51. Chromý (Slavíček) – 3. Kostka, 6. Lang
HC Boskovice – Kroměříž 0:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Havlík (Chytil), 5. Došlík (Zakravač), 11. Došlík (Nedbal), 19. Havlík (Zakravač), 31. Nedbal (Zakravač), 38. Nedbal (Došlík), 44. Pochylý
Frýdek-M. – Orli Znojmo 3:1
19:10, konec
Branky a nahrávky: 15. Kanich (Urbiš, Bobok), 33. Papaj (Piatkowski), 60. Neuwirt (Káňa) – 45. Stibůrek (Solař)
SHKM Hodonín – Tigers Zlín 2:12
19:15, konec
Branky a nahrávky: 49. Běhůnek (Procházka), 56. Krátký – 1. Doležal (Pippal), 14. Zaborskyi (Haida), 23. Haida (Mozr, Šlesinger), 24. Vaněk (Vyorálek, Veselý), 25. Doležal (Zámorský, Vasyliev), 27. Vaněk (Veselý), 32. Mozr (Zaborskyi, Haida), 38. Doležal (Jünger), 53. Pippal (Doležal), 54. Vyorálek, 54. Zaborskyi (Vaněk, Veselý), 58. Valouch (Veselý, Pippal)
Krkonoše – Jaroměř 5:1
20:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Jakubec (Srnský), 13. Barták (Jakubec), 18. Charvát, 18. Charvát, 34. Barták (Smékal) – 55. Bedlek
Slaný – Poděbrady 2:6
18:15, konec
Branky a nahrávky: 34. Kraus (Novák), 57. Sochor (Štajer) – 11. Růžička (Špaňo), 13. Svatoň (Kaňkovský), 18. Lovětinský (Samec), 47. Svatoň (Chramosta), 48. Jireček (Lovětinský, Cudrák), 56. Petr (Varečka)
Příbram – Písek 1:14
18:15, konec
Branky a nahrávky: 60. Synek – 2. Čapek (Staněk, Netušil), 11. Svoboda (Tramba), 21. Svoboda (Štěpán, Tramba), 27. Svoboda (Čapek, Ramajzl), 30. Štěpán (Čapek, Svoboda), 37. Čapek (Svoboda), 38. Štěpán (Vittek), 40. Tramba (Ramajzl), 48. Svoboda (Bican), 52. Vittek (Ramajzl, Kořánek), 59. Svoboda (Čapek, Tramba), 59. Benák (Kořánek, Baťala), 60. Antoš (Vittek), 60. Netušil (Čapek)
HC Plzeň – Slavia 2:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Hotařík, 52. Mertl (Strnad) – 8. Švec (Malacha), 17. Bobek (Hörnig, Malacha), 22. Malacha (Švec), 38. Bobek (Hörnig)
Slaný – Slavia 7:10
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Podpěra, 8. Gajdošík (TS), 19. Podpěra, 30. Kupec (Podpěra, Rous), 32. Rous, 37. Podpěra, 44. Rous – 14. Slanec (TS), 27. Rudenko, 40. Lukáč (Maňas), 44. Lukáč (Slanec), 46. Rudenko (Lukáč), 47. Varhaník (Švejda), 50. Lukáč, 53. Lukáč (TS), 55. Švejda (Varhaník), 58. Lukáč (Slanec)
HK MD Šumperk – Olomouc 5:2
17:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Sváda (Petržela, Zapletal), 20. Petržela (Zapletal), 27. Florýk, 34. Sváda (Zatloukal), 43. Zapletal (Sváda) – 30. Stránský (Pospíšil), 60. Šimek (Stránský, Pospíšil)