3:0

konec (2:0, 1:0, 0:0)

09.10.2022, 16:45 • Zimní stadion Olomouc • 9. kolo • Petr Martínek

Tipsport: 1.8 4.3 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu konec. 3 body si připisuje domácí tým HC Olomouc. Pro Kladno se jedná o další ztrátu.
Skóre otevřel Klimek po 73 vteřinách hry s přispěním Navrátila. Druhý gól následoval o 2 minuty později od Káni, když využil přesilovou hru.
Druhá dvacetiminutovka začala golem Orsavy, jenž upravoval stav na 3:0. Následovalo hned několik vyloučení a tudíž šance na úpravu skóre, ani to však nepohnulo se stavem 3:0.
Ve třetí třetině se už diváci branky nedočkali, na konci střetnutí ale šly rukavice opět dolů, konkrétně u Švrčka a Plekance. Nepomohla ani hra v šesti od Rytířů a Olomouc tak vyhrála 3:0.

Děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (19:20:40)

59:56

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jan Švrček – 5 min., bitka, odpyká Jakub Navrátil.

59:56

Do pěstního souboje se na závěr duelu pustili Švrček s Plekancem.

59:40

Orsava leží na ledě po natlačení na mantinel. Z ledu mu budou muset pomoct spoluhráči.

59:23

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

59:20

Hosté hrají bez gólmana, zkouší to v 6.

59:05

Kladno se stále snaží alespoň o kosmetickou úpravu skóre, stále neúspěšně.

58:18

Kladno se díky své třetí lajně dostává do útočné zóny. Rádo by alespoň Konrádovi překazilo čisté konto.

57:53

Adam Brízgala měl další práci po útoku, který přišel těsně po konci oslabení jeho týmu.

57:47

56:58

Domácí mají potíže po vyhození se dostat zpět do útočného pásma.

55:47

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Jakub Babka – 2 min., držení.

55:30

Dujsikův pokus byl zblokován a hosty puk vyhozen ke Konrádovi.

55:00

Do konce utkání zbývá pět minut. Olomouc si bez větších potíží hlídá své vedení, Kladno působí ve třetí dvacetiminutovce bezzubě.

54:54

Klimek vyvezl puk ze skrumáže, k akci domácích to ale nevedlo.

53:16

Orsava z levé strany měl možnost dostat puk do sítě hostů. Adam Brízgala zachytil hrací předmět do lapačky.

52:05

Domácí teď nemohou najít cestu, jak na druhou stranu.

50:34

Puk se od mantinelu dostal vyhozením na druhou stranu ke Konrádovi.

3:0

Branky a nahrávky: 2. Klimek (Navrátil), 4. J. Káňa (Bambula, Strapáč), 21. Orsava (Navrátil, Nahodil)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Rutar, Ondrušek (C), Škůrek, Rašner, Řezníček, Švrček, Dujsík – Orsava (A), Strapáč, J. Káňa (A) – Nahodil, Klimek, Navrátil – Kunc, Menšík, Bambula – Kucsera, Anděl, Kusko.
Trenér: Jan Tomajko

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Dotchin (A), Slováček, Sotnieks, Ticháček, Cibulskis, Babka, Kehar – Brodecki, Plekanec (C), Melka – Zikmund (A), Klepiš, Beran – Kubík, Filip, Procházka – Bláha, Indrák, Machač.
Trenér: Jiří Burger

Rozhodčí: Kika, Hradil – Hlavatý, Axman

01:13 OLO 1:0 Klimek (Navrátil)
02:39 KLA 2 Machač, podrážení
03:39 OLO 2:0 J. Káňa (Bambula, Strapáč)