4:5

konec (1:1, 2:1, 1:3)

20.11.2022, 17:00 • TITAN Aréna • 19. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.45 4.13 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa nám zápas v ktorom hostia z Banskej Bystrice berú všetky tri body. O svojom rozhodli v tretej tretine kde v rozpätí štyroch minút skórovali tri krát. Liptákom sa v závere už len podarilo znížiť zásluhou Martina Krišku. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (19:17:25)

59:00

Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:38

Liptovský Mikuláš dal gól! Liptáci sa vracajú do zápasu! Domáci hokejisti sa dostali do tlaku z ktorého vyťažila gól MARTINA KRIŠKU! Asistencie: Ventelä, Karsums

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a asi aj zápasu.

57:11

Saari strieľal, ale netriafa bránu Bystrice. Hostia sú pri puku.

55:42

Hostia zaskočili Liptákov a bránia si svoj dvojgólový náskok.

54:11

Banská Bystrica dala gól! Hostia pridávajú ďaľší gól! Kombinácia Jendek, Bíreš, Výhonský, končí gólom posledného menovaného ALEXA VÝHONSKÉHO! Bystričania tri góly v rozpätí štyroch minút. Asistencie: Bíreš, Jendek.

53:16

Banská Bystrica dala gól! Hostia pretavili svoju aktivitu aj na štvrtý gól v zápase! Po treťom góle Bystričania zvyšovali svoju aktivitu a tá bola zakončená gólom IVANA ĎATELINKU! Asistencie: Tamáši, Gašpar

52:05

Hostia sú teraz veľmi aktívni. Z kruho strieľal Kontos a následne aj Urbánek, ale neboli uspešní.

50:29

Banská Bystrica dala gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Necelých 10 minút pred koncom zápasu mám opäť vyrovnaný stav. Postaral sa o tom BRANDEN TROOCK. Asistencie: Tamáši, Luža

50:01

Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

48:57

Kontos priviezol puk do útočnej tretiny, prihrával na modrú čiaru na Bačíka, ten strieľal, jeho pokus bol zblokovaný. Hostia sú pri puku.

47:06

Liptáci nepúšťajú hostí do veľkých šancí a dobre bránia modrú čiaru.

45:26

Saari pekne zakombinoval s Handlovským, druhý menovaný strieľal, ale brankár hostí vyráža puk betónom.

44:51

Tamáši sa tlačil do zakončenia, v poslednej chvíli mu však vypichol puk Hudec.

43:05

Holenda strieľal od modrej čiary, jeho pokus nebol presný. Pri puku so domáci hokejisti.

42:13

Začiatok tretej tretiny je opatrný z oboch strán.

4:5

Branky a nahrávky: 18. Kriška (Diakov, Handlovský), 24. Karsums (Kuru, Uhrík), 36. Ventelä (Kriška, Michalík), 59. Kríška (Ventelä, Karsums) – 10. Jendek (Holenda, Výhonský), 32. Kabáč (Gabor, Bíreš), 51. Troock (Tamáši, Luža), 54. Ďatelinka (Tamáši, Gašpar), 55. Výhonský (Bíreš, Jendek)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Valent (Durny) – Ventelä, Hudec – Mezovský, Pavúk – Bakala, Diakov – Karsums, Kuru, Uhrík – Handslovský, Saari, Walega – Kríška, Šmída, MIchalík – Kalousek, Vähätlo, Drábek
Trenér: Ján Šimko

HC´ 05 Banská Bystrica: Rahm (Andrisik) – Bačík, Bjorkung – Luža Holenda – Ďatelinka, Pavlin – Frídel – Watling, Kontos, Troock – Urbánek, Tamáši, Gašpar – Kabáč, Bíreš, Gabor – Jendek, Sukeľ, Výhonský
Trenér: Rudolf Jendek

Rozhodčí: Kalina, Baluška – Vyšný, Hájnik

09:15 BBY 0:1 Jendek (Holenda, Výhonský)
15:53 BBY 2 Kabáč, podrážení
17:34 LMI 1:1 Kriška (Diakov, Handlovský)
23:35 LMI 2 Kabáč, nedovolené bránění
23:45 LMI 2:1 Karsums (Kuru, Uhrík)
31:07 BBY 2:2 Kabáč (Gabor, Bíreš)
35:02 LMI 3:2 Ventelä (Kriška, Michalík)
36:35 LMI 2 Diakov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
37:39 BBY 2 Bjorkung, vysoká hůl
50:29 BBY 3:3 Troock (Tamáši, Luža)
53:16 BBY 3:4 Ďatelinka (Tamáši, Gašpar)
54:11 BBY 3:5 Výhonský (Bíreš, Jendek)
58:38 LMI 4:5 Kríška (Ventelä, Karsums)