4:2

konec (1:0, 0:2, 3:0)

09.11.2022, 18:00 • Cheb, Zimní stadion města Cheb • 15. kolo • Jan Zatočil

Tipsport: 2.28 4.6 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve 3. třetině se výrazněji aktivnější Cheb dočkal vyrovnání v 50. minutě z hole Čejky, který se trefil podruhé v zápase. Domácí navíc měli v závěru k dispozici dlouhou přesilovku pět na tři, kterou trestuhodně nevyužili a vypadalo to, že se bude prodlužovat. Minutu a jedenáct sekund před koncem třetí sirény však vstřelil vítěznou branku Vrtek, kterou při závěrečné hře bez brankáře pojistil Shafeev. Domácí hráči tedy v tabulce přeskočili svého dnešního soka a posouvají se na 12. pozici. (20:28:10)

59:43

59:43 SHAFEEV - 4:2

59:43

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
EMMANUIL SHAFEEV se trefuje téměř z poloviny hřiště do odkryté klece a je definitivně rozhodnuto! Bez asistence.

58:49

Prodloužení se přesto pravděpodobně nekoná! Odmítl ho VLADISLAV VRTEK, když na útočnou modrou dostal krásnou přihrávku a ranou do pravého horního rohu branky překonává Koláře. Asistence: Michael Čejka a Vojtěch Šik.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:09

56:30

Cheb si nedokázal vytvořit nějakou vyloženou pozici pro skórování.

55:57

Hosté už jsou ve čtyřech!

55:35

To je neuvěřitelné! Sedlák se dostal v dvojnásobném oslabení do samostatného úniku, ale zakončil nepřesně!

55:17

Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
Adamec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

54:25

Velká příležitost pro domácí! Dvakrát nebezpečně pálil Šik.

51:52

Teď ovšem na druhé straně zahrozil Houfek.

50:40

Domácí zaslouženě vyrovnali a pokračují v útočném snažení.

49:50

49:50 ČEJKA - 2:2

49:50

Máme opět vyrovnáno! Po buly se v nepřehledné situaci ujal puku Vrtek, který posunul kotouč dál na MICHAELA ČEJKU a ten překonává Koláře střelou mezi beton a vyrážečku. Asistence: Vladislav Vrtek a Jan Nekvinda.

48:34

Po dlouhé době jsme se dočkali přerušení hry. Postaral se o to zákrokem Kolář.

47:40

O kotouč se teď nějakou dobu bojovalo ve středu ledové plochy.

47:00

Domácí by si za aktivitu zasloužili vyrovnání.

46:32

Nyní se touše zmocnili hosté, ale výsledkem bylo pouze nahození od modré na Kašpara.

45:05

Další podobná střela nesedla ani Shikutovi.

44:10

Martin Trapl vypálil od modré, kotouč ale ideálně netrefil.

43:34

Ofsajd na straně Chebu.

43:04

Nepřesná finální přihrávka domácích zmařila slibné přečíslení tři na dva.

42:15

Teď už jsou na kotouči hosté a snaží se přidat další branku.

40:40

Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí. Pokus Parshakova kryje lapačkou Kolář.

40:03

40:01

Ve druhé třetině byli aktivnější hráči z Klatov. Odměnou pro ně jsou dvě branky a zvrat ve skóre. Nejprve se trefil ve 30. minutě Pánek a po něm v přesilovce pět proti třem Lang. Třetí třetina začne přibližně v 19:41.

40:00

38:52

Při vlastním oslabení se dostaly Klatovy do přečíslení dva na jednoho. Kašpar si však dokázal poradit i s přispěním obránce.

38:03

Beránek – 2 min., vysoká hůl.

37:14

Teď nebezpečně pálil Kremláček, jeho pokus skončil těsně nad brankou.

36:30

Hosté šancí nepohrdli a dostávají se do vedení. Pokračují navíc v klasické přesilovce.

36:16

Oddechový čas pro tým HC Stadion Cheb.

36:02

36:02 LANG - 1:2

36:02

Klatovy právě vstřelily branku!
A je to tady! Po přesné kombinaci hostů se z vrcholu levého kruhu trefuje MARTIN LANG a otáčí vývoj utkaní. Asistence: Václav Adamec.

35:34

Je tu další vyloučení a obrovská příležitost pro hosty!

35:34

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
Kašpar – 2 min., nedovolené bránění.

35:01

A je tu další zkrácená přesilovka 5 na 3 pro Klatovy!

35:01

Fečo – 2 min., krosček.

34:30

Klatovy byly první minutu přesilovky nastěhovaní před Kašparem, který kryl střelu jednoho z hráčů hostí.

33:34

Troška – 2 min., sekání.

32:52

32:40

Chebu se nedaří dostat do útočného pásma.

32:26

31:35

I přes hru ve čtyřech to teď vypadá jako by hosté hráli přesilovku.

30:52

Kremláček – 2 min., podrážení.

30:26

Shikut – 2 min., sevření puku rukou.

30:15

Hosté z Klatov po vstřelené brance viditelně ožili.

29:28

29:28 PÁNEK - 1:1

29:28

Je srovnáno! Hosté kombinovali v útočném pásmu, poté od modré vystřelil TOMÁŠ PÁNEK a kotouč prošel až za Kašparova záda. Asistence: Martin Vitaloš a Václav Adamec.

28:28

Po zákroku Koláře se vhazuje po jeho levici.

27:48

Oba týmy se v rychlém sledu střídají na kotouči. Žádná větší příležitost však nepřichází.

26:24

Hru přerušila přihrávka rukou jednoho hráče domácích.

26:02

Zakázané uvolnění Chebu.

24:55

Z prostoru mezi kruhy střílel Sedlák, Kašpar jeho pokus vyrazil.

24:15

Cheb se nastěhoval před Koláře, zanedlouho se zmocnil puku hostující Sedlák a dokázal zakončit. Domácí brankář byl připraven.

23:32

Icing Klatov.

23:00

Teprve první přerušení hry od přestávky. Kašpar si připisuje další zákrok, který nebyl nikterak náročný.

21:24

A další Kašparův zákrok po střele Ženíška z pravé strany.

20:52

První zákrok si připisuje v této části hry Kašpar.

20:01

Úvodní buly druhé části vyhráli hosté.

20:01

Po první třetině platí stav 1:0 pro domácí, když se v 6. minutě při přesilové hře prosadil Čejka. Po zbytek třetiny si ani jeden z týmů žádnou vyloženou šanci nepřipravil, snad jen Sedlák v přečíslení dva na jednoho, který ale v koncovce selhal. Druhá třetina začne přibližně v 18:49.

20:00

18:41

Ani jednomu z celků se nedaří zůstat delší dobu na kotouči.

17:45

Cheb kombinoval v útočné třetině. Krutina se ovšem dostal s pukem do středního pásma a domácí začínají znovu od své branky.

16:15

Jeden z domácích hráčů podklouzl v útočném pásmu a na druhé straně vznikla situace dva na jednoho, kterou zakončoval opět Sedlák. Domácí brankář si poradil bez větších problémů.

14:44

14:40

Přesilovku pět na čtyři hosté také nevyužili, ale zůstávají v útočné třetině a domácí jsou stále pod tlakem.

14:05

Teď Kašpar předvedl famózní zákrok po střele Sedláka.

13:30

Domácí přežili oslabení 5 na 3.

13:08

12:44

Rozhon – 2 min., vysoká hůl.

12:10

Při hře ve čtyřech jako první zahrozili hosté.

11:30

Nekvinda – 2 min., držení.

11:08

Pánek – 2 min., podrážení.

11:08

Teď se málem dostal do samostatného úniku jeden z domácích ale byl faulován a Cheb bude hrát další přesilovku.

10:20

Klatovy střídají a začínají s rozehrávkou od vlastní branky.

09:50

Po dlouhé době někdo vystřelil na branku, jmenovitě Trapl. Kolář neměl problém a puk zachytil do lapačky.

05:29

Po vyhraném vhazování se prosazuje střelou od modré MICHAEL ČEJKA. Domácí tak využívají přesilovku! Asistence: Vladislav Vrtek a David Troška.

04:14

Domácí se drží v útočné třetině. Větší šanci si zatím nevytvořili.

03:38

Ženíšek – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku.

02:40

První střela Klatov, kterou obstaral Houfek byla nepřesná.

Hráči nastupují na ledovou plochu.

HC Stadion Cheb: Kašpar, Tichon – Strýček (C), Iakhanov, Shikut, Vápeník, Troška, Leština, Šik, Kořán – Shafeev, Konášek, Trapl, Nekvinda (A), Čejka (A), Fečo, Vrtek, Rozhon, Šťastný, Krutina, Parshakov, Vašíček.
Trenér: Petr Nekvinda

SHC Klatovy: Kolář K., Mečl – Vitaloš, Kremláček, Kvasnička D., Pánek, Houfek (A), Walter – Kolář F., Beníšek, Roubal (C),
Kvasnička V., Lang, Beránek, Sedlák, Adamec, Kosnar, Čech, Matoušek, Ženíšek (A).
Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Domský – Tichý, Baxa.
Ve středu od 18:00 budeme společně sledovat souboj z 2. hokejové ligy – západ mezi týmy HC Stadion Cheb a SHC Klatovy.

HC Stadion Cheb se aktuálně nachází na 14. místě tabulky. Z odehraných čtrnácti zápasů pouze dvakrát dokázal zvítězit za tři body (v Hronově 1:5 a doma s Děčínem 8:1). V dalších dvou případech dokázal Cheb bodovat v nájezdech (doma s Pískem 5:4 po nájezdech a v Jablonci 5:6 po nájezdech). V ostatních případech vyšli domácí bodově naprázdno. Bodově Cheb táhnou nejvíce: Michael Čejka (6+8), Martin Trapl (4+3) a Jaroslav Vašíček (3+4).

SHC Klatovy jsou na tom v tabulce o něco lépe než domácí, když v základní hrací době vybojovaly čtyři výhry (doma s Řisuty 6:4, s Hronovem 4:1, s Kobrou Praha 4:2 a v Ústí nad Labem 1:4). V tabulce hostům z Klatov patří 12. pozice. V kanadském bodování jsou nejúspěšnější: Josef Roubal (5+9), Vlastimil Kvasnička (5+7) a Adam Ženíšek (3+7).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 6. Čejka (Vrtek, Troška), 50. Čejka (Vrtek, Nekvinda), 59. Vrtek (Čejka, Šik), 60. Shafeev – 30. Pánek (Vitaloš, Adamec), 37. Lang (Adamec)

HC Klatovy: Kolář K., Mečl – Vitaloš, Kremláček, Kvasnička D., Pánek, Houfek (A), Walter – Kolář F., Beníšek, Roubal (C), Kvasnička V., Lang, Beránek, Sedlák, Adamec, Kosnar, Čech, Matoušek, Ženíšek (A).

53:57 KLT 5 Roubal, krosček
55:17 KLT 2 Adamec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
58:49 CHB 3:2 Vrtek (Čejka, Šik)
59:43 CHB 4:2 Shafeev