4:1

konec (0:0, 3:1, 1:0)

14.10.2022, 17:30 • Crow Arena(Košice) • 9. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 2.07 4.21 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Košice v domácom prostredí zaslúžene porazili Poprad 4:1. O víťazstvo domácich sa postarali gólmi Leskinen, Deyl, Chovan a Campbell. Jediný presný zásah hostí zaznamenal Paločko, ale inak Poprad predviedol veľmi málo na to, aby mohol dnes pomýšľať na body. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera! (20:02:33)

59:53

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Havrila – 2 min., podrazenie.

59:30

Zápas sa už len dohráva, domáci diváci na tribúnach môžu oslavovať tretie víťazstvo Košíc v sezóne.

57:00

Košice dali gól! Teraz sa už COLIN CAMPBELL môže tešiť z presného zásahu do prázdnej brány, ktorý zrejme definitívne potvrdzuje tri body pre domácich! Asistencia: Deyl

56:31

Watling – 2 min., hákovanie.

55:56

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Peters – 2 min., zdržiavanie hry / brankár – hranie puku mimo lichobežníka.

54:47

Radosť Campbella zo štvrtého gólu Košíc bola predčasná, pretože tréner hostí Hrnčár si zobral challenge, ktorá bola úspešná a gól domácich bol neuznaný pre postavenie mimo hry v gólovej akcii!

52:24

Riečický s pohotovým zákrokom proti zakončeniu Suchého bez prípravy, ale hostia potrebujú ukázať viac.

51:08

Zakázané uvoľnenie Košíc znamená, že sa bude vhadzovať pred Riečickým, ale Poprad sa stále len hľadá v ofenzíve.

50:31

Ani domáci zatiaľ definitívne nerozhodli tento zápas, pretože v presilovke nič zaujímavé nevymysleli a teraz ich zastavil ofsajd.

47:54

Skokan – 2 min., nedovolené bránenie.

46:15

Zakázané uvoľnenie na domácej strane, ale Košice predtým prežili ďalšie oslabenie bez problémov, čo je dôležitý krok k vytúženým trom bodom.

43:04

Ferenc – 2 min., hákovanie.

41:11

Domáci si zavarili na problémy pomalou rozohrávkou, pretože stratili puk a Riečický musel riešiť nepríjemnú situáciu, ale poradil si s dobiedzajúcimi útočníkmi Popradu.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina ponúkla zaujímavé momenty a dočkali sme sa až štyroch gólov. Skóre otvoril Leskinen v presilovej hre, čo Košiciam výrazne zvýšilo sebavedomie a druhý gól neskôr pridal Deyl. Hosťom sa síce podarilo znížiť zásluhou Paločka, ale domácim to vôbec neublížilo, pretože prakticky ihneď prišiel tretí gól, ktorý strelil Chovan. Košice majú nakročené k dôležitým trom bodom, Poprad to už bude mať v tretej tretine veľmi ťažké. Tretie tretina sa začne približne o 19:21.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:58

Tak ešte jedno prerušenie a vhadzovanie pred Petersom, ale domáci majú už len dve sekundy na prípadnú strelu, čo je veľmi málo.

4:1

Branky a nahrávky: 24. Leskinen (Campbell, Southorn), 30. Deyl (Olsson), 32. Chovan (Bartánus, Watling), 57. Campbell (Deyl) – 31. Paločko (Svitana, Meliško)

HC Košice: Riečický(Durný) – Southorn, Šedivý – Deyl, Olsson – Novota, Ferenc – Bartoš – Jääskeläinen, Campbell, Leskinen – Watling, Chovan, Bartánus – Tybor, Slovák, Rogoň – Havrila, Linet, Milý
Trenér: D. Ceman

HK Poprad: Peters(Valluš) – Drgoň, Kotvan – Bokroš, Brincko – Meliško, Mešár – Yogan, Bubela, Záborský – Svitana, Skokan, Paločko – Kukuča, Paukovček, Petráš – Suchý, Mlinarovič, Valigura
Trenér: M. Hrnčár

Rozhodčí: Novák, Smrek – Tvrdoň, Durmis

04:40 KOS 2 Campbell, podrážení
06:59 KOS 2 Olsson, sekání