konec (1:0, 1:1, 0:4)

09.11.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 15. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 9.5 9.0 1.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:35:14)
Je dobojováno. Hosté nakonec ve třetí třetině vyrovnali, následně zápas otočili a dostali se do vedení 3:2. Poté ještě přidali další dvě přesné trefy a z ledu Hronova si odvezou další tři body do tabulky. Hronov proti favoritu utkání sahal po třech bodech, když po druhé třetině vedl 2:1. Ovšem nakonec nezískal ani jeden.

59:44

Ještě před Kasalem operovali hosté, ale zblízka ho nepřekonali. Nyní už hosté pomalu začínají slavit další tříbodový zisk. Jejich předlouhá vítězná šňůra tak pokračuje dále.

58:59

Nyní to zkusili před Brázdilem domácí, ale hostující brankář zapsal další zákrok a hra je přerušena.

58:45

Zápas se už jen dohrává, hosté mají puk na svých holích a ještě míří do útočné akce.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46

57:46 Lukáš VACÍN - 2:5

57:46

Letňany právě vstřelily branku!
Domácí to zkusili bez brankáře a v momentě, kdy Kasal vlezl na střídačku, ujeli hosté a zcela prázdnou klec Hronova pak trefil LUKÁŠ VACÍN – 2:5. Bez asistence.

56:40

56:40 Adam KELLERSTEIN - 2:4

56:40

Další využitá početní výhoda a hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Na levou stranu dostal přihrávku ADAM KELLERSTEIN a jeho tvrdá rána z kruhu málem protrhla domácí síť – 2:4. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Arnošt.

56:20

Domácí se chopili kotouče a hned ho vyhodili až před branku Letňan. Šetří tak cenné vteřiny z oslabení.

56:01

Adam Kellerstein napřáhl od modré čáry a kotouč směřoval přímo doprostřed branky Hronova, kde byl připraven k zákroku Jan Kasal.

55:35

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
Norair Hovsepjan – 2 min., podrážení.

55:10

Zakázané uvolnění Letňan a domácí zadarmo získali útočnou třetinu. A po vhazování tam se pokusí udržet v útoku a rádi by vyrovnali.

53:54

Filip Štrombach na pravé straně nezakončil přesně a odražený puk pak propadl do neutrální zóny.

52:30

Domácí se snažili najít rychlou odpověď, ale nepovedlo se. Do akce tak mohou opět zamířit hosté.

51:53

51:53 Lukáš VACÍN - 2:3

51:53

Hosté strhávají poprvé v utkání vedení na svou stranu. Na levé straně si našel odražený puk po střele Arnošta LUKÁŠ VACÍN a z mírného úhlu ho poslal do částečně odkryté domácí sítě – 2:3. Asistence: Dominik Arnošt a Kryštof Hrala.

2:5

Branky a nahrávky: 17. Mělnikov (Hovsepjan), 29. Štrombach (Amirov, Poppel) – 33. Kastner (Hozák), 45. Kellerstein (Hozák, Arnošt), 52. Vacín (Arnošt, Hrala), 57. Kellerstein (Hozák, Arnošt), 58. Vacín

HC WIKOV Hronov: Kasal (Ševců) – Pavelka, Jirásek, Kozlov, Rubáček, Salnikov, Exner (C), Amirov – Poppel, Štrombach, Bořuta – Hašlar (A), Horký, Putz – Veselý, Achmeťanov, Hovsepjan (A) – Mělnikov
Trenér: Leoš Kamaryt

HC Letci Letňany: Brázdil (Zeithaml) – Lytvynov, Čížek, Chalupa, Havelka, Kolářík, Kynčl, Fiala – Hrala, Kastner (A), Wojnar – Kellerstein, Kropáček, Arnošt – Řepík, Labuzík, Vacín – T. Pejchal, Uhlík, Hozák (C) – Turek
Trenér: Ondřej Poul

Rozhodčí: Bernat – Kalina, Figer