A před námi je prodloužení, jelikož stav je i po třetí třetině nerozhodný 2:2.

Král vychytal Fibigra, který byl před třineckým brankářem úplně sám!

59:10

Andrleho střela od modré čáry nebyla přesná.

58:40

A je vyrovnáno! Tomáš Šilar se dostal s Kozlíkem do přečíslení. Šilar nahrál Kozlíkovi, který se dostal sám k brankáři. MATĚJ KOZLÍK vymáchal Bartošáka a puk mu poslal bod betony. Asistence: Šilar

58:33

Šilar nahrál Kozlíkovi, ale ten nezakončil tak, jak by si přál.

58:07

Kozlík si najel do mezikruží, ale Batošákův prostor netrefil.

57:34

Hrůzek se neudržel na puku a Vítkovice kotouč vyslali do středního pásma.

56:50

Ani jedna třinecká přesilovka nebyla využita. Ze stran Ocelářů jsou jejich početní výhody opravdu strašné.

56:03

Krejsa si našel u brány puk a poslal jej ke Králi.

55:36

Volas neubránil střední pásmo a Vítkovice puk vyhodily.

54:40

Holinka vystřelil a jeho pokus skončil vedle brány.

53:58

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Vehovský – 2 min., podrážení.

53:12

Andrle nahrál Jobánkovi, který se snažil jeho pokus ztečovat, ale bezúspěšně.

52:40

Vítkovice právě vstřelily branku!
Oceláři si srazili puk do vlastní brány. Před tím Bystroň od modré čáry přihrál Slusarczykovi, který našel před bránou Maciase. KRZYSTOF MACIAS dorážel a Třinec si puk nechali utéct do brány. Asistence: Slusarczyk, Bystroň

52:35

Bialy od modré čáry trefil tyč! Dorážku Smolky vzal Král na sebe.

52:11

Další střela od modré čáry, tentokrát z hokejky Přibyla. Opět to je jen další nepřesný pokus Vítkovic.

51:37

Od modré čáry tentokrát vyslal další pokus Chaloupka, ale na Krále recept nenašel.

51:22

Prčík využil šanci a od modré čáry poslal na Krále svou dělovku. Král střelu srazil svou vyrážečkou.

50:32

Krejsa byl ve výborné pozici, ale trefil jen ochrannou síť.

50:00

Kozlík prověřil Bartošáka zpoza brány, ten si připsal další zákrok.

49:57

Andrle nahodil puk k bráně. U zakončení byl Kozlík, akci ovšem nedotáhl.

49:19

Fibigr si nerozuměl s Přibylem. Vhazovat se bude před Bartošákem.

48:47

Holinka prudce vystřelil z mezikruží, ale přestřelil.

48:24

Spěváček nahodil puk do levého rohu kluziště. Vystřelit nedokázal. Přesto byl najednou u puku Moškoř, ale s Bartošákem si rady nevěděl.

47:50

A na zakázané uvolnění vyhodili i hosté. Vhazovat se bude před Bartošákem.

47:40

Vehovský vystřelil z levého kruhu, Král byl připraven.

47:35

Vehovský se nadechoval k průniku do útočného pásma. Oceláři byli u puku dřív, přesto vyhodili na zakázané uvolnění.

47:14

Buják vystřelil od modré čáry, ale puk se k Bartošákovi nedostal.

46:34

Milata prudce vystřelil z vlastního pásma, ale rozhodčí zakázané uvolnění nezapískal.

45:48

Kozlík se ocitl sám před Bartošákem. Na poslední chvíli mu zabránil v zakončení Macias.

45:12

Puchala vypálil z pravého kruhu, ale na Krále nevyzrál.

44:56

Kremnický zmařil Kotáskovu šanci, který se chystal ke střelbe z pravého kruhu.

44:18

Gerych s Jobánkem se dokázali vysmeknout obraně Vítkovic. Zakončit však nedokázal ani jeden z nich.

43:45

Činčala hokejkou srazil puk Karešovi, který se musel vrátit zpět.

43:09

Činačala se dostal za bránou Krále k puku. Rozhodl se přihrát Milatovi, který nahrávku nezpracoval.

42:21

Přibyl zmařil Ocelářům akci. Dostal se do středního pásma, ale neustál zde osobní souboj.

41:28

Spěváček si najel do útočného pásma, ale vzápětí mu jej vypíchl Puchala. Přesto se Oceláři udrželi v útočném pásmu.

40:38

Bystroň se rozhodl vystřelit od modré, ale puk skončil mimo brankoviště.

40:01

Druhá třetina skončila. Vítkovice byly opět lepší v aktivitě. Přesto se jako první radovali Oceláři. Druhý nejproduktivnější hráč soutěže Cedzo překonal Bartošák z prostoru před bránou. Hosté se ale nenechal oklamat a ve vlastním oslabení se trefil do černého Slusarczyk. Třetí třetina začne v 13:32.

40:00

39:45

Bialy se střetl s Holinkou. Bialy náraz ustál, ale vypadá to, že Holinka si nezahraje.

39:11

Šutý se dostal přes hráče Vítkovic. Přihrál Karešovi, který vystřelil, ale Přibyl střele zabránil.

38:18

Bystroň z pravého kruhu přihrál Maciasovi. Ten se společně se Slusarczykem dostal do přečíslení. Macias nakonec nahrál JAKUBOVI SLUSARCZYKOVI, jen zakončil pod břevno. Asistence: Macias, Bystroň

38:05

Volas prudce vystřelil od modré čáry. Bartošák chytil kotouč na svou hruď.

38:00

Kotásek se mohl dostat do samostatného úniku. Nakonec se rozhodl puk poslat směrem k bráně Ocelářů.

37:25

Moškoř střílel z pravého kruhu. Holinka chtěl zakončit, ale Bartošák byl rychlejší a puk přikryl.

37:16

Macias přihrál Slusarczykovi, který se natahoval k zakončení. Král nakonec zasáhl svou vyrážečkou.

36:35

Přibyl – 2 min., podrážení.

35:35

Oceláři se usadili v pásmu Vítkovic. Holinka nejdřív trefil beton. Následně se Andrle rozhodl od modré čáry nahrát Kremnickému. Kremnický vypálil a ADAM CEDZO tečoval. Asistence: Kremnický, Andrle

35:05

Hrůzek se snažil překvapit Bartošáka, ale ten puk stihl včas přikrýt.

34:53

Volas nahrával Kozlíkovi, ale ten nedokázal zakončit.

33:45

Buják za bránou vyhodil puk a Třinec je v plném počtu.

33:26

Cedzo konečně Třinec osvobodil a vyhodil puk.

33:08

Macias nahrál Prčíkovi, který si našel Přibyla, ale jeho následná střela byla nepřesná.

32:14

Šutý nahrál Jobánkovi, ale ten přes veškeré úsilí nakonec nevyhodil.

31:40

Hlávka – 2 min., faul kolenem.

31:05

Macias sebral puk Cedzovi. Nahrál Glasovi, jenž se k zakončení nakonec nedostal.

30:40

Prčík prudce vystřelil z levého kruhu, bránu netrefil.

30:11

Třinecká hra zatím postrádá větší bojovnost a sílu. Musí se však nechat, že brankář Král dnes chytá opravdu výborně.

29:22

Krejsa si poradil s třineckými beky a dostal se ke Králi. Ten zasáhl se svou lapačkou.

28:58

Vítkovice výborně brání a Oceláře nepouští prakticky k žádným šancím.

28:20

Fibigr výborně zareagoval na chybu Volase a neváhal Krále prověřit. Ale jeho akce neměla větší úspěch.

27:24

Macias se rychlostí blesku dostal do útočného pásma a zpoza brány trefil tyčku!

26:54

Spěváček nezpracoval Hrůzkovu nahrávku. Přesto se k puku rychle dostal Buják, jenž od modré vyslal střelu k Bartošákovi. Ale ten si poradil.

26:08

Přibyl nepřesně přihrál a Bystroň se musel vrátit do středního pásma.

25:12

Kotásek vystřelil od modré čáry a Král svým betonem vítkovickou příležitost zničil.

24:37

Cedzo se dostal k pukem do středního pásma, ale hosté situaci výborně u bránili. Zase se dostali pod kůži domácím.

23:46

Prčík od modré vystřelil, ale bránu minul.

23:25

Pavelec si poradil s Hlávkou. Vítkovice se usadily v útočném pásmu.

22:41

Chaloupka se dostal ke kotouči v pravém kruhu a vyhodil jej do obranného pásma Třince.

22:00

Moškoř nahrál Holinkovi, ale ten Bartošákův prostor netrefil.

21:18

Slusarczyk se dostal k puku a poslal jej doporučeně Královi zpět.

20:53

20:53

Kareš zachytil puk ve středním pásmu. Nahrál Jobánkovi, ale ten nezakončil.

20:34

Kotásek si hned na samotném začátku pohrál s Králem. Nakonec Král situaci ustál.

20:01

První třetina je minulostí. Vítkovice měly herní převahu. Víc napadali a těžili z chyb soupeře. Třinec měl dvě přesilovky, ale ani jedna se jim nepovedla. I Vítkovicím se naskytla jedna taková možnost, bohužel bezúspěšná. Stav pod Javorovým je tedy 0:0 a hrát se bude v 12:43.

20:00

19:40

Oceláři a Vítkovice vystřídaly. Domácí se nadechli k poslednímu útoku.

19:13

Andrle byl na puku, ale přišel o něj v prostoru před Bartošákem.

18:35

Macias si neporadil s Jobánkem a Vítkovice se musely vrátit zpět do obranného pásma.

17:52

Glas se hnal za zakončením, ale právě včas mu zabránil Volas.

17:12

Holinka si najel do prostoru za Bartošákem, ale Cedza nenašel a přišel o puk.

16:38

Tomiczek zabránil Krejsovi v akci. Nakonec měl puk v lapačce Král.

16:05

Milata se ze středního pásma rozjel za pukem. Volasovi způsobil pár nepříjemností a nakonec Oceláři museli kotouč nahodit do obranného pásma Vítkovic.

15:08

Glas se objevil v prostoru v mezikruží, ale Král si s jeho akcí dokázal poradit.

14:20

Krejsa se otočil v levém kruhu a vystřelil na bránu Ocelářů. Král musel zasáhnout svým betonem.

13:48

Šutý nahrál Jobánkovi, který našel na modré čáře Šutého, ale ten si s Bartošákovými betony neporadil.

12:56

Kotásek si poradil se Šilarem a zavezl puk do obranného pásma Ocelářů.

12:18

Macias ujel Kozlíkovi a aby trefil bránu Krále, chybělo mu jen pár centimetrů.

11:31

Puchala – 2 min., hákování.

11:31

Spěváček se snažil dostat puk pod beton Bartošáka, ale bezúspěšně.

11:20

Vehovský se zjevil za Královou bránou, ale neměl komu nahrát. Vítkovice tak nemohly zakončit.

10:38

Pánek si najel k bráně, ale v zakončení mu zabránil Pavelec.

10:12

Bystroň od modré vystřelil, ale jeho pokus byl sražen.

09:33

Jobánek se v pravém kruhu dostal na puk a poslal jej k Bartošákovi.

09:10

Prčík nahrál Maciasovi, který z levého kruhu minul Královo stanoviště.

08:39

Gerych – 2 min., podrážení.

08:02

Buják vypálil na Bartošáka ze středního pásma, ale na brankáře nevyzrál.

07:25

Kotásek spadl do prudké střely Volase, který už už se napřahoval ke střelbě na bránu Vítkovic.

06:48

Smolka se od modré rozhodl pro střelu, ale recept na Krále nenašel.

06:19

Jobánek se dostal do výborné pozice v mezikruží, ale nakonec nevystřelil.

05:40

Bialy osvobozuje Vítkovice, které jsou teď už v plném počtu.

05:12

Bystroň objel s pukem Bartošákovu bránu a vyhodil jej.

04:36

Pavelec utekl třineckým hráčům. Ti se nakonec stačili vrátit a zmařit akci.

04:00

Puchala se za vlastní bránou dostal k puku a neváhal jej vyhodit ven.

03:27

Kubík – 2 min., podrážení.

03:23

Pánek nezpracoval nahrávku a toho využil Glas, ale netrefil třineckou bránu.

02:36

Šutý za vítkovickou bránou vybojoval puk, ale vzápětí o něj přišel. Moškoř se snažil situaci zachránit, ale marně.

01:47

Pavelec si razil cestu ke Králi, ale na maskovaného juniora Třince nevyzrál.

01:02

Holinka se snažil obelstít obránce, ale bez větších úspěchů. Vítkovice se dostali na kotouč.

00:23

Kotásek hned z první vypálil, ale trefil jen Královo rameno.

00:01

HC Oceláři Třinec: Král (Klimek) – Kareš, Kremnický, Pospíšil, Andrle, Buják, Hrůzek, Volas – Hlávka, Pánek, Kozlík, Šutý, Cedzo, Spěváček, Gerych, Tomiczek, Holinka, Šilar, Moškoř, Jobánek
Trenér: René Mucha

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Bystroň, Prčík, Puchala, Chaloupka, Bialy, Fibigr, Činčala, Smolka – Macias, Milata, Přibyl, Kubík, Pavelec, Kotásek, Krejsa, Glas, Štiak, Slusarczyk, Vehovský
Trenér: Pavel Trnka

Rozhodčí: Cabák, Čech – Mikšík, Tvrdý.
HC Oceláři Třinec
Hokej Ocelářů je stále na dráze nahoru a dolů. Výsledky v listopadu se zatím nevyvíjí zle, ale samostatné nájezdy týmu zatím nejdou. Třinec ale ukazuje velkou psychickou sílu. Už po několikáté v sezoně ukázali, že i přes nepříznivý vývoj umí soupeře potrápit a dohnat k chybám. Stejně tak tomu bylo ve čtvrtek. Oceláři prohrávali s Pardubicemi 0:3, ale nakonec vývoj otočili. Rozhodnout musely až samostatné nájezdy, ve kterých byly šťastnější Pardubice a Třinec prohrál 5:6 po samostatných nájezdech. I ve středu mladí draci odehráli těžké utkání, ato proti houževnatému celku Hradce Králové. Třinečtí se však ve třetí třetině probudili. Mountfieldu HK nadělili pět branek a zvítězili 6:3. Velkou pozornost by měl soupeř věnovat Adamovi Cedzovi, který ukazuje, že přechod z dorostenecké soutěže do juniorské mu nedělá sebemenší problém. A s Janem Moškořem patří k prvním třem nejproduktivnějším hráčům soutěže. Oceláři aktuálně okupují páté místo tabulky, ale mohou pomýšlet i na vyšší postavení.