konec (1:1, 3:3, 0:1)

14.10.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 10. kolo • Leona Tomcová

Tipsport: 2.75 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to z dnešního zápasu vše a přeji příjemný zbytek večera. (19:57:38)
Poslední třetina nakonec rozhodla o dnešním vítězi, kterým se stali hráči z Vítkovic. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě Dominik Lakatoš. Ke konci zápasu měla Energii možnost snížit stav v přesilové hře. To se ji ale nepodařilo. Tři body si tak odváži vítkovičtí.

Nejlepší hráči:
HC Energie Karlovy Vary – Petr Koblasa
HC Vítkovice Ridera – Dominik Lakatoš

59:45

Hra se přesunula do středního pásma.

58:04

Jiřímu Černochovi ani Dávidu Grígerovi se nepodařilo protlačit kotouč za brankovou čáru.

57:42

Energetici kombinují.

57:07

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Patrik Koch – 2 min., držení.

56:58

Energie se usadila před vítkovickou brankou.

56:16

Lukáš Kovář – 2 min., nedovolené bránění.

55:35

55:35 Dominik LAKATOŠ - 4:5

55:35

Vítkovice právě vstřelily branku!
Z mezikruží dokázal propálit Lukeše DOMINIK LAKATOŠ. Asistence: Rastislav Dej, Patrik Koch.

55:06

Po nepřesné střele se vítkovičtí ujali kotouče a zamířili ke karlovarské bráně.

54:43

Redlichova střela zamířila pouze do ochranné sítě.

54:11

Hráči bojují u mantinelu o kotouč.

53:16

Nepřesnou rozehrávku využívají energetici a přesunuli se z obranného pásma.

52:52

Vítkovičtí kombinují.

52:14

Stehlíkova dělovka byla včas chycena mezi betony.

51:17

Energie se drží v útočném pásmu. O zakončení se pokusil Ondřej Beránek, jeho střela byla zastavena jedním z vítkovických obránců.

50:43

Vítkovičtí se postupně dostali až před Štěpána Lukeše, který kotouč schoval pod lapačku.

4:5

Branky a nahrávky: 19. Koblasa (Rachůnek, Bernad), 29. Koblasa (Pulpán, Kohout), 38. Jiskra (Kružík), 39. Vondráček (Hladonik, Mikyska) – 8. Krieger, 28. Krieger (Mueller, Raskob), 35. Lakatoš (Mikuš, Mueller), 37. Gewiese (Chlán, Fridrich), 56. Lakatoš (Dej, Koch)

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Bartejs, Plutnar, Bernad, Dlapa, Pulpán (A), Rohan, Mikyska – Rachůnek (A), Gríger, Kohout – Koblasa, Černoch, O. Beránek – Redlich, Hladonik, Vondráček (C) – Jiskra, J. Baláž, Kružík.
Trenér: David Bruk

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – Mikuš (A), J. Stehlík, Koch, Raskob, Gewiese, L. Kovář, Prčík – Bukarts, Krieger, Mueller (C) – Dej, Marosz, Lakatoš (A) – Šlahař, Lindberg, Kalus – Fridrich, Chlán, Lednický.
Trenér: Miloš Holaň

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Ondráček, Gerát

04:20 KVA 2 Dlapa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
05:37 VIT 2 Marosz, nedovolené bránění
07:15 VIT 0:1 Krieger
13:30 VIT 2 Koch, nedovolené bránění
16:44 VIT 2 Mikuš, sekání
17:55 VIT 2 Lakatoš, hrubost
18:11 KVA 1:1 Koblasa (Rachůnek, Bernad)
27:07 VIT 1:2 Krieger (Mueller, Raskob)
28:04 VIT 2 Marosz, zdržování hry / zašlapování puku