Střely na bránu: 34 – 32 | Přesilová hra: 1/2 – 2/4 | Trestné minuty: 15 – 11

Jordan Binnington (STL) – 30 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,8 %, odchytal 60:00
John Gibson (ANA) – 24 zákroků, 5 OG, úspěšnost 82,8 %, odchytal 39:36
Anthony Stolarz (ANA) – 4 zákroky, 1 OG, úspěšnost 80,0 %, odchytal 20:00

Pavol Regenda (ANA) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 11:59

Tři hvězdy utkání
1. Pavel Bučněvič (STL) – 2+2
2. Robert Thomas (STL) – 1+2
3. Torey Krug (STL) – 1+0 (04:59:36)

Pavel Bučněvič odehrál fantastický zápas, když vstřelil dva góly a připsal si dvě asistence, kterými dovedl Blues k hladkému vítězství proti Anaheimu. Fantastická série St. Louis pokračuje, když vyhráli již po šesté za sebou. Konečný výsledek. St. Louis Blues 6 Anaheim Ducks 2.

59:55

59:55 Tečku udělala bitka mezi Carrickem a tamním Tuckerem

59:55

Sam Carrick a Tyler Tucker svedli pět sekund před koncem bitku. Domácí hráč se ji účastnil vůbec poprvé a prohrál. Oba bitkaři byli vyloučeni na pět minut.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:11

Brandon Saad si najel u pravé tyče na přihrávku z levého rohu útočného pásma a střelou bez přípravy mířil do odkryté brány, Anthony Stolarz ale předvedl senzační přesun a spektakulární zákrok lapačkou! Blues málem vedli již 7:2.

56:25

Alexej Toropčenko a Brett Leason se do sebe pustili u střídaček a oba borci byli vyloučeni souběžně na dvě minuty za nesportovní chování. Reklamní přestávka.

55:28

55:28 Robert THOMAS - 6:2

55:28

St. Louis právě vstřelilo branku! Jordan Kyrou vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a poté předložil puk ROBERTOVI THOMASOVI, který nádhernou střelou bez přípravy vymetl z levého kruhu přední roh! Asistence: Jordan Kyrou.

54:16

Ryan O'Reilly vypálil na levém křídle téměř od modré čáry a jeho rána skončila v ochranné síti. Hra byla přerušena a následuje krátká reklamní přestávka.

53:38

Dmitrij Kulikov vystřelil v levém kruhu pro vhazování z úhlu a před bránou číhala dvojice jeho spoluhráčů, ani jeden ovšem nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče.

52:27

Justin Faulk vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a vypadalo to, že by kotouč mířil někam mezi betony Anthonyho Stolarze, kdyby nebyl zablokován.

50:59

Austin Strand vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána s příklepem minula pravý horní roh brány. Jordan Binnington je nyní pod sprchou střel.

50:07

Ivan Barbašev zapomněl puk v levém kruhu během přečíslení dva na jednoho za sebou, poté ale vystřelil z otočky a těsně minul levou tyč!

48:41

48:41 Adam HENRIQUE - 5:2

48:41

Anaheim právě vstřelil branku! Ryan O'Reilly nedokázal těsně vyhodit kotouč a po nahození Cama Fowlera od modré čáry v mezikruží usměrnil puk ze vzduchu směrem k levé tyči ADAM HENRIQUE! Využitá druhá přesilovka. Asistence: Cam Fowler a Mason McTavish.

47:55

Hra byla přerušena a po reklamní přestávce bude hrát Anaheim přesilovou hru. Justin Faulk a trest za sekání.

6:2

Branky a nahrávky: 13. Acciari (Faulk, B. Schenn), 17. Bučněvič (Thomas), 22. Bučněvič (Thomas, Kyrou), 25. B. Schenn (Bučněvič), 29. Krug (Kyrou, Bučněvič), 56. Thomas (Kyrou) – 27. Fowler (Henrique), 49. Henrique (Fowler, McTavish)

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Mikkola, Leddy, Faulk (A), Krug, Tucker, Rosén – Toropčenko, Thomas, Bučněvič – Leivo, O'Reilly (C), Saad – Kyrou, B. Schenn (A), Barbašev – Alexandrov, Acciari, T. Pitlick.
Trenér: Craig Berube

Anaheim Ducks: Gibson (41. Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Strand, White – Terry, Zegras, Henrique (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Silfverberg (A), Lundeström, Max Jones – Leason, Carrick, Regenda.
Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Tom Chmielewski. Čároví: Julien Fournier, Ryan Gibbons

Diváci: 18096

00:12 ANA 2 Henrique, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
12:44 STL 1:0 Acciari (Faulk, B. Schenn)
16:07 STL 2:0 Bučněvič (Thomas)
21:02 STL 3:0 Bučněvič (Thomas, Kyrou)
24:52 STL 4:0 B. Schenn (Bučněvič)
25:52 STL 2 Rosén, podrážení
26:43 ANA 4:1 Fowler (Henrique)
27:42 ANA 2 Silfverberg, vysoká hůl
28:44 STL 5:1 Krug (Kyrou, Bučněvič)