HC Vítkovice Ridera – BK Mladá Boleslav

4:2

konec (2:1, 0:0, 2:1)

14.10.2022, 17:00 • MFH Ostrava • 13. kolo • Klára Bártková

Dnešní utkání je u konce. Domácí otevřeli skóre utkání ve 4. minutě, když pálil Josef Krejsa, další branku přidal Krzysztof Tomasz Macias, hosté pak ale snížili zásluhou Vojtěcha Poláka. Ve druhé třetině žádná branka nepadla, v té třetí však hosté dokázali vyrovnat, když zakončil Vojtěch Malínek, po minutě však domácí znovu vedli, hostující brankář si neporadil se střelou Kotáska. Bruslaři v závěru zkoušeli hru bez brankáře, jenže neudrželi kotouč na svých holích. Do prázdné brány tak přidal pojistku Matěj Přibyl. Tři body zůstávají v Ostravě. Vítkovice se zítra od 13:00 představí proti Liberci. Zítřejší zápas Mladé Boleslavi v Třinci začíná ve 12:00. (19:12:54)

59:47

Mladá Boleslav se ještě snažila projít do pásma, ve středním pásmu však o kotouč přišla.

58:11

Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté však kotouč na svých hokejkách neudrželi a Vítkovice vedou o dvě branky. Po přihrávce Kotáska zamířil do prázdné brány MATĚJ PŘIBYL. Asistence: Alex Kotásek.

57:51

Hosté to zkusí v šesti.

57:51

Oddechový čas pro tým BK Mladá Boleslav.

57:21

Leden sice v útočném pásmu nechal kotouč za sebou, stihl se k němu ale vrátit a pokračovat v tlaku, který v posledních chvílích Mladá Boleslav vyvíjí.

56:22

Zakázané uvolnění domácích. Vhazování po pravici Bartošáka.

55:46

Němec nahodil kotouč za vítkovickou bránu, tam však pozorný Bartošák rozehrál na Krejsu, a tak se do útoku ženou domácí.

55:39

Mladoboleslavský útok zastavil ofsajd.

54:43

Od modré teď vyslal ostrou střelu Sypecký, proletěla však daleko od brány.

54:17

Po Pavelcově přihrávce zakončoval Bialy. Stuchlík puk viděl a se střelou domácího obránce neměl problémy.

53:20

Domácí museli vyjet z pásma, jinak by se pískal ofsajd.

53:04

Kotásek se prosmýkl k bráně, tam ale narazil na připraveného Stuchlíka.

52:34

Kotouč se odrazil k Vyroubalovi, jeho zakončení ale nebylo přesné.

51:50

Mladá Boleslav teď velice dobře napadá a domácím se nedaří dostat z vlastního obranného pásma.

50:35

Pavelec se prokličkoval na levý kruh, odkud orazítkoval beton Stuchlíka.

49:53

Domácí si své vedení berou rychle zpět. Krejsa prodloužil kotouč na ALEXE KOTÁSKA, který na nic nečekal a přesně zakončil. Asistence: Josef Krejsa.

49:31

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno. Hosté se dlouho drželi v útočné třetině, po přihrávce Hroudy propálil domácího brankáře VOJTĚCH MALÍNEK. Asistence: Jakub Hrouda.

4:2

Branky a nahrávky: 4. Krejsa, 11. Macias (Kotásek), 50. Kotásek (Krejsa), 59. Přibyl (Kotásek) – 16. Polák (Vlasák, Křepelka), 50. Malínek (Hrouda)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Bialy, Puchala, Fibigr, Kalandra, Chaloupka, Bystroň (A), Smolka – Kubík, Tobola, Přibyl, Macias, Milata, Pavelec, Glas, Krejsa (C), Slusarczyk, Štiak, Kotásek (A), Vehovský
Trenér: Pavel Trnka

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Hora) – Křepelka (C), Sypecký, Rajgl (A), Němec, Vochvest, Hrouda, Moravec – Vítek, Moyseyev, Vyroubal, Gardoň, Hruška, Polák, Vlasák, Zvagulis, Hradec (A), Leden, Malínek, Lisler

26:45 MBL 2 Polák, napadení
30:58 MBL 2 Stuchlík, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Hruška
31:30 MBL 2 Němec, podrážení
37:01 VIT 2 Kubík, zdržování hry / zašlapování puku
37:25 MBL 2 Křepelka, vysoká hůl
46:06 MBL 2 Vochvest, krosček
49:31 MBL 2:2 Malínek (Hrouda)
49:53 VIT 3:2 Kotásek (Krejsa)
58:11 VIT 4:2 Přibyl (Kotásek)