Tipsport: 1.85 4.3 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera. Na shledanou. (17:42:14)

vyloučení: 6:5, navíc Voženílek 5 min. + DKÚ,
využití: 0:1.
Nejlepší hráči zápasu

Marek Mazanec (38 zákroků, 1 OG) – Filip Pavlík (0+0).
Utkání končí, z tříbodového vítězství se radují domácí Oceláři, kteří položili základ své výhře již v prvních dvou minutách střetnutí. Třinec nakonec vsítil čtyři branky a inkasoval pouze jedinou, když dvojnásobnou přesilovku využil Radek Smoleňák. Brankář Marek Mazanec ale podal fantastický výkon, když zastavil osmatřicet hradeckých střel.

59:01

59:01 Marko DAŇO - 4:1

59:01

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři zastavili další střelu hostí od modré, Patrik Hrehorčák pak vyslal do jízdy MARKA DAŇA, který ale nedokázal zakončit, když jej k ledu poslal Filip Pavlík. Sudí přiznávají Třinci technický gól, Oceláři tak vedou 4:1.

58:50

Blain dvakrát pálil od modré, dvakrát trefil prvního bránícího hráče. Další střelecký pokus pak z druhé strany pásma obstaral Jergl, ten ale trefil jen připraveného Mazance.

58:15

Blainovi utekl kotouč na útočné modré, Dravecký ve středním pásmu pak získal puk pro Hudáčka, ten ale ještě z vlastní poloviny branku netrefil. Icing Ocelářů.

57:57

3 922 diváků tak bude sledovat vhazování před Mazancem. Třinečtí ještě dlouho diskutovali s rozhodčími, na ledě se ale nic nemění a hra bude pokračovat v třineckém pásmu.

57:57

Až po další půl minutě se Mountfield dostal do třinecké třetiny, střelu Blaina ale domácí dokázali přizvednout do ochranné sítě.

57:30

Martin Růžička mohl definitivně rozhodnout, třineckému útočníkovi ale nesedlo bekhendové zakončení a Hradec tak stále živí naději na bodový získ.

57:05

Třinci se povedlo vyhodit puk do soupeřova pásma, Daňo ani Hudáček ale puk před odkrytou brankou nevybojovali.

56:52

Mountfield je v útočném pásmu a Růžička opět míří na střídačku.

56:18

Hudáček chtěl sebrat kotouč rozehrávajícímu Pilařovi, třineckému útočníkovi ale nepomohl ani přijíždějící Nestrašil. Hosté tak mohou rozehrát další akci.

55:05

Trest končí také Kelly Klímovi, hraje se tedy v pěti na obou stranách. Hradec se zatím marně snaží dostat do útočného pásma.

54:48

Hrňa je na ledě, Třinec po dlouhých pěti minutách hraje v plném počtu.

54:19

Oceláři mohli opět odskočit do tříbrankového náskoku, Andrej Nestrašil ale před zcela odkrytou brankou trestuhodně zahodil svou příležitost, když ještě zvolil kličku do středu kluziště, což brankáři Růžičkovi dalo čas se proti střele přesunout.

53:58

53:58 Radek SMOLEŇÁK - 3:1

4:1

Branky a nahrávky: 1. Voženílek (Marcinko, Marinčin), 2. Chmielewski (Hrehorčák, Jaroměřský), 30. Voženílek (Marcinko), 60. Daňo – 54. Smoleňák (Lalancette, Lev)

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Marinčin, Ročák, Čukste, J. Jeřábek, Jaroměřský, M. Doudera – Voženílek, Marcinko (A), M. Růžička (C) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Roman, Hrehorčák – Buček, Dravecký (A), Kurovský – Hrňa.
Trenér: Zdeněk Moták

Mountfield HK: J. Růžička (Kiviaho) – Jank, McCormack, Piegl, Blain, Pilař, F. Pavlík (A) – Okuliar, Lev (A), Zachar – Kev. Klíma, Lalancette, Jergl – R. Pavlík, Cingel, Kel. Klíma – Smoleňák (C), Štohanzl, Doležal.
Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: Hradil, Stano – Axman, Synek

Diváci: 3 922

00:45 TRI 1:0 Voženílek (Marcinko, Marinčin)
01:34 TRI 2:0 Chmielewski (Hrehorčák, Jaroměřský)