09.11.2022, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 1.96 4.24 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 43 – 33 | Přesilová hra: 0/7 – 0/1 | Trestné minuty: 4 – 35

Ville Husso (DET) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,9 %, odchytal 65:00
Jake Allen (MTL) – 41 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,3 %, odchytal 59:38

Česká a slovenská stopa
Dominik Kubalík (DET) – 0+1, 0 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 21:47
Filip Hronek (DET) – 0+1, -2 účast, 3 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 22:02
Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 15, čas na ledě 10:33

Tři hvězdy utkání
1. Jake Allen (MTL) – 41 zákroků
2. Nick Suzuki (MTL) – 0+0
3. Mike Hoffman (MTL) – 2+0
Hokejisté Montrealu se radují ze zisku dvou bodů. Canadiens nebyli během zápasu lepším týmem, své šance ale hosté ale využili a nakonec slaví. Hvězdou zápasu je nepochybně brankář Jake Allen, který předváděl skvělé zákroky. Red Wings může tahle porážka hodně mrzet.

65:00

65:00 Nick SUZUKI - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Autorem vítězné branky je NICK SUZUKI.

3. série 1:2

Larkin neproměnil nájezd v první třetině a neproměnil ho ani nyní. Jeho střela mířila vedle branky. Montreal vítězí.

Drouin si dokázal při kličce do bekhendu Hussa položit, jeho beton ale nepřehodil.

2. série 1:2

Perron ukázal své zkušenosti, při nájezdu zachoval klid a prudkou střelou pod břevno se nemýlil.

2. série 0:2

Suzuki ukázal svoji šikovnost. Kapitán Montrealu si kotouč stáhl do středu a prudkou střelou překonal Hussa.

1. série 0:1

Raymond najížděl na branku z pravé strany, střelou po ledě ale neuspěl.

Caufield při svém nájezdu nic nevymýšlel, vystřelil nad beton a trefil se přesně k tyčce.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení se do šancí dostávaly oba týmy, ani jeden však nedokázal rozhodnout. A proto se můžeme těšit na samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:57

V posledních sekundách prodloužení se na pravém kruhu dostal ke střele Kubalík, který trefil jen hráče před sebou. Tento zápas se rozhodne až v samostatných nájezdech.

64:38

Oddechový čas pro tým Detroit Red Wings.

64:38

Detroit si zahraje i v prodloužení přesilovou hru, za podrážení je vyloučen na dvě minuty Hoffman.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Czarnik (Kubalík, Copp), 51. Raymond (P. Suter, Hronek) – 6. Hoffman (Gallagher, Harris), 20. Hoffman (Gallagher, Dvorak), rozh. náj. Suzuki