9:2

konec (3:2, 4:0, 2:0)

09.11.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 15. kolo • Tadeáš Kožený

Tipsport: 1.22 7.0 6.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí vyhráli i třetí třetinu. Na 8:2 zvýšil Vít Seemann a na konečných 9:2 Milan Kostourek. Zápas se jinak již jen dohrával. Domácí toto utkání nakonec naprosto opanovali a po zásluze vyhráli vysokým skóre 9:2. (19:45:39)

59:25

Písařík byl sám před chomutovskou brankou, ale trestuhodně ji přestřelil.

58:48

58:48 Milan KOSTOUREK - 9:2

58:48

Piráti právě vstřelili branku! Nikým neatakován si do ideální pozice najel MILAN KOSTOUREK, který našel skulinku mezi rukou a tělem Hosnedla. Asistence: Žižka

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23

Domácí zcela kontrolují závěr zápasu. Puk si teď z první předávají ve vlastní třetině.

56:51

Písařík teď dobře odmítnul Váchala a namířil si to přímo na Hanuljaka. Dostal se k němu ale moc blízko, puk mu utekl a místo puku v brance skončila branky vyndaná z kolíků.

55:50

Tvrdá střela Hübla trefila Hosnedla.

55:07

Série střel Pirátů. Všechny ale mířili mimo branku.

53:57

Hra je teď plná nepřesností. Ani jeden tým není schopen založit kloudnou akci. Je to teď spíše taková přehazovaná.

52:55

Zakázané uvolnění domácích.

52:15

Domácí v klidu brání náskok a mostečtí si úplně neví rady s rozehrávkou.

51:44

Ofsajd Pirátů.

50:37

Procházka se dostával do šance, ale včasný obranný zákrok Kostourka zmařil jeho střelu.

49:27

Nedůrazná rozehrávka vedla k obrovské šanci domácích. Lukeš vypíchnul puk a jela dokonce trojice Pirátů na Hosnedla. Lukeš to vzal ale na sebe a hostující brankář jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.

48:50

Procházková střela letí nad branku Pirátů.

47:58

Chybná rozehrávka domácích. Řehoř se dostal sám před Hanuljaka, ale černou gumu napálil jen do hrudníku domácího brankáře.

47:30

Chlouba v další vyložené pozici pálil nad branku.

9:2

Branky a nahrávky: 6. Vrhel (Chlouba, Kostourek), 18. Kostourek (Petrásek, Koblížek), 20. Chrpa (Hübl, Hynek), 22. Vrhel (Chlouba, Kostourek), 24. Vrhel (Váchal, Chlouba), 30. Vrhel (Kostourek), 35. Zajíček (Koblížek, Vostiňák), 46. Seemann (Chlouba, Kostourek), 59. Kostourek (Žižka) – 7. Mical (Havlůj, Zdeněk), 20. Písařík (Smolka, Procházka)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Běhula) – Hynek, Matai, Žižka, Váchal, Seemann, Petrásek – Lukeš, Hübl (C), Chrpa (A), Chlouba (A), Vrhel, Kostourek, Koblížek, Vostiňák, Zajíček, Mála
Trenér: Kamil Koláček

Mostečtí Lvi: Kubík (Hosnedl) – Šesták, Steinocher, Poustek, Havlůj (C), Urban, Hoffmann – Písařík, Zdeněk, Nedrda, Böhm (A), Kysela, Mical, Smolka, Řehoř, Procházka, Drašar
Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Battěk – Kučera, Horažďovský